Page 46 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:12 04. Dec 2012
by Amber
Na návštěvě v podzemí:
Za deště mezi divokými elfy:
Tanečnice? Kněžka?

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:08 09. Dec 2012
by Amber
Město po moru:
V sopce:
Zapomenutý chrám:
Divoženka:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:01 10. Dec 2012
by klobouk
Z evolučních důvodů. Chci, aby se vědělo, že je tu alternativa (postimage.org), která občas nefunguje kvůli údržbové odstávce serverů, zobrazuje porno reklamy při zaškrtnutí "obrázek nad 18 let", ale která má víc funkcí. Imagehosting je super, ale používáte ho všichni. Dělám to pro lidstvo.
Epický Finnean sjíždí ze své tvrze do podhradí na kolbiště bránit čest epické Nerisy
Ali'shah - všimněte si vhodně vybrané barevné kombinace - modré fénixové tuniky s kapucí a pláště vyvedeného do červené - Aliho dominantní barva
Něco hrozně hrozně rozkošného (víc než vaginoidi)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 11:25 11. Dec 2012
by Amber
Pár krajinek...
Pevnost nad skálou:
Město z pohledu ze střech:
Údolí větrů:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 11:29 11. Dec 2012
by Amber
Aasimarka v thalijském plnoplátu:
Mnich s mečem v ruce:
Pihatá:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 01:30 17. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Také sympatická zbroj

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 22:08 17. Dec 2012
by Prasokralik
Riven <3
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:08 19. Dec 2012
by J.F.Payne
Konečně pořádnej fighter:
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 01:50 19. Dec 2012
by klobouk
Juana

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 02:01 19. Dec 2012
by Nalkanar
Kdyby Firuil ještě nějakou dobu žil a trošku se zatvrdil
Druidka
A když se Nien ještě chvíli bude odbarvovat *píská si* chci říct náhodná elfí lučišnice
Ryuška?
klobouk:
a kam dal Ali, na tom obrázku výše, křídla?
Amber:
kdes našla "pihatou"? Připomíná mi totiž cabalistku z Hellgatu

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 22:19 22. Dec 2012
by Amber
Nalkanar wrote:Amber:
kdes našla "pihatou"? Připomíná mi totiž cabalistku z Hellgatu

Tady:
88grzes
Jeden bojovník:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 03:47 23. Dec 2012
by XŠevyX
Dobro a zlo

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 11:55 23. Dec 2012
by jachyra
Sky

škoda, že modrí draci nie sú povolení ....

.. .blue dragon disciple + 20 lvl monk so žiariacimi eviláckymi červenými očami

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:08 23. Dec 2012
by Pajule
Tuten obrázek se mi vždycky hrozně líbil
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:49 23. Dec 2012
by KaTo
jachyra wrote:Sky

škoda, že modrí draci nie sú povolení ....

.. .blue dragon disciple + 20 lvl monk so žiariacimi eviláckymi červenými očami

Jsi ještě nepotkala Azhaela? Vypadá stejně

.
P.S.
Ať neporušuju pravidla topicu (aka spam bez obrázku), jeden koncept (lesní?) Elfky: