Page 46 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:56 11. Dec 2009
by -RoF-
Cheche taky dobré :twisted:
Že by tak přišla na svět Aria? :D

Re: Vtípky

Posted: 20:40 11. Dec 2009
by Modrovousice
Ano Rofe, já to pořád říkám ;) takhle vznikaj RDD!

Re: Vtípky

Posted: 12:41 13. Dec 2009
by -RoF-
Někdy si říkám, že si Aria měla spíš pořídit jednorožce :twisted: :D :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 20:46 13. Dec 2009
by Pajule

Re: Vtípky

Posted: 22:02 13. Dec 2009
by innfra
Děsivý... prosimtě, příště varování pro slabí povahy :lol:

Re: Vtípky

Posted: 22:12 13. Dec 2009
by Pajule
u nás je podobnej klučina :D Tomíík :D .ale tuten ještě to obočí no já se fakt smála jak pomatená :D

Re: Vtípky

Posted: 23:43 13. Dec 2009
by Minde
Pajule wrote:http://www.youtube.com/watch?v=PYaelrmI ... r_embedded z toho jsem fakt nemohla :D

chichi..konečně tvářičky za které by babička mohla pořádně chytit :)

no ale ta prace s obočím...z toho klučiny jednou něco bude ;)

Re: Vtípky

Posted: 14:49 14. Dec 2009
by Minde
Učitelka nakreslila na tabuli jablko a ptá se dětí: Co jsem to nakreslila?"
Přihlásí se Pepíček: "Prdel."
Učitelka se rozplakala a vyběhla ze třídy.
Za chvíli do učebny vkročí ředitel a křičí:
"Proč jste paní učitelku dohnali k slzám?
A kdo nakreslil na tabuli tu prdel?"

Re: Vtípky

Posted: 01:26 15. Dec 2009
by Sapal
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:47 15. Dec 2009
by marii

Re: Vtípky

Posted: 12:10 15. Dec 2009
by Freddy
Kolektivní zvířecí duše (vědomí) špačků v akci :

http://www.novinky.cz/koktejl/186971-pu ... i-usa.html



:mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 12:12 15. Dec 2009
by -RoF-
Kruté :D

Dr.House

K pacientce: House: „Máte v sobě parazita.“
Pacientka: „Něco jako tasemnici?“
House: „Podívejte, má vaše oči. Máte na odstranění toho parazita zhruba měsíc, pak to bude nezákonné, až na několik států. Ale nebojte se, není to tak hrozné, někteří lidé tomu dávají jména, oblékají do šatiček a vozí v kočárku.“

------------------------------

Žena smaží volské oko, když v tom momentě do kuchyně vtrhne muž a začne křičet: "POZOR !!! POZOR !!! VÍC OLEJE !!! POTREBUJEME VÍC OLEJE !!!! ... POZOR !!!! OTOČIT,OTOČIT, OTOČIT.... RYCHLE !!! POZOR !!! PROBOHA, SŮL !!!! NEZAPOMEŇ NA SŮL !!!!"
Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná sa ptá: 'Co tak řveš ?!? Myslíš si že neumím udělat volské oko ????'
Muž klidným hlasem odpoví: 'To jen abys měla představu, jaké to je, když mi kecáš do řízení"

------------------------------------
A tohle je asi staré, ale sranda :twisted:

Sejdou se tři psi u veterináře - pitbull, ovčák a doga.
Ovčák a Doga se ptaj Pitbulla: hele proč jsi tady?
Pitbull: ále. soused měl malý děcko,takovýho hajzla, pořád mě
kopal a tahal za uši, tak jsem mu utrhnul nohu ...
Na to ti dva psi: ty vole, a co s tebou bude??
Pitbull: No co, injekce a smrt ....
A Pitbull se ptá Ovčáka, proč seš tu ty??
Ovčák:, ále, Poštačka na mě pořád házela noviny, tak sem jí jednou chytil
za ruku a utrhnul jí prsty ... Ti dva psi zase: ty vole ... a co s tebou
bude??
Ovčák: No co, injekce a smrt ...
Pitbull a ovčák se podívaj na dogu a ptaj se: a co ty, za co seš tu ty??
Doga: ále, moje panička pořád vytírala podlahu, prostě pořád vrtěla
zadkem, tak sem jednou naběhnul a udělal jí to... a ti dva: Tak to tě čeká
taky injekce a smrt, co??
Doga: Néé, jenom obroušení drápků ...

Re: Vtípky

Posted: 13:41 15. Dec 2009
by -RoF-
A ještě jedne co mě dostal :twisted:

Když Bůh stvořil Adama a Evu, zbyly mu jeste dvě věci, které jim chtěl dát.
Bůh řekl: "Mám pro vás jestě dva dárky, pro každého z vás jeden.
Ten první je moci čurat vestoje."
Adam ho přerusil: "Já to chci, já to chci! To bude báječné a můj život bude mnohem jednodužší a veselejší!"
Pak se podíval na Evu a Eva přikývla a řekla: "No proč ne, pro mne to není tak důležité."
Tak dostal Adam od Boha tento dárek. Adam výskal radostí, poskakoval a čural tu zde, tu onde, běžel na pláň, čural i tam a obdivoval se obrazcům, které se mu podařilo vytvořit v písku.
Bůh s Evou pozorovali Adamovo nadšení a pak se zeptala Eva
Boha: "A ten druhý dárek, který jsi nám chtěl dát?
"To je mozek, Evo. To je mozek."

Re: Vtípky

Posted: 14:42 15. Dec 2009
by -RoF-
Dnes nějak veselý den, tka doufám že mi dnes postava zase nezdechne ve hře :D

Sloni sehnali pytlík marihuany. Celí nedočkaví ho otevřou a jeden zklamaně
povídá: "Frajeři, jsme v prdeli, poněvadž nemáme prsty. Jak si smotnem
brko?" Tak poprosili ježka, ať jim ta brka umotá... Za půl hodinky se
ježek přikutálí,vychechtaný, nohama vzhůru a po marjánce ani pára.
Ježku, ty zmrde, kde je naše tráva?!" Ježek jen pootevře oči a říká:
Táhněte do prdele, šedý mraky, chci se opalovat!!!!!
------------------------------------------------

Tři koktající dědci se vsadí o pivo kdo si v trafice dokáže objednat
cigarety a nezakoktá u toho. Přijde tam první a říká: je je je jedny s s
s sparty... tak nic, de tam druhej a říká je je je jedny pe pe pe petry,
taky nic,přijde tam třetí kterej už to má vymyšlený a říká: L M...
prodavač se ho ptá:
modrý nebo červený?? a děda: ty ty ty čůráku!!

Re: Vtípky

Posted: 16:27 15. Dec 2009
by kucik