Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:41 20. Feb 2012
A já myslel, že to Vil dobrovolně zkoumá ty příkopy a jezera...kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
A já myslel, že to Vil dobrovolně zkoumá ty příkopy a jezera...kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.
J.F.Payne wrote:A nebo Johannovi!kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.)
Prasokralik wrote:Age of Oppression od Malukah, konečně
Ještě musím s Lar zapracovat na tom kánonuXŠevyX wrote:Prasokralik wrote:Age of Oppression od Malukah, konečně
Takhle nějak si představuji Lareth. I se zpěvem, prostě celá onaMožná trošku hubenější (aspoň v obličeji, ostatní nejde vidět)
Amber wrote:...Ještě musím s Lar zapracovat na tom kánonuzatím neumí vícehlasný zpěv...
...nebo snažší a rychlejší variantu - pořídit postavě rozštěpení osobnosti a trochu svižnější multitasking mezi těma "štěpama"XŠevyX wrote:Ono se to časem určitě podáchce to cvik
![]()
To jsou nejake vychytavky Sithske akademie?KaTo wrote:Amber wrote:...Ještě musím s Lar zapracovat na tom kánonuzatím neumí vícehlasný zpěv...
...nebo snažší a rychlejší variantu - pořídit postavě rozštěpení osobnosti a trochu svižnější multitasking mezi těma "štěpama"XŠevyX wrote:Ono se to časem určitě podáchce to cvik
![]()
![]()
.
Celá Aria!xxxMajkyxxx wrote:Berserk
Tssss nic také.kokosak wrote:Celá Aria!xxxMajkyxxx wrote:Berserk

Krysak wrote: