Promiň, ale já nepsal, že postava na 10-tém lvl dá to samé, jako vyvolaná bytost z 9-tého kruhu. Psal jsem to, že moje vyvolaná bytost dostala na prd*l od potvor, které jsem sám na 10-tém levelu zabíjel. To má trochu (teda úplně) jiný významAulus wrote:Nic takového jsem nepsal. Reagoval jsem jen na Barbarův mylný předpoklad, že postava na 10. levelu dá to samé jako vyvolaná bytost z 9. kruhu. Není to vždy pravda, protože se s jednou z bytostí dá chodit dungeony i pro level 20 a výš. Je samozřejmě pravda, že je to poněkud zdlouhavé, ale jde to.-darkvision- wrote: Na 10tým lvl ale nemáš potvoru z 9tého kruhu
Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.
Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
Červená Markita
Re: Co Vám na Thalii vadí?
No, v podstatě tím říkáš, že tvá bytost 9. kruhu je slabší, než jsi byl ty sám na 10. levelu. A já ti na to říkám, že některé bytosti z 9. kruhu slabé jsou, ale jsou tam i takové, s kterými si dáš i těžší dungeony.Barbar321 wrote: Promiň, ale já nepsal, že postava na 10-tém lvl dá to samé, jako vyvolaná bytost z 9-tého kruhu. Psal jsem to, že moje vyvolaná bytost dostala na prd*l od potvor, které jsem sám na 10-tém levelu zabíjel. To má trochu (teda úplně) jiný význam
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mága tu v klidu vyexpíš na 23lvl solo.Snekoun wrote:No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.
Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Není pravda!!!-darkvision- wrote:Mága tu v klidu vyexpíš na 23lvl solo.Snekoun wrote:No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.
Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
To že ho ty vyexpíš solo neznamená že ho vyexpí on.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Já stejně nemám mága a získávání zkušeností pomocí mlácení příšerek mě moc nebereShaman88 wrote:Není pravda!!!-darkvision- wrote:Mága tu v klidu vyexpíš na 23lvl solo.Snekoun wrote:No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.
Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
To že ho ty vyexpíš solo neznamená že ho vyexpí on.
Červená Markita
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Hraju mága a mám již level 11. Hraju asi 5 dnů (po dlouhé pauze) a zabil jsem maximálně pár krys 
Legitiona Gothartová - mladá naivní eflka jejiž osud je zřejmě spečetěn, neboť jí dlouho nikdo neviděl...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....J.F.Payne wrote:Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
Červená Markita
Re: Co Vám na Thalii vadí?
...k sumonnům dodám, že pokud mají AC 18-22 a 50 HP, tak se nehodí skoro ani na skřety nad Ivory, protože je skřeti uklovou. A to z toho důvodu, že flatfooted mají sumoni AC cca poloviční
. A můžou být načarovaní jak chtějí. Skřet s obouručkou si hodí kritik po 20-25, do toho pižlalové s šípy za 5-10 a HP (a sumonn) je v čudu, kamenka, nekamenka
.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
A léčíte ty potvory taky?Snekoun wrote:Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....J.F.Payne wrote:Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Co Vám na Thalii vadí?
jde o to jak kteří summoni. Pamatuju si jistého nejmenovaného mága, který věděl co kdy vyvolat tak aby mi tím zachránil krk když šlo do tuhého. A že ti sumoni umí být drsnaci.KaTo wrote:...k sumonnům dodám, že pokud mají AC 18-22 a 50 HP, tak se nehodí skoro ani na skřety nad Ivory, protože je skřeti uklovou. A to z toho důvodu, že flatfooted mají sumoni AC cca poloviční. A můžou být načarovaní jak chtějí. Skřet s obouručkou si hodí kritik po 20-25, do toho pižlalové s šípy za 5-10 a HP (a sumonn) je v čudu, kamenka, nekamenka
.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ampule Li - stojím v invu a sázím to na ně-darkvision- wrote:A léčíte ty potvory taky?Snekoun wrote:Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....J.F.Payne wrote:Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
Červená Markita
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Po dvaceti toho moc nevyléčíš, zkus lékárny..Snekoun wrote:Ampule Li - stojím v invu a sázím to na ně-darkvision- wrote:A léčíte ty potvory taky?Snekoun wrote:
Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Osobně mi přišli použitelní jen čtyři summoni z rozsahu 7.-9. kruhu. Zbytek má obvykle mizerné staty, především malé AC (velká část potvor má prostě 18-25, což není úměrné lvlu). Boostění je fajn, ale v Prahvozdu obstojí opravdu máloco.
EDIT:Jak to řešit? Upravil bych vyvolávací spell/knihu tak, aby se od určitých lvlů otevřeli lepší summoni se statama úměrnýma nastavení creepu na serveru.
EDIT:Jak to řešit? Upravil bych vyvolávací spell/knihu tak, aby se od určitých lvlů otevřeli lepší summoni se statama úměrnýma nastavení creepu na serveru.
.