Page 46 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:22 11. Apr 2009
by Neithan1
Vam sa to povie zmenit frakciu, ale kedy ? ked ste kazde NPC milisekundu po nahodeni vaporizovali.
PC budu a tiez mali byt v Hag Grare, Dar Garag bol miniQ ako priprava na hlavny utok tak sa stym zmierte ! :|

Re: Poděkování

Posted: 13:55 11. Apr 2009
by paja13
Neithan1 wrote:Vam sa to povie zmenit frakciu, ale kedy ? ked ste kazde NPC milisekundu po nahodeni vaporizovali.
tak rychly to nebylo - chvili trva pustit tetivu a sip nez propichne straznyho tak taky neni hned :oD byly to jatka

Re: Poděkování

Posted: 14:09 11. Apr 2009
by Neithan1
jo a prave nez tam ten sip doleti tak zbytok magov vystreli iontove paprsky a zo strazcu ostane len kostra. Musis pocitat aj stym ze tam bolo tak 10 hracov.

Re: Poděkování

Posted: 15:46 11. Apr 2009
by Krata
použít hůlku na změnu frakce chvíli trvá... musí se použít, najít v dialogu co potřebujem a počkat až se aktivuje.. za to dobu jste o 3 lokace vedle :)

Re: Poděkování

Posted: 23:32 11. Apr 2009
by Pajule
opožděně díky za včerejší výpravu anší obvyklé sestavě a to Elvin(úžasný prase-čaroděj) Tariel(dračice naše) , Grombo(dumdy dumdy dum) a Samantha (nejlepší kornout)

dobití ledového paláce , se mi fakt líbilo , zvláš když mi grombo zavřel před nosem a u ěm tam dva ledový golemové :twisted: :lol:

Re: Poděkování

Posted: 23:08 13. Apr 2009
by ravangorn
Taky bych chtěl poděkovat všem jmenovitě: Tariel, Grombo, Alleya a Elvinova sestřička Samantha (alias kornoutek :D ). Byl to fakt hodně dobrej boj a nejlepší na to bylo, že bez chyb a LAGŮ :) (když pominu Grombovo statečný zavírání dveří :D )

Re: Poděkování

Posted: 11:44 14. Apr 2009
by nomis_b
Ja dekuji Korina Maynolds (jachyre?) a Rokovi (loadr, zbyna , dlfksdds nebo tak nejak :wink: ) a mnohym jinym za to, ze my poctive hlasi chyby v craftu a nevidi v tom vlastni prospech. Craft je beh nadlouhou trat a je porad hodne veci, co je v nem potreba upravovat, zlepsovat a hlavne opravovat.

Vam kteri chyby nehlasi, ale jen vyuzivaji.. tak vam nepreji nic dobreho :twisted:
Ale snad se vas najde vice, kteri budou vice dbat na dobro vsech, nez na osobni zisk ale jak na vas nekdo prijde a ja tu chybu nebudu mit hlasenou... vezte, ze Rejty v luxovani inventare nejni zrovna hodnej :mrgreen:

jak mi psala vcera Korina :
Uz chapu, proc Rejty nikomu neveri, kdyz vidim, kolik lidi te chyby zneuziva.

Re: Poděkování

Posted: 14:25 18. Apr 2009
by G14
takze ja chci podekovat Marvinovi za ochotu a primluveni :D
dale Rejtymu za spravne rozhodovani 8)
Mikymu za to ze nechal predevsim memu gustu domluveni na ditkach,bydleni,jmen a pod. :mrgreen:
a predevsim moooc hodnemu DM KRATOVI za skvelou spolupraci, trpelivost, zabavu, rychlou dorozumitelnost, ochotu, vstricnost, za cas ktery venuje upravam a vytvareni, za zajem vylepsit a zprijemnit hru a tak vubec...... :P

diky :wink:

Re: Poděkování

Posted: 16:51 18. Apr 2009
by Sokar
Díky DM Lorelei, že si mě všiml. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:39 18. Apr 2009
by Jonny
Dneska poděkování Gorrgorothovi za pěknej quest s výslechem a popravou :) a Daladanovi s Kermánšáhem Salífem za pěknou hru po celou dobu. Díky!

Re: Poděkování

Posted: 14:14 19. Apr 2009
by paja13
bych chtel podekovat za to co je pod povrchem - dneska sla terka dolu na houbicky klikla na diru ale zpatky uz nefachal prechod a tak zkusila hledat jinou cestu

vysledkem je ze prolezla asi 40 novych lokaci a nakonec se musela tahnout nepratelskym mestem protoze uz jina cesta nezbyvala aby zustala zarazena po dalsich 27 lokacich za mestem znova restartem a zabijakama co vypadaji moc fajnove aby jen hlidaly blbou cestu k povrchu :o)
ted prisel restart a smazly se mapy a bude to zajimavy teprv :o) dostavaly me husty hlasky na ruznych utvarech co sem cestou zahlid fakt dost dobry kdo to delal :oD az me volaly na obed tak sem zjistil ze tam bloudim uz 4 hodiny :o)

ps zkousel sem psat dm aby to nebylo zneuziti toho ze nejsou ve hre pred tim nez sem zkusil prolest to mesto

Re: Poděkování

Posted: 16:21 19. Apr 2009
by Pajule
paja13 wrote:bych chtel podekovat za to co je pod povrchem - dneska sla terka dolu na houbicky klikla na diru ale zpatky uz nefachal prechod a tak zkusila hledat jinou cestu

vysledkem je ze prolezla asi 40 novych lokaci a nakonec se musela tahnout nepratelskym mestem protoze uz jina cesta nezbyvala aby zustala zarazena po dalsich 27 lokacich za mestem znova restartem a zabijakama co vypadaji moc fajnove aby jen hlidaly blbou cestu k povrchu :o)
ted prisel restart a smazly se mapy a bude to zajimavy teprv :o) dostavaly me husty hlasky na ruznych utvarech co sem cestou zahlid fakt dost dobry kdo to delal :oD az me volaly na obed tak sem zjistil ze tam bloudim uz 4 hodiny :o)

ps zkousel sem psat dm aby to nebylo zneuziti toho ze nejsou ve hre pred tim nez sem zkusil prolest to mesto
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácí :D lituju podtemnáky :twisted: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 17:57 19. Apr 2009
by Gorrgorroth
Pajule wrote:
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácí :D lituju podtemnáky :twisted: :mrgreen:
hmm, doslova reklama na Hrajte v podtemnu :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 18:23 19. Apr 2009
by paja13
Gorrgorroth wrote:
Pajule wrote:
souhlasim , ten nebo ty co děllai podtemno fakt smekám..a velice dobře se tam ztrácí :D lituju podtemnáky :twisted: :mrgreen:
hmm, doslova reklama na Hrajte v podtemnu :mrgreen:
vubec ne bylo to husty maso!

kdyz sem konecne vypad na normalni tmu tak sem mel nektery veci zatazeny az v brichu :o) pocity kdyz jsem se protrahoval okolo drovi hradby a nekdo zakouzlil timestop popsat nejdou a uz vubec ne kdyz terka vlezla do prechodu a objevila se uvnitr droviho mesta napravo chram pavouci bohyne a nalevo otrokarku a vsude kolem drovy mazala dolu mezi splasky rychleji jak kdyz ja doma splachnu neco dozachodu :oD

Re: Poděkování

Posted: 22:33 20. Apr 2009
by Miky
Velký dík za porod a zařizovnání okolo mamině (G14) a bábě pupkořezce (Kratovi) :mrgreen: