Page 46 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 16:16 07. Apr 2011
by Bahnak
Žuchlo to když jsem se snažil nalogovat... 16:11
Netuším kde je chyba.

Re: Pady serveru

Posted: 16:20 07. Apr 2011
by zachy
Mě to sežralo bylinky, který jsem celej den sbíral v podtemnu :wall: áááá!!!!

Re: Pady serveru

Posted: 22:18 08. Apr 2011
by Bahnak
Já to kašlu, to je prostě jasná zpráva od servru že nemám logovat jako DM! 22:16

Re: Pady serveru

Posted: 22:21 08. Apr 2011
by Práček
Bahnak wrote:...
máš logovat jako drow....to to nespadlo :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 20:59 11. Apr 2011
by Radim
Jááá cí svojéé věcičky prosím :(

Re: Pady serveru

Posted: 21:19 11. Apr 2011
by -RoF-
Za ten pád můžu já *hlásí se s nevinným úsměvem*

Zrovna jsem ve hře psal větu *Vypíná hrud na hranici pevnosti látky* .....no apak spadl modul :D :D :roll: :roll:

Re: Pady serveru

Posted: 21:24 11. Apr 2011
by Radim
-RoF- wrote:Za ten pád můžu já *hlásí se s nevinným úsměvem*

Zrovna jsem ve hře psal větu *Vypíná hrud na hranici pevnosti látky* .....no apak spadl modul :D :D :roll: :roll:
Tak to končíš RoFe já makal na meteoru a celá práce je v čudu :( :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 20:38 13. Apr 2011
by wsweetjane
Je šance na náhradu? 5 vteřin před pádem serveru sem prodala šperky za 160K a teď sem bez šperků i bez peněz...:(

*pád byl tuším 20.10h

Re: Pady serveru

Posted: 20:39 13. Apr 2011
by Radim

Re: Pady serveru

Posted: 20:44 13. Apr 2011
by -RoF-
Ano ale je to skryté jiným toppicem a já bych očekával aspon nějaké oznámení přes křik.

Re: Pady serveru

Posted: 21:37 13. Apr 2011
by Krata
dyk vám ta informace byla dána předem.. já nehraju, na foru jdu svátečně a taky sem to věděl :D .. tady je vidět kdo opravdu čte forum :)

Re: Pady serveru

Posted: 21:37 29. May 2011
by Braenn
Spadlo to tak 15 min zpátky a nechce nahodit..na stránkách to pořád hlásí online, ale nejedeme, nejedeme... :cry:

Re: Pady serveru

Posted: 21:46 29. May 2011
by Desmond
Vydržte, kousl se nám server. Už jsem rozeslal zprávy kucikovi a Rejtymu.

Re: Pady serveru

Posted: 00:44 20. Jul 2011
by Jachym
Okolo půl noci padl 2x server , bohužel jsem se snažil pohnout se zakázkou a ta mi zustala i podruhé v nářadí v koze takže jsem beze všeho.

Re: Pady serveru

Posted: 01:57 20. Jul 2011
by -darkvision-
Yo my crafteři jsme vždycky škodní.. poprvé nám to nahradil Desmond (byls to ty že jo, říkám to správně snad) a podruhé když to padlo, už ve hře Dm nebylo :(