Page 46 of 67
Re: League of Legends
Posted: 23:58 08. Sep 2013
by Prasokralik
Re: League of Legends
Posted: 03:12 09. Sep 2013
by DarK_cz
Já jsem se sám dohrabal na gold V takže odměnu dostanu, ale výše už to nejde. A buďte v klidu po mých zkušenostech z lolka vám můžu oznámit že v Goldu hrajou větší noobové a trollové než na Silveru

Re: League of Legends
Posted: 18:06 14. Sep 2013
by Absinthorix
Re: League of Legends
Posted: 11:48 16. Sep 2013
by Absinthorix
Re: League of Legends
Posted: 21:48 16. Sep 2013
by Prasokralik
Ta Poppy je rozkošná

Re: League of Legends
Posted: 13:19 17. Sep 2013
by Prasokralik
Re: League of Legends
Posted: 23:28 17. Sep 2013
by Darius
Jsem na Eastu nick venomeq
hraju převážně AP ....
Re: League of Legends
Posted: 13:22 27. Sep 2013
by Absinthorix
Někdy se potkáme
Jinx Jinx Jinx!!!
Re: League of Legends
Posted: 12:06 30. Sep 2013
by Absinthorix
*vyvolává Majkyho*

Re: League of Legends
Posted: 12:06 30. Sep 2013
by Puxina
Absinthorix wrote:Někdy se potkáme
Jinx Jinx Jinx!!!
Hej ona vypadá dost dobře, taková ujetá s šíleným výrazem ve tváři

Mě se líbí. A má malé prsa, paráda!
Tsss si mě s tím obrázkem předběhl!

Re: League of Legends
Posted: 12:08 30. Sep 2013
by Absinthorix
Na tu se těším, Lucian - takový trapný emo-kid, ale tohle bude zlatíčko - mrkni se na wiki jaké má abilitky a pak na youtube - společně s Lux na lajně se začnou smát a máš instant win

Re: League of Legends
Posted: 12:09 30. Sep 2013
by Puxina
Re: League of Legends
Posted: 01:25 10. Oct 2013
by Darius
Jinx vypadá dobře já teď začal hrát Leonu na topu a docela hukot:DKdo is myslí že je to jen support dělá chybu:D Tank se 3 CC? žádná šance na utěk:D
Jinak přešel sem na West tam se hraje o doooost líp než s polákama:D
Re: League of Legends
Posted: 08:13 10. Oct 2013
by Puxina
Darius wrote:Jinx vypadá dobře já teď začal hrát Leonu na topu a docela hukot:DKdo is myslí že je to jen support dělá chybu:D Tank se 3 CC? žádná šance na utěk:D
Jinak přešel sem na West tam se hraje o doooost líp než s polákama:D
Jo většina hráčů ti řekne, že Leona je support a pokud ji hraješ jinak, tak jsi noob. Přitom já ji téměř furt hrál jako tanka, protože si myslím, že jako tank je mnohem silnější. Popřípadě je zajímavá i v kombinaci na DMG a větší počet HP.
Re: League of Legends
Posted: 10:18 10. Oct 2013
by Absinthorix
Na westu jsou španělé - polsko západu, enjoy.
JINX JE TU!!!!