Page 46 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 08:34 19. Jan 2011
by Jeanes
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:31 19. Jan 2011
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:13 19. Jan 2011
by Lambijec
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:40 21. Jan 2011
by sendys
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:46 21. Jan 2011
by Czech_Luthor
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:17 22. Jan 2011
by -RoF-
Sem zase po delší době poslouchal metalovou operu
Sice je to dlouhá písnička, ale líbí se mi písničky, které se v průběhu postupně mění.
Avantasia - The Seven Angels
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:18 23. Jan 2011
by cmon
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:56 26. Jan 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:03 26. Jan 2011
by Czech_Luthor
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:49 26. Jan 2011
by Molly23
Tahle písnička nám hraje na zvonění ve škole hehe... konkrétně pasáž od 2:13
http://www.youtube.com/watch?v=CdbFhiUG9U8
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:44 27. Jan 2011
by -RoF-
Trošku powermetalu neuškodí občas
Labyrinth Lady lost in time
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:03 28. Jan 2011
by Desmond
Čas provokovat, pohoršovat a bavit se
http://www.youtube.com/watch?v=3B8omCWBl8s&hd=1
!!! Pozor: Nevhodné mládeži do 30 let !!!
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:38 28. Jan 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:46 30. Jan 2011
by de Aers
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:57 30. Jan 2011
by Czech_Luthor
Poslední dobou jedině Elvenking... Skvělá muzika, folkmetal z Itálie
http://www.youtube.com/watch?v=cevac4Z7iFI