Page 46 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:15 13. Nov 2012
by Barbar321
Aulus wrote:
-darkvision- wrote: Na 10tým lvl ale nemáš potvoru z 9tého kruhu :shock:
Nic takového jsem nepsal. Reagoval jsem jen na Barbarův mylný předpoklad, že postava na 10. levelu dá to samé jako vyvolaná bytost z 9. kruhu. Není to vždy pravda, protože se s jednou z bytostí dá chodit dungeony i pro level 20 a výš. Je samozřejmě pravda, že je to poněkud zdlouhavé, ale jde to.
Promiň, ale já nepsal, že postava na 10-tém lvl dá to samé, jako vyvolaná bytost z 9-tého kruhu. Psal jsem to, že moje vyvolaná bytost dostala na prd*l od potvor, které jsem sám na 10-tém levelu zabíjel. To má trochu (teda úplně) jiný význam :(

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:32 13. Nov 2012
by Snekoun
No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.

Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:41 13. Nov 2012
by Aulus
Barbar321 wrote: Promiň, ale já nepsal, že postava na 10-tém lvl dá to samé, jako vyvolaná bytost z 9-tého kruhu. Psal jsem to, že moje vyvolaná bytost dostala na prd*l od potvor, které jsem sám na 10-tém levelu zabíjel. To má trochu (teda úplně) jiný význam :(
No, v podstatě tím říkáš, že tvá bytost 9. kruhu je slabší, než jsi byl ty sám na 10. levelu. A já ti na to říkám, že některé bytosti z 9. kruhu slabé jsou, ale jsou tam i takové, s kterými si dáš i těžší dungeony. :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:42 13. Nov 2012
by -darkvision-
Snekoun wrote:No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.

Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
Mága tu v klidu vyexpíš na 23lvl solo. 8)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:25 13. Nov 2012
by Shaman88
-darkvision- wrote:
Snekoun wrote:No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.

Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
Mága tu v klidu vyexpíš na 23lvl solo. 8)
Není pravda!!!
To že ho ty vyexpíš solo neznamená že ho vyexpí on.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:34 13. Nov 2012
by Snekoun
Shaman88 wrote:
-darkvision- wrote:
Snekoun wrote:No na nižších úrovních se summononi vždy vyplatili, tady na thalii si myslím je to ještě lepší díky širšímu výběru. Na vyšších úrovních to vždy stálo za pytel kromě některých nemrtváků ( Náčelník kostlivců, lich, demilich ) a elementálové ( nejdříve nechat vypotřebovat schopnost utopení atd ... ). Vyplatilo se pak místo toho si ovládnout nějaké silnější npc.

Jelikož jsem ale "nováček" a můj maximální dosažený level na thalii je pod 10 tak nemohu posuzovat jak to je na vyšší úrovni. Co mohu posuzovat tak výběr příšerek v první knize (Monster summon I až IV) je podle mě super.
Mága tu v klidu vyexpíš na 23lvl solo. 8)
Není pravda!!!
To že ho ty vyexpíš solo neznamená že ho vyexpí on.
Já stejně nemám mága a získávání zkušeností pomocí mlácení příšerek mě moc nebere :mrgreen:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:42 13. Nov 2012
by Legition
Hraju mága a mám již level 11. Hraju asi 5 dnů (po dlouhé pauze) a zabil jsem maximálně pár krys :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:23 13. Nov 2012
by J.F.Payne
Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:27 13. Nov 2012
by Snekoun
J.F.Payne wrote:Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:33 13. Nov 2012
by KaTo
...k sumonnům dodám, že pokud mají AC 18-22 a 50 HP, tak se nehodí skoro ani na skřety nad Ivory, protože je skřeti uklovou. A to z toho důvodu, že flatfooted mají sumoni AC cca poloviční :wall: . A můžou být načarovaní jak chtějí. Skřet s obouručkou si hodí kritik po 20-25, do toho pižlalové s šípy za 5-10 a HP (a sumonn) je v čudu, kamenka, nekamenka :( .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:34 13. Nov 2012
by -darkvision-
Snekoun wrote:
J.F.Payne wrote:Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....
A léčíte ty potvory taky?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:38 13. Nov 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:...k sumonnům dodám, že pokud mají AC 18-22 a 50 HP, tak se nehodí skoro ani na skřety nad Ivory, protože je skřeti uklovou. A to z toho důvodu, že flatfooted mají sumoni AC cca poloviční :wall: . A můžou být načarovaní jak chtějí. Skřet s obouručkou si hodí kritik po 20-25, do toho pižlalové s šípy za 5-10 a HP (a sumonn) je v čudu, kamenka, nekamenka :( .
jde o to jak kteří summoni. Pamatuju si jistého nejmenovaného mága, který věděl co kdy vyvolat tak aby mi tím zachránil krk když šlo do tuhého. A že ti sumoni umí být drsnaci.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:56 13. Nov 2012
by Snekoun
-darkvision- wrote:
Snekoun wrote:
J.F.Payne wrote:Hele, a boostíte si ty povolaný potvory, nebo očekáváte, že je vyvoláte a budou to maséři numero uno?
Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....
A léčíte ty potvory taky?
Ampule Li - stojím v invu a sázím to na ně :ewink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:06 13. Nov 2012
by -darkvision-
Snekoun wrote:
-darkvision- wrote:
Snekoun wrote:
Vyvolám - dám odolnost, sílu, kouzelné brnění, kamenku z lektvaru, zvednu savy atd ....
A léčíte ty potvory taky?
Ampule Li - stojím v invu a sázím to na ně :ewink:
Po dvaceti toho moc nevyléčíš, zkus lékárny..

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:17 13. Nov 2012
by Nalkanar
Osobně mi přišli použitelní jen čtyři summoni z rozsahu 7.-9. kruhu. Zbytek má obvykle mizerné staty, především malé AC (velká část potvor má prostě 18-25, což není úměrné lvlu). Boostění je fajn, ale v Prahvozdu obstojí opravdu máloco.

EDIT:Jak to řešit? Upravil bych vyvolávací spell/knihu tak, aby se od určitých lvlů otevřeli lepší summoni se statama úměrnýma nastavení creepu na serveru.