Page 46 of 331
Re: Poděkování
Posted: 13:22 11. Apr 2009
by Neithan1
Vam sa to povie zmenit frakciu, ale kedy ? ked ste kazde NPC milisekundu po nahodeni vaporizovali.
PC budu a tiez mali byt v Hag Grare, Dar Garag bol miniQ ako priprava na hlavny utok tak sa stym zmierte !

Re: Poděkování
Posted: 13:55 11. Apr 2009
by paja13
Neithan1 wrote:Vam sa to povie zmenit frakciu, ale kedy ? ked ste kazde NPC milisekundu po nahodeni vaporizovali.
tak rychly to nebylo - chvili trva pustit tetivu a sip nez propichne straznyho tak taky neni hned :oD byly to jatka
Re: Poděkování
Posted: 14:09 11. Apr 2009
by Neithan1
jo a prave nez tam ten sip doleti tak zbytok magov vystreli iontove paprsky a zo strazcu ostane len kostra. Musis pocitat aj stym ze tam bolo tak 10 hracov.
Re: Poděkování
Posted: 15:46 11. Apr 2009
by Krata
použít hůlku na změnu frakce chvíli trvá... musí se použít, najít v dialogu co potřebujem a počkat až se aktivuje.. za to dobu jste o 3 lokace vedle

Re: Poděkování
Posted: 23:32 11. Apr 2009
by Pajule
opožděně díky za včerejší výpravu anší obvyklé sestavě a to Elvin(úžasný prase-čaroděj) Tariel(dračice naše) , Grombo(dumdy dumdy dum) a Samantha (nejlepší kornout)
dobití ledového paláce , se mi fakt líbilo , zvláš když mi grombo zavřel před nosem a u ěm tam dva ledový golemové

Re: Poděkování
Posted: 23:08 13. Apr 2009
by ravangorn
Taky bych chtěl poděkovat všem jmenovitě: Tariel, Grombo, Alleya a Elvinova sestřička Samantha (alias kornoutek

). Byl to fakt hodně dobrej boj a nejlepší na to bylo, že bez chyb a LAGŮ

(když pominu Grombovo statečný zavírání dveří

)
Re: Poděkování
Posted: 11:44 14. Apr 2009
by nomis_b
Ja dekuji Korina Maynolds (jachyre?) a Rokovi (loadr, zbyna , dlfksdds nebo tak nejak

) a mnohym jinym za to, ze my poctive hlasi chyby v craftu a nevidi v tom vlastni prospech. Craft je beh nadlouhou trat a je porad hodne veci, co je v nem potreba upravovat, zlepsovat a hlavne opravovat.
Vam kteri chyby nehlasi, ale jen vyuzivaji.. tak vam nepreji nic dobreho
Ale snad se vas najde vice, kteri budou vice dbat na dobro vsech, nez na osobni zisk ale jak na vas nekdo prijde a ja tu chybu nebudu mit hlasenou... vezte, ze Rejty v luxovani inventare nejni zrovna hodnej
jak mi psala vcera Korina :
Uz chapu, proc Rejty nikomu neveri, kdyz vidim, kolik lidi te chyby zneuziva.
Re: Poděkování
Posted: 14:25 18. Apr 2009
by G14
takze ja chci podekovat Marvinovi za ochotu a primluveni
dale Rejtymu za spravne rozhodovani
Mikymu za to ze nechal predevsim memu gustu domluveni na ditkach,bydleni,jmen a pod.
a predevsim moooc hodnemu
DM KRATOVI za skvelou spolupraci, trpelivost, zabavu, rychlou dorozumitelnost, ochotu, vstricnost, za cas ktery venuje upravam a vytvareni, za zajem vylepsit a zprijemnit hru a tak vubec......
diky

Re: Poděkování
Posted: 16:51 18. Apr 2009
by Sokar
Díky DM Lorelei, že si mě všiml.

Re: Poděkování
Posted: 23:39 18. Apr 2009
by Jonny
Dneska poděkování Gorrgorothovi za pěknej quest s výslechem a popravou

a Daladanovi s Kermánšáhem Salífem za pěknou hru po celou dobu. Díky!
Re: Poděkování
Posted: 14:14 19. Apr 2009
by paja13
bych chtel podekovat za to co je pod povrchem - dneska sla terka dolu na houbicky klikla na diru ale zpatky uz nefachal prechod a tak zkusila hledat jinou cestu
vysledkem je ze prolezla asi 40 novych lokaci a nakonec se musela tahnout nepratelskym mestem protoze uz jina cesta nezbyvala aby zustala zarazena po dalsich 27 lokacich za mestem znova restartem a zabijakama co vypadaji moc fajnove aby jen hlidaly blbou cestu k povrchu :o)
ted prisel restart a smazly se mapy a bude to zajimavy teprv :o) dostavaly me husty hlasky na ruznych utvarech co sem cestou zahlid fakt dost dobry kdo to delal :oD az me volaly na obed tak sem zjistil ze tam bloudim uz 4 hodiny :o)
ps zkousel sem psat dm aby to nebylo zneuziti toho ze nejsou ve hre pred tim nez sem zkusil prolest to mesto
Re: Poděkování
Posted: 16:21 19. Apr 2009
by Pajule
paja13 wrote:bych chtel podekovat za to co je pod povrchem - dneska sla terka dolu na houbicky klikla na diru ale zpatky uz nefachal prechod a tak zkusila hledat jinou cestu
vysledkem je ze prolezla asi 40 novych lokaci a nakonec se musela tahnout nepratelskym mestem protoze uz jina cesta nezbyvala aby zustala zarazena po dalsich 27 lokacich za mestem znova restartem a zabijakama co vypadaji moc fajnove aby jen hlidaly blbou cestu k povrchu

)
ted prisel restart a smazly se mapy a bude to zajimavy teprv

) dostavaly me husty hlasky na ruznych utvarech co sem cestou zahlid fakt dost dobry kdo to delal :oD az me volaly na obed tak sem zjistil ze tam bloudim uz 4 hodiny

)
ps zkousel sem psat dm aby to nebylo zneuziti toho ze nejsou ve hre pred tim nez sem zkusil prolest to mesto
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácí

lituju podtemnáky

Re: Poděkování
Posted: 17:57 19. Apr 2009
by Gorrgorroth
Pajule wrote:
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácí

lituju podtemnáky

hmm, doslova reklama na Hrajte v podtemnu

Re: Poděkování
Posted: 18:23 19. Apr 2009
by paja13
Gorrgorroth wrote:Pajule wrote:
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácí :D lituju podtemnáky :twisted: :mrgreen:
hmm, doslova reklama na Hrajte v podtemnu :mrgreen:
vubec ne bylo to husty maso!
kdyz sem konecne vypad na normalni tmu tak sem mel nektery veci zatazeny az v brichu :o) pocity kdyz jsem se protrahoval okolo drovi hradby a nekdo zakouzlil timestop popsat nejdou a uz vubec ne kdyz terka vlezla do prechodu a objevila se uvnitr droviho mesta napravo chram pavouci bohyne a nalevo otrokarku a vsude kolem drovy mazala dolu mezi splasky rychleji jak kdyz ja doma splachnu neco dozachodu :oD
Re: Poděkování
Posted: 22:33 20. Apr 2009
by Miky
Velký dík za porod a zařizovnání okolo mamině (G14) a bábě pupkořezce (Kratovi)
