Page 46 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:32 19. Sep 2012
by Prasokralik
Benny Lava
nemám páru co to je ale asi to bude co hledáš
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:38 19. Sep 2012
by Braenn
Tvůj smysl pro humor mi opět uniká. Nevadí, už jsem se s tím naučila žít.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:16 19. Sep 2012
by KaTo
to prasokralik: ...a zelený tým si připisuje body za trolling + díky mému příspěvku i za spam!
to branen: Jak bych ti ten princip prasokralikova vtipu nejlíp vysvětlil...
*hod na Lore s výslekem 7+35 proti TO 200*
...tak ne, nevysvětlím. Jen zkonstatuji, že prasokralik provedl "průměrný" trolling. Kdy na tvou poptávku po Bolywoodské filmu s titulky ti dodal "jen" Bolywoodský klip s titulky. Ovšem s o to luxusnějším textem a choreografií

.
Uvedu ti příklad - je to něco jako kdybys chtěla odkaz na vážně pojatou Artušovskou legendu a někdo ti dal odkaz na Monty Python "Svatý grál".
...nebo jako bys chtěla odkaz vtipnou českou komedii a někdo ti hodil odkaz na jednání sněmovny o vydání Rahta (já kus viděl

).
...nebo

kdyby ses ptala na fakt dorbý HC-RP NWN server a někdo ti hodil odkaz na Demonu.
Už rozumíš? V tom rozporu mezi tím cos chtěla a tím co postnul je právě ten vtip.
P.S.
Ani na minutku jsem si nemyslel, že bys trollila a fakt ti to nebylo jasný

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:26 19. Sep 2012
by Braenn
Děkuji, kluci. Jenže nejsme ve spamu.
Můj dotaz o Bollywoodu stále trvá, v diskuzi o Mirror Mirror ho tu někdo kladně zmiňoval, tak doufám, že přijdou i vážněji míněné příklady.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:10 19. Sep 2012
by Absinthorix
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:12 19. Sep 2012
by Absinthorix
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:30 19. Sep 2012
by Braenn
Já jsem chtěla pěkně prosím jmenovitě filmy s českými titulky. Ale děkuji, projedu to a porovnám s dostupnými překlady.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:45 19. Sep 2012
by Absinthorix
To už mi uteklo nějak v překladu

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:36 20. Sep 2012
by Bahnak
Málem mi uniklo, že natočili další sérii SPARTAKA... doporučuji fanouškům, akorát musíte oželet původního představitele který bohužel umřel na rakovinu. Děj po shlédnutí prvních dvou dílů nic moc, ale prý se to zlepší

Koukám na to spíše z povinnosti, na druhou stranu jsou tady postavy z minulých dílů a občas se poodhalí nějaký ten další příběh.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:51 20. Sep 2012
by Práček
Bahnak wrote:...
hej to už je nekde 4serie? (respektivě třetí(nebo jak se to počítá když tam ta jedna serie je prequel))
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:52 20. Sep 2012
by XŠevyX
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:52 21. Sep 2012
by Nalkanar
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 06:47 21. Sep 2012
by Bahnak
Práček wrote:Bahnak wrote:...
hej to už je nekde 4serie? (respektivě třetí(nebo jak se to počítá když tam ta jedna serie je prequel))
Krev a písek
Bohové arény
Pomsta
Jsem právě nějak prospal že se "pomsta" vůbec natočila. Myslel jsem že toho po prerequelu nechají, protože by s rozpočtem nemohli točit to co se nabízí. Ono - defakto jde vidět že nemůžou

Každopádně "pomstě" chybí ona komorní atmosféra předchozích dílů, dialogy i děj dost upadly, přibyly záběry na pinďoury a z jednoho germánského bratra udělali bukvici, ale jde to

.
Ashur je stále slizkej had, Doctore je tvrďák, Cricsus ještě větší, objeví se i Ganicus a bohužel dostanou do ruky zbraně i ženské.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:24 21. Sep 2012
by Braenn
A vyměnili Crixovu krásnou milou za jakousi černošku s velkou pusou. Má to být pořád ta samá, ale holčina mi hrubě nesedí.
Také už se mi tam, musím říct, zajídá to, že ti chlapi snad neznají jiný oděv než trencle ala 300. Ačkoli na zemi leží námraza, pobíhají tam bosí ve slipech a plášť nosí zásadně smotaný na ramenou, aby náhodou nepřišel divák o pohled na jejich tělo.
To mi přijde jako takový hlavní smysl seriálu - nahé těla, nahé pohlavní orgány, idelně to vše propojené do jedné velké koule. Jen čekám, kdy se do toho zapojí i zvířata, neboť už snad k vidění bylo vše, co bez nich vidět šlo. A tak nějak doufám, že i nová série Game of Thrones nebude pokračovat v této stoupající vlně "čím víc sexu, tím lepší seriál".
Jsem asi příznivec staré školy, ale myslím, že dialogy a politika se dá dělat o něco lépe, pakliže u toho v každé scéně nemá někdo něco někde v těle svého kolegy. A kéž by to byla dýka.
P.S. Na druhou stranu, taková zasedání v poslanecké sněmovně by u nás dostaly novou úroveň. Třeba by přes samý sex neměli tolik času krást a dostalo by se tam víc ženských. Možná to není tak úplně špatná myšlenka.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:24 21. Sep 2012
by Braenn
Aaa, ehm, také už jede nová série Glee.