Page 45 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 10:08 11. Sep 2012
by -RoF-
xxxMajkyxxx wrote:Co je principem tyhle hry? lehkej tank III ma simrat V artynu a byt rozdrcena jednou ranou? Irituje mne hlaska "Svezla se po panciri" :evil: .

Nick: Chocoflake
Nooo na hlášku "Svezla se po pancíři" a nebo "Odrazila se" a tak dále si zvykni :D. Je třeba střílet do míst, kde je pancíř slabší. Existují na to mody, které ti na tancích vyznačí slabé místa.

Lehký tank je průzkumník, jezdí a snaží se přežít dost dlouho, aby spotoval nebo teda ukazoval pozici nepřátelských tanků a tví spojenci mohli střílet. Lehký tank se také používá k rychlému útoku a odvedení pozornosti. Popřípadě jsou to univerzální ničitelé arty. Využíváš svou rychlost a obratnost.

Střední tank, je něco podobného, ale spíš už se používá na ty útoky ze stran a podobně. Zaútočit a rychle se schovat, dále pak obtěžovat nepřátele. Využíváš opět rychlost, obratnost a už o něco lepší dělo.

Těžký tank, tohle jsou prostě štíty, které dokáží zastavit nápor nepřátel, hodně vydrží a mají silné děla. Jsou ale pomalejší a mín obratní (ikdyž jsou vyjímky). Tyhle tanky jsou vždy a nebo měly by být vždy v první linii.

Stíhače (Tank destroyer), tyhle tanky jsou spíš takoví ostřelovači, drží se v druhé až třetí linii a ostřelují nepřátele z dálky, nejlíp schovaní někde ve křoví :). Jejich děla mívají vyšší průraznost a hlavně ubírají i hodně životů. Většinou jsou pomalejší a pohyblivější, ikdyž ted už je tam tolik vyjímek, že některé stíhače neutočí ani lehký tank. Občas i stíhači jsou v první linii a využívají sílu svého děla, která na vyšších úrovních je dost velká a dokážou na jednu až tři rány smazat téměř jakýkoliv tank.

Artyny, tohle už nejsou tanky, ale nevadí, dle dostřelu se držet co nejdál od hlavních bitevních linii a z velkých dále odstřelovat nepřátele. Ty nepřátele jim právě objevují ty lehké tanky ;). Artyny mají nejvyšší průměr uděleného zranění.

A tak dále....

Re: World of Tanks

Posted: 10:14 11. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
No o tu ulohu lehkyho tanku se celkem snazim, ale obcas je to strasne maso :wall:

Re: World of Tanks

Posted: 10:18 11. Sep 2012
by -RoF-
xxxMajkyxxx wrote:No o tu ulohu lehkyho tanku se celkem snazim, ale obcas je to strasne maso :wall:
Holt to chce trpělivost a být opatrný a sledovat i co dělají spojenci. Pokud teda nemáš zrovna spojence idioty, což se hodně často stává :D

Jinak jestli hraješ ten T-46, tak ten je vcelku fajn, ale vydrží prd. Dostan se na těžké tanky a už to bude lepší :)

Re: World of Tanks

Posted: 10:23 11. Sep 2012
by Bruciacullo
Nick: Gallinacio

Tier II
T-26

Tier III
Marder II

Tier V
StuG III

Stačí když je termín danej dopředu a já se přizpůsobím takže teoreticky můžu vždy.

Re: World of Tanks

Posted: 10:28 11. Sep 2012
by kucik
Píšu si do kalendáře.

Vůbec. Přijde mi že SPII má strašně malej dmg, na to, že je to artyna. Když to srovnám třeba s Marderem, kterej by ten tank měl na tři rány, tak artyna ho jen tak škrábe a ještě jí hned dojde munice.

BTW: Včera jsem s arty podnikl úspěšný frontální útok, kdy mi při assault bitvě zbyli už jen campeři. Na blízko je to celkem brutální zbraň :D

Re: World of Tanks

Posted: 10:32 11. Sep 2012
by -RoF-
kucik wrote:Píšu si do kalendáře.

Vůbec. Přijde mi že SPII má strašně malej dmg, na to, že je to artyna. Když to srovnám třeba s Marderem, kterej by ten tank měl na tři rány, tak artyna ho jen tak škrábe a ještě jí hned dojde munice.

BTW: Včera jsem s arty podnikl úspěšný frontální útok, kdy mi při assault bitvě zbyli už jen campeři. Na blízko je to celkem brutální zbraň :D
Nízkolvlové artny jsou slabé, ale počkej na taký grill a nebo hummel, to už dává rány a když se dobře trefíš, tak smažeš dost tanků ;).

Boj s artynou na blízko je fajn, lae já mám vždy problém se trefit :D

Re: World of Tanks

Posted: 10:44 11. Sep 2012
by kucik
OK, jde se do grilla.

Re: World of Tanks

Posted: 10:46 11. Sep 2012
by Molly23
Já už mám humlíka... jinak časy zatím v pořádku, nic tam nemám.

Re: World of Tanks

Posted: 12:46 11. Sep 2012
by Bahnak
Jojo, Grille je fajn, tedy co se DMG týče. Hummel je kromě DMG lepší hlavně v rychlosti a zvýšením výseče střelby. No a náš poslední výstřelek módy - GwPanther - to už je artyna prostě od srdce :-D 4-5 tier to vymaže v podstatě jednou ranou :-)

Jedinej problém artilerie jsou prachy, stačí párkrát netrefit a bitvy se stávají prodělečnou záležitostí... Zejména u vyšších artyn prostě platí, každej náboj = 1200 kreditů. A tref se že...

Re: World of Tanks

Posted: 15:35 11. Sep 2012
by Molly23
Tak jsem do čmeláčka nakoupil pohon děla a nabiják a maskovačku a je to úplně jiné kafe hehe :) Jen by teda mohl být přesnější hehehe

Re: World of Tanks

Posted: 20:58 11. Sep 2012
by Fryn
Sapal wrote:Dobrý je taky hlídat si, když probíhaj různý revize technologickejch stromů ...
Jj, i na tom jsem vydělal. Občas se takto dá získat místo i při různých dárkových akcích, kde se nabízejí stroje zdarma (ale to se děje mnohem vyjímečněji).
xxxMajkyxxx wrote:Tak uz jsem to taky zkusil. T-46 je desna pixla.......rikam tomu "Prezivac"
T-46 je jeden z nejlepších trojkových tanků. Se svou rychlostí a výbornou průrazností navíc velmi všestranný.
Bruciacullo wrote:...Tier III
Marder II ...
Fajn, další dobrý stíháč na seznam :) .

Ad termíny: Zatím bych měl volné oba, ale uprostředním ten první.

Re: World of Tanks

Posted: 21:44 11. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Fryn wrote: T-46 je jeden z nejlepších trojkových tanků. Se svou rychlostí a výbornou průrazností navíc velmi všestranný.
Lepe se mi zatim scoutovaci ukoly plni s M3, je perfektne rychly a jak je maly, je tezsi ho zasahnout nez T-46, ale na tu jsem si zase pridelal peknej kanon, takze z campu, kdyz mam klid na zamereni prorazim i tezky tanky celkem v pohode.

Re: World of Tanks

Posted: 07:22 12. Sep 2012
by -RoF-
Takže zatím to vypadá reálné. Třídy kolem 2-5 tier.

Počítám s přihlášenýma:
mollymišák
kucik
Diemo
Fryn
Galli
Samozřejmě já
Dále počítám s Johnnym a ještě s trigrem
Pak teoreticky ještě jeden známý

Kdo další? Bahnák, Majky, Sapal?

To už by byl jakž takž počet ;)

Re: World of Tanks

Posted: 07:50 12. Sep 2012
by -RoF-
Jinak něco málo pro malé artyny, ale rady se hodí i pro ty větší ;).

http://worldoftanks.eu/news/3798-tutori ... illery-cs/

Re: World of Tanks

Posted: 08:32 12. Sep 2012
by Diemo
tak par dni a budou i sestky ne ? :-) ten gril je supr, obzvlast s rychlejsi strelbou a zamerenim :-)