Page 45 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:58 08. Apr 2009
by Marvin
nomis_b wrote:jo bylo to hezky. ale skoda jen, ze nebyl zadnej PC souper.
dost sem se rozhodoval, zda nemam lognout za svou starou podtemnackou postavu a trosku vam to "osolit". Skoda ze sem to neudelal, bylo by to zajimavejsi
takze priste se teste na vetsi odpor

Inymi slovami si sa rozhodoval ci zneuzijes OOC informacie a porusis pravidla o hrani postav povrchnana a podtemnana zaroven

Re: Poděkování
Posted: 23:11 08. Apr 2009
by paja13
nomis_b wrote:jo bylo to hezky. ale skoda jen, ze nebyl zadnej PC souper.
dost sem se rozhodoval, zda nemam lognout za svou starou podtemnackou postavu a trosku vam to "osolit". Skoda ze sem to neudelal, bylo by to zajimavejsi :wink:
takze priste se teste na vetsi odpor :mrgreen:
v tom zmatku a lagach by 1 kouzelnik udelal masakr :o)
nejvic me asi pobavilo skladani pasti aby na nich vychcipali sprateleni isilsti vojaci a hlaska od Alley: *otře kamenné čelo*
Re: Poděkování
Posted: 23:12 08. Apr 2009
by Pajule
no když byla jak šutrrrrrrrrrr

Re: Poděkování
Posted: 08:53 09. Apr 2009
by nomis_b
Marvin wrote:
Inymi slovami si sa rozhodoval ci zneuzijes OOC informacie a porusis pravidla o hrani postav povrchnana a podtemnana zaroven

Valka s Hag grarem mi prijde jako dosti otevrena informace, kterou se podtemnan zaslechnout muze, nebo se mylim?
A v zajmu zabavy... tohle byla reznicina, to s hranim nemelo nic spolecneho. ale jestli ten utok byl tajny, toz to pak jo. podle me jedniy cizi PC by to aspon ozivilo. Proto podle me byl nejlepsi boj ten zaver, rptoze tam konecne byl odpor organizovanejsi a nekdo (diky Marvine) sei dal praci dokonce s kouzly.
btw OOC informace je co? ze tam budou lagy? nebo ze se tam nepude hnout ? ze tam bude zmatek? to ve valkach byva...
Re: Poděkování
Posted: 10:38 09. Apr 2009
by fuxxo
nomis:
btw OOC informace je co?
ze tam budou lagy? nebo ze se tam nepude hnout ? ze tam bude zmatek?
to ve valkach byva...[/quote]
to asi mali Amici dost husty server ve Vietnamu a podobnych konfliktoch lebo neviem ci by nieco zmohli pri takych lagoch ako boli vcera

Re: Poděkování
Posted: 16:03 09. Apr 2009
by Marvin
nomis_b wrote:Marvin wrote:
Inymi slovami si sa rozhodoval ci zneuzijes OOC informacie a porusis pravidla o hrani postav povrchnana a podtemnana zaroven

Valka s Hag grarem mi prijde jako dosti otevrena informace, kterou se podtemnan zaslechnout muze, nebo se mylim?
A v zajmu zabavy... tohle byla reznicina, to s hranim nemelo nic spolecneho. ale jestli ten utok byl tajny, toz to pak jo. podle me jedniy cizi PC by to aspon ozivilo. Proto podle me byl nejlepsi boj ten zaver, rptoze tam konecne byl odpor organizovanejsi a nekdo (diky Marvine) sei dal praci dokonce s kouzly.
btw OOC informace je co? ze tam budou lagy? nebo ze se tam nepude hnout ? ze tam bude zmatek? to ve valkach byva...
Bud to tak len vyzera alebo si to naozaj zobral nejako prilis vazne
A ja som s kuzlami nic nerobil, moje kralovske lagy mi dovolili len obcasny text a robenie DJ - pustil som vam dve bojove skladby z mojho playlistu

Re: Poděkování
Posted: 16:19 09. Apr 2009
by nomis_b
vazne sem to bral, jinak bych tma vubec nechodil a zustal v dilne.. jen mi prislo, ze bohuzel v tolikati lidech a lazich a tak to nebyl tak spravnej adrenalin, jako kdyz se ti postavi skutecny PC oponent.
uprimne sem si vice uzil vice dobyvani farem u Ivory, protoze tam opravdu o ten zivot slo.. bylo to cca 5PC proti 7 PC ?? a mela to byla poradna... a daleko silenejsi, nez 20 PC, proti 200 NPC.
Re: Poděkování
Posted: 16:33 09. Apr 2009
by Godried
Tez se pripojim s podekovanim vsem hracum a hlavne DM

, meli ste to dobre pripravene, jen skoda ze byli takove lagy... jen bych chtel poprosit, pokud by to tedy slo, aby Dar Dagorsti byli nepratelsky, preci jen takhle sem se tam citil jen do poctu, moc kouzel bohuzel na "pratelske bytosti" nereaguje.
Re: Poděkování
Posted: 19:47 09. Apr 2009
by Pajule
Godried wrote:Tez se pripojim s podekovanim vsem hracum a hlavne DM

, meli ste to dobre pripravene, jen skoda ze byli takove lagy... jen bych chtel poprosit, pokud by to tedy slo, aby Dar Dagorsti byli nepratelsky, preci jen takhle sem se tam citil jen do poctu, moc kouzel bohuzel na "pratelske bytosti" nereaguje.
joo to souhlasim , bylo těžká se vždycky trefit na strážce , nakliknout útok jako střelec , to pak většinou byl mrtvej už , než sem ěnco stačila

Re: Poděkování
Posted: 00:51 10. Apr 2009
by Garett
Vugdishnak by chtěl poděkovat DM Ravangornovi za brzké navrácení ztrát způsobených pádem serveru a za zpestření výpravy ke škorpionům:)
Re: Poděkování
Posted: 16:17 10. Apr 2009
by Krata
Nomis: pokud se ti to nelíbilo tak tam příště nelez

.. DM nohužel nedokáže vygenerovat PC, na dobívání Hag-Graru už tam nějaké PC snad budou.. minimálně Bers

Re: Poděkování
Posted: 16:37 10. Apr 2009
by nomis_b
Krata wrote:Nomis: pokud se ti to nelíbilo tak tam příště nelez

.. DM nohužel nedokáže vygenerovat PC, na dobívání Hag-Graru už tam nějaké PC snad budou.. minimálně Bers

ja nerikam ze se mi to nelibilo, jen ze priste s bersem tu branu ubranime, pokud mi Rejty povoli pomoct podtemnakum, at sou aspon trosku vyrovnane sance

Re: Poděkování
Posted: 08:45 11. Apr 2009
by fuxxo
ja sa tez pripajam k podakovaniu... bolo to celkem huste ale boli to fakt jatka

nejaky ten PC by to tam fakt ozivil
a tie "modre" NPC boli fakt na nervi... ja som si vzdy musel prehodit prak vystrelit jednu-dve gulicky a potom som mohol zacat kuzlit... a kym som zoslal kuzlo tak tam bola polka mrtva
je taka moznost nahadzovat tam "cervene" NPC???
Re: Poděkování
Posted: 10:17 11. Apr 2009
by Rejty
Stačí jim změnit frakci...
Re: Poděkování
Posted: 10:20 11. Apr 2009
by Žorž
Přes lízátko. *nečekaně dodá táhlý hlas z dalekého hvozdu* Tedy hůlku na ovládání NPC.