Page 46 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:41 20. Feb 2012
by Nalkanar
kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.
A já myslel, že to Vil dobrovolně zkoumá ty příkopy a jezera...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:43 20. Feb 2012
by Amber
J.F.Payne wrote:
kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.
A nebo Johannovi! :))
:wall: :wall: :wall: Nesnažit se, nesnažit se... jak to dopadá? Takhle! :P

to Braenn: No aspoň snaha byla... ale spíš kazím Ryu pověst :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:39 21. Feb 2012
by XŠevyX
Prasokralik wrote:Age of Oppression od Malukah, konečně :)


Takhle nějak si představuji Lareth. I se zpěvem, prostě celá ona :D Možná trošku hubenější (aspoň v obličeji, ostatní nejde vidět)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:45 21. Feb 2012
by Amber
XŠevyX wrote:
Prasokralik wrote:Age of Oppression od Malukah, konečně :)


Takhle nějak si představuji Lareth. I se zpěvem, prostě celá ona :D Možná trošku hubenější (aspoň v obličeji, ostatní nejde vidět)
Ještě musím s Lar zapracovat na tom kánonu :oops: zatím neumí vícehlasný zpěv... Moc hezká. :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:46 21. Feb 2012
by XŠevyX
Ono se to časem určitě podá :) chce to cvik :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:26 21. Feb 2012
by KaTo
Amber wrote:...Ještě musím s Lar zapracovat na tom kánonu :oops: zatím neumí vícehlasný zpěv...
XŠevyX wrote:Ono se to časem určitě podá :) chce to cvik :wink:
...nebo snažší a rychlejší variantu - pořídit postavě rozštěpení osobnosti a trochu svižnější multitasking mezi těma "štěpama" :twisted: :lol: .

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:29 21. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:
Amber wrote:...Ještě musím s Lar zapracovat na tom kánonu :oops: zatím neumí vícehlasný zpěv...
XŠevyX wrote:Ono se to časem určitě podá :) chce to cvik :wink:
...nebo snažší a rychlejší variantu - pořídit postavě rozštěpení osobnosti a trochu svižnější multitasking mezi těma "štěpama" :twisted: :lol: .
To jsou nejake vychytavky Sithske akademie? :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:08 25. Feb 2012
by Deimus
Deimus..

Detail:
deimus (2).jpg
V horách se zbrojí a zbraněmi:
deimus.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:03 02. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Berserk

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:14 02. Mar 2012
by kokosak
xxxMajkyxxx wrote:Berserk
Celá Aria! :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:54 02. Mar 2012
by -RoF-
kokosak wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Berserk
Celá Aria! :twisted:
Tssss nic také.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:17 09. Mar 2012
by Molly23
Bohdáááán jen toho koníčka má bílého...

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:57 14. Mar 2012
by Lord_Berserk
Wall Vlci Kuze :?: :mrgreen:
Krysak wrote:Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:35 14. Mar 2012
by Pajule
:D :D :D to máš recht :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:46 23. Mar 2012
by -RoF-
Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda? :twisted: Ale chybí ji vousy :D
Chudáci trpaslíci. :P