Page 46 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 08:34 19. Jan 2011
by Jeanes

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:31 19. Jan 2011
by -RoF-
-RoF- wrote:Hej tohle nezní špatně s tou španělštinou, ale je to určitě od někoho převzatá písnička ne? Nevíte od koho? :)

Mägo de Oz - Mañana Empieza hoy
Haha našel seeem :D :D :D

Ultravox - Hymn

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:13 19. Jan 2011
by Lambijec

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:40 21. Jan 2011
by sendys

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:46 21. Jan 2011
by Czech_Luthor

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:17 22. Jan 2011
by -RoF-
Sem zase po delší době poslouchal metalovou operu :wink:
Sice je to dlouhá písnička, ale líbí se mi písničky, které se v průběhu postupně mění.

Avantasia - The Seven Angels

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:18 23. Jan 2011
by cmon

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:56 26. Jan 2011
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:03 26. Jan 2011
by Czech_Luthor

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:49 26. Jan 2011
by Molly23
Tahle písnička nám hraje na zvonění ve škole hehe... konkrétně pasáž od 2:13
http://www.youtube.com/watch?v=CdbFhiUG9U8

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:44 27. Jan 2011
by -RoF-
Trošku powermetalu neuškodí občas :wink:

Labyrinth Lady lost in time

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:03 28. Jan 2011
by Desmond
Čas provokovat, pohoršovat a bavit se :P

http://www.youtube.com/watch?v=3B8omCWBl8s&hd=1

!!! Pozor: Nevhodné mládeži do 30 let !!!

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:38 28. Jan 2011
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:46 30. Jan 2011
by de Aers

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:57 30. Jan 2011
by Czech_Luthor
Poslední dobou jedině Elvenking... Skvělá muzika, folkmetal z Itálie :D

http://www.youtube.com/watch?v=cevac4Z7iFI