Page 46 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 09:24 12. Sep 2012
by -RoF-
Diemo wrote:tak par dni a budou i sestky ne ? :-) ten gril je supr, obzvlast s rychlejsi strelbou a zamerenim :-)
To se domluvíme až v dané data přes teamspeak. Bud hodíme roty malých mršek a nebo zkusíme roty vyšších kategorii, kde arty i 3.tier může něco udělat. A nebo hodíme cvičné bitvy a basta ;).

Re: World of Tanks

Posted: 10:24 12. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Noo....klidne nekomu zalamim v teamu :mrgreen:.

Ale jako uspech si v poslednich ctyrech prohranejch bitvach pripisuju, jako jedinej z teamu, preziti......proste T-46 "Prezivac".

Re: World of Tanks

Posted: 10:34 12. Sep 2012
by Theogil I
Bahnak wrote:Jojo, Grille je fajn, tedy co se DMG týče. Hummel je kromě DMG lepší hlavně v rychlosti a zvýšením výseče střelby. No a náš poslední výstřelek módy - GwPanther - to už je artyna prostě od srdce :-D 4-5 tier to vymaže v podstatě jednou ranou :-)

Jedinej problém artilerie jsou prachy, stačí párkrát netrefit a bitvy se stávají prodělečnou záležitostí... Zejména u vyšších artyn prostě platí, každej náboj = 1200 kreditů. A tref se že...
To mi přijde u 6tek či vyšších vcelku běžné. Já mám s VK3601(H) taky prudce zápornou bilanci obzvláště, když se po 10 sec. hraní podívám do hlavně Tigrovi II či jinému VIII či IX mastodontovi.
To si pak musíš vzít Luchse a jít prohnat T-46 aby si moc nemysleli :lol: .

Re: World of Tanks

Posted: 10:55 12. Sep 2012
by Molly23
To je zajímavé, zrovna s VK 3601H jsem měl takovou neutrální až kladnou bilanci.

Re: World of Tanks

Posted: 10:57 12. Sep 2012
by kucik
Diemo wrote:tak par dni a budou i sestky ne ? :-) ten gril je supr, obzvlast s rychlejsi strelbou a zamerenim :-)
Včera jsem ho koupil a zatim teda nic moc. Hází mi to za soupeře takový svině jako SuperPerschingy, který sotva škrábnu. Ještě aby se začali víc hejbat, to už by bylo jak plivat pecky po špačcích.

Re: World of Tanks

Posted: 11:06 12. Sep 2012
by Theogil I
Molly23 wrote:To je zajímavé, zrovna s VK 3601H jsem měl takovou neutrální až kladnou bilanci.
Když ta hra si na mě zasedla, pořád se krčím u dna přuhlašovací tabulky a jezdím proti obludám co mají delší kanón než je celý můj tank. Včera večer se mi normálně smál tank, pustil jsem se do křížku s Löwe, 4x si nachal poslat granát na motorovnu, otočil se, usmál se a sfoukl mě jako svíčku. Nemlich to samí se mi stalo s těma malejma francouzkejma krysama, AMC či jak, takový to ferrari s dvěma tykadlama, 2x mě objel, 2x vystřelil na zadek, pak mi před čumákem udělal 360° otočku a jel dál, sviňa. Nakonec jsem si musel schladit žáhu dotřetice na ruských KV-1 a KV-1S, popelnice pomalý. :D

Re: World of Tanks

Posted: 11:09 12. Sep 2012
by Theogil I
kucik wrote:
Diemo wrote:tak par dni a budou i sestky ne ? :-) ten gril je supr, obzvlast s rychlejsi strelbou a zamerenim :-)
Včera jsem ho koupil a zatim teda nic moc. Hází mi to za soupeře takový svině jako SuperPerschingy, který sotva škrábnu. Ještě aby se začali víc hejbat, to už by bylo jak plivat pecky po špačcích.
Znám větší srandu, zkus si rozjet lehké tanky, se IV Leopardem jezdím proti IX, tomu říkám demotivující hra. A ještě ti spoluhráči vtipně píšou " Leopard scout go". Kreténi. :mrgreen:

Re: World of Tanks

Posted: 11:13 12. Sep 2012
by -RoF-
Theogil I wrote:To mi přijde u 6tek či vyšších vcelku běžné. Já mám s VK3601(H) taky prudce zápornou bilanci obzvláště, když se po 10 sec. hraní podívám do hlavně Tigrovi II či jinému VIII či IX mastodontovi.
To si pak musíš vzít Luchse a jít prohnat T-46 aby si moc nemysleli :lol: .
No s Vk3601 H bys teoreticky už neměl potkat 9. tier, pokud teda nejsi v četě s nějakým scoutem nebo tak.
Jinak já taky s takovýma tankama mám spíš zápornou bilanci, ale to nevadí, jde o zábavu. Ale i s 6 tier můžeš potrápit 8. tier, zvlášt, když ti někdo pomáhá.
kucik wrote:Včera jsem ho koupil a zatim teda nic moc. Hází mi to za soupeře takový svině jako SuperPerschingy, který sotva škrábnu. Ještě aby se začali víc hejbat, to už by bylo jak plivat pecky po špačcích.
Až doexpíš to lepší dělo, tak to bude lepší. Losy budou sice pořád horší, ale u artyn si na to zvykni. Arty to většinou dává mezi tanky o 2-5 tříd výš.

Jinak ano s lehkýma tankama typu leopard, T-50, A-20, PZ38A a tak dále, to je hra, kde musíš scoutovat, snažit se přežít a počítat s tím, že si ani nemusíš vystřelit a umřeš :D

Re: World of Tanks

Posted: 11:22 12. Sep 2012
by kucik
Jo, na dělo čekám jak na zázrak a doufám, že to bude stát za to.

Včera byla funny situace. Celou bitvu to s grillem šiju co může do nepřátel, který se ani neobtěžujou hejbat. A pak najednou prd. Zbyli jsme poslední tři artyny z teamu. Tak jsme se zasmáli na chatu a o pár vteřin vidim, jak proti mě jede v rojnici výběr těžkejch tanků. Munice pryč. Tak jsem jim akorát zamával laufem a byl vaporizován.

Re: World of Tanks

Posted: 11:28 12. Sep 2012
by Theogil I
-RoF- wrote:No s Vk3601 H bys teoreticky už neměl potkat 9. tier, pokud teda nejsi v četě s nějakým scoutem nebo tak.
Jinak já taky s takovýma tankama mám spíš zápornou bilanci, ale to nevadí, jde o zábavu. Ale i s 6 tier můžeš potrápit 8. tier, zvlášt, když ti někdo pomáhá.
Máš na mysli něco takového jako šimrat ho do podbříšku tak dlouho, až se sám umlátí smíchy. :D
Ale vážně, už se nám to párkrát povedlo, ale to % úspěchu je povážlivě nízké oproti porážkám, zase na druhou stranu, když jedeme s VI a V tak se to cupuje jedna báseň.

Re: World of Tanks

Posted: 11:31 12. Sep 2012
by -RoF-
Jde o to vědět kam střílet a osobně opravdu dopouručuju používat mód, který ti na nepříteli ukáže slabé místa a vyznačí ti to barevně, tak se hezky naučíš, kde které tanky mají slabší místa a pak už je to lepší.

Jinak dávám to tu už po třetí, hodně pomáhá tohle http://www.wotdb.info/
Klikni třeba na tank KV-3 a tam dole je tlačítko "Vulnerability" na něj klikni a už se dívej na ty slabé místa ;).
Je to tam u většiny tanků 5. tieru a víc.

Re: World of Tanks

Posted: 11:38 12. Sep 2012
by -RoF-
Takže milí vážení, aby to mělo nějaký řád a organizaci a jelikož jste liní, tak holt no ..... :roll:

Termíny:
Úterý 18. září od 20:00
Čtvrtek 20. září od 20:00


Zatím přihlášení:

mollymišák
kucik
Diemo
Fryn
Galli
Puxina (Ano to jsem já ;) )
Theogil
Awadar
Johnny98G
Oliverjantar


pak možná trigr
pak teoreticky ještě jeden známý

Další kdo mají zájem at se hlásí sem a nebo mě na PM

Komunikace
(Není podmínkou, ale když bude, tak tím líp ;)

program Teamspeak3

Přihlásit se na oficiální server teamspeaku

Místnost (naše klasika, vy ji asi vesměs neznáte) : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ... a tak dále
Heslo: thalie

Re: World of Tanks

Posted: 11:39 12. Sep 2012
by Theogil I
-RoF- wrote:Jde o to vědět kam střílet a osobně opravdu dopouručuju používat mód, který ti na nepříteli ukáže slabé místa a vyznačí ti to barevně, tak se hezky naučíš, kde které tanky mají slabší místa a pak už je to lepší.

Jinak dávám to tu už po třetí, hodně pomáhá tohle http://www.wotdb.info/
Klikni třeba na tank KV-3 a tam dole je tlačítko "Vulnerability" na něj klikni a už se dívej na ty slabé místa ;).
Je to tam u většiny tanků 5. tieru a víc.
Děkuji, zkouknu to, to víš jsem přeci jen v této diskuzi a v tamté hře nováček. Na pár fíglů jsem už přišel i sám. Jako třeba, že by si kluci ruský mohli sundat ty barely z korby. Jak oni krásně hoří. :D

Re: World of Tanks

Posted: 11:55 12. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Tak ted nevim. Mam jit do stredni T-28, nebo lehkou T-50? :mrgreen:

Re: World of Tanks

Posted: 11:59 12. Sep 2012
by -RoF-
xxxMajkyxxx wrote:Tak ted nevim. Mam jit do stredni T-28, nebo lehkou T-50? :mrgreen:
Nebud blázen :D T-50 jde beztak na T-50-2 a jinak je to slepá větev. Jdi do T-28. Tam si užiješ víc ze hry. pak na KV-1 a tak dále na těžké tanky ;)

Jinak tady jsou nějaké mody

http://wowp.cz/index.php?/topic/1788-mu ... pack-0752/