Page 46 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:02 19. Feb 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:Darku, ty si jednu liskni. A dej si námahu s tímhle topicem aspoň na dvě minuty. :wall:
*muck*
*rozhlédne se, ale nelískne si, nad tím jak to vymyslel se šibalsky usměje*
Už to vím.
*ve skutečnosti to jen na oko děla*

:biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:40 22. Feb 2012
by Bahnak
Procházka - Divoká Šárka
(Zleva: Kristýnka, Vespa, Braenn, Kucik, Fryn)
Tu deskovku "Vládci podzemí" si rozhodně musíme zopakovat!
Ale lépe nežli v hospodě bych to viděl na Kucikovu rezidenci na koberci... co myslíš Kuciku?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:27 22. Feb 2012
by Derken-
Héééj, kdy jste byli v Šárce? :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:50 22. Feb 2012
by kucik
Klidně, ale uvěomuješ si, že pokud to bude na zemi, tak bude pes šlapat na herní plán, posouvat a odebírat figurky a občas k nim přidá i velký gumový míček?

O víkendu má být hezky. Docela bych i vytáhnul kolo.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:19 22. Feb 2012
by Braenn
Derken- wrote:Héééj, kdy jste byli v Šárce? :P
Kdy, kdy, tehdá co jsem psala "nechce někdo taky na výlet"? :)

A AD deskovky - pořídila jsem si jednu novou, Bezva fintu. Velmi jednoduchá, můžem taky zkusit. Ale kolo ne, to mám v Brně.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:19 22. Feb 2012
by Bahnak
Hm, kolo nemám, teda jedno v Opavě ale to do Práglu vážně nepotáhnu, herku jednu rozbitou...

Bahňák chce deskovky!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:10 22. Feb 2012
by Fryn
Bahnak wrote:...
Tu deskovku "Vládci podzemí" si rozhodně musíme zopakovat!
...
Taky bych nebyl proti (a druhá hra by už myslím byla i o trochu něčem jiném), záleží jen na vyjádření majitele :) .

Bezvu finta je taky bezva, na rozehřátí je to jedna z nejlepších her.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:26 22. Feb 2012
by Molly23
A co si někdy zahrát tohle?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:29 22. Feb 2012
by Derken-
Tak předem řikám, že nedojdu ani do čtvrtiny :lol: :lol: Od tý mononukleozy to je špatný *krčí rameny*

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:38 22. Feb 2012
by -darkvision-
Počítaj se i panáky Coly? :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:37 23. Feb 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:A co si někdy zahrát tohle?
Jsem pro!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:15 23. Feb 2012
by Amber
Molly23 wrote:A co si někdy zahrát tohle? (Obrázek)
*nejistě se rozhlédne a tiše přicupitá dovnitř*
Sice je to "pražské" pivohraní, tak tu nemám co moc komentovat, ale ta hra je boží. :D Velká škoda, že nemůžu pít, čistě pro to dobré schéma :cry:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:18 23. Feb 2012
by Bahnak
No, když by se to jelo v malejch panácích (tzv. "frťanech") tak bych mohl možná i dojet do konce (když bude kostka přát)
Nicméně když kostka přát nebude, asi bych skončil velmi neblaze...
Raději nějakou "normálnější" deskovku...

Co nějaký večer u BANGu, třeba i v kostýmech ať to má úroveň?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:29 23. Feb 2012
by Absinthorix
No, nemusí se jet zrovna ve STROHu, nebo Jelzinech (obojí nezdravá záležitost, ale z jiných důvodů)

vzhledem k nastavení hry, by mohlo stačit i rozlévané pivo do decovek :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:50 23. Feb 2012
by Molly23
Zahrajeme si to ve hře s pivem? :D