Co Vám na Thalii vadí?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Barbar321 »

Aulus wrote:
-darkvision- wrote: Na 10tým lvl ale nemáš potvoru z 9tého kruhu :shock:
Nic takového jsem nepsal. Reagoval jsem jen na Barbarův mylný předpoklad, že postava na 10. levelu dá to samé jako vyvolaná bytost z 9. kruhu. Není to vždy pravda, protože se s jednou z bytostí dá chodit dungeony i pro level 20 a výš. Je samozřejmě pravda, že je to poněkud zdlouhavé, ale jde to.
Promiň, ale já nepsal, že postava na 10-tém lvl dá to samé, jako vyvolaná bytost z 9-tého kruhu. Psal jsem to, že moje vyvolaná bytost dostala na prd*l od potvor, které jsem sám na 10-tém levelu zabíjel. To má trochu (teda úplně) jiný význam :(
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Snekoun
Obyvatel
Posts: 145
Joined: 01:45 08. Dec 2008
Location: Břevnovský klášter

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Snekoun »

No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.

Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
Červená Markita
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Aulus »

Barbar321 wrote: Promiň, ale já nepsal, že postava na 10-tém lvl dá to samé, jako vyvolaná bytost z 9-tého kruhu. Psal jsem to, že moje vyvolaná bytost dostala na prd*l od potvor, které jsem sám na 10-tém levelu zabíjel. To má trochu (teda úplně) jiný význam :(
No, v podstatě tím říkáš, že tvá bytost 9. kruhu je slabší, než jsi byl ty sám na 10. levelu. A já ti na to říkám, že některé bytosti z 9. kruhu slabé jsou, ale jsou tam i takové, s kterými si dáš i těžší dungeony. :wink:
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by -darkvision- »

Snekoun wrote:No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.

Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
Mága tu v klidu vyexpíš na 23lvl solo. 8)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

-darkvision- wrote:
Snekoun wrote:No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.

Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
Mága tu v klidu vyexpíš na 23lvl solo. 8)
Není pravda!!!
To že ho ty vyexpíš solo neznamená že ho vyexpí on.
User avatar
Snekoun
Obyvatel
Posts: 145
Joined: 01:45 08. Dec 2008
Location: Břevnovský klášter

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Snekoun »

Shaman88 wrote:
-darkvision- wrote:
Snekoun wrote:No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.

Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
Mága tu v klidu vyexpíš na 23lvl solo. 8)
Není pravda!!!
To že ho ty vyexpíš solo neznamená že ho vyexpí on.
Já stejně nemám mága a získávání zkušeností pomocí mlácení příšerek mě moc nebere :mrgreen:
Červená Markita
Legition
Poutník
Posts: 96
Joined: 21:12 12. Dec 2011

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Legition »

Hraju mága a mám již level 11. Hraju asi 5 dnů (po dlouhé pauze) a zabil jsem maximálně pár krys :D
Legitiona Gothartová - mladá naivní eflka jejiž osud je zřejmě spečetěn, neboť jí dlouho nikdo neviděl...
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by J.F.Payne »

Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Snekoun
Obyvatel
Posts: 145
Joined: 01:45 08. Dec 2008
Location: Břevnovský klášter

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Snekoun »

J.F.Payne wrote:Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....
Červená Markita
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by KaTo »

...k sumonnům dodám, že pokud mají AC 18-22 a 50 HP, tak se nehodí skoro ani na skřety nad Ivory, protože je skřeti uklovou. A to z toho důvodu, že flatfooted mají sumoni AC cca poloviční :wall: . A můžou být načarovaní jak chtějí. Skřet s obouručkou si hodí kritik po 20-25, do toho pižlalové s šípy za 5-10 a HP (a sumonn) je v čudu, kamenka, nekamenka :( .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by -darkvision- »

Snekoun wrote:
J.F.Payne wrote:Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....
A léčíte ty potvory taky?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Prasokralik »

KaTo wrote:...k sumonnům dodám, že pokud mají AC 18-22 a 50 HP, tak se nehodí skoro ani na skřety nad Ivory, protože je skřeti uklovou. A to z toho důvodu, že flatfooted mají sumoni AC cca poloviční :wall: . A můžou být načarovaní jak chtějí. Skřet s obouručkou si hodí kritik po 20-25, do toho pižlalové s šípy za 5-10 a HP (a sumonn) je v čudu, kamenka, nekamenka :( .
jde o to jak kteří summoni. Pamatuju si jistého nejmenovaného mága, který věděl co kdy vyvolat tak aby mi tím zachránil krk když šlo do tuhého. A že ti sumoni umí být drsnaci.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Snekoun
Obyvatel
Posts: 145
Joined: 01:45 08. Dec 2008
Location: Břevnovský klášter

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Snekoun »

-darkvision- wrote:
Snekoun wrote:
J.F.Payne wrote:Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....
A léčíte ty potvory taky?
Ampule Li - stojím v invu a sázím to na ně :ewink:
Červená Markita
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by -darkvision- »

Snekoun wrote:
-darkvision- wrote:
Snekoun wrote:
Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....
A léčíte ty potvory taky?
Ampule Li - stojím v invu a sázím to na ně :ewink:
Po dvaceti toho moc nevyléčíš, zkus lékárny..
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Nalkanar »

Osobně mi přišli použitelní jen čtyři summoni z rozsahu 7.-9. kruhu. Zbytek má obvykle mizerné staty, především malé AC (velká část potvor má prostě 18-25, což není úměrné lvlu). Boostění je fajn, ale v Prahvozdu obstojí opravdu máloco.

EDIT:Jak to řešit? Upravil bych vyvolávací spell/knihu tak, aby se od určitých lvlů otevřeli lepší summoni se statama úměrnýma nastavení creepu na serveru.
.
Post Reply