Page 47 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:30 30. Aug 2009
by Krata
pravda, stačí se před bojem vyspat (což stejně většina dělá) a je po problému
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:36 29. Sep 2009
by Modrovousice
Dobrý den. Mě na Thalii chybí obchůdek s módním oblečením. Jsem zvyklá mít u postav menší šatník

a když jsem si chtěla nakoupit nějaké slušivé šaty tak jsem našla jen drahé s bonusy. Nevím zda takový obchod existuje nebo ne, ale pokud ne tak by se mohl někde postavit jakýsi módní salonek. A aby se neřeklo, ráda pomohu s tvorbou prodejných oblečků.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:44 29. Sep 2009
by kucik
Hmm, měl bych spíš někdy dořešit toho krejčího na předělávání vzhledů zbrojí.

Do té doby asi nejjednodušeji přes DM.
Nebo jestli máš chuť něco dělat, můžu ti poslat Karathského krejčího, že bys mu tam nějaké ty šaty doplnila.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:22 29. Sep 2009
by tao kan
Technicky by bylo mozne udelat jako ma barvir moznost zmeny barvy vaseho brnca, tak i menit vzhled ze?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:28 29. Sep 2009
by kucik
Jo, přesně tak. Ale nejpracnější část je, že se musej projít všechny vzhledy a roztřídit na funkční a nefunkční. Nechce to někdo udělat?

Potřebné nástroje dodám.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:36 29. Sep 2009
by Sobik
Toto jsem našel na vaultu. Vypadá to docela pěkně.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:10 29. Sep 2009
by kucik
Jasně, samotná změna vzhledu neni složitá, ale musej se udělat konfigurační tabulky popisující vzhledy zbrojí dostupné na Thalii. Ale jsou tam pěkný ty placeably s barvama.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:14 29. Sep 2009
by Modrovousice
No kdyby šly ty změny takhle udělat tak by to bylo fajn. Ten obchůdek má jednu chybičku, není nic horšího než přijít na ples ve stejných šatech jako nějaká jiná žena

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:31 29. Sep 2009
by Pajule
napiš , pomůžu poradim

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:22 30. Sep 2009
by Sveneld
slo by pridat prazdne svitky na psani kouzel? aneb zkusenej uci žáka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:32 30. Sep 2009
by kucik
Vetešník prodává papíry na psaní

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:35 30. Sep 2009
by jachyra

on ale asik myslel normálne výrobu zvitkov, aby sa ich zase iný mohol učiť, inak nie je to zlý nápad, ale skôr bych totok do craftu pridala, určite nie, že zrazu vie každý mág vyrábať zvitky.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:46 30. Sep 2009
by Sveneld
v singlu co si pamatuju na to byl potreba prazdnej svitek, a obetovat prislusnymu kruhu kouzla jistej pocet xp a gp, asi by chtelo - pokud by se to zavedlo zamezit zpetnemu prodeji svitku do obchodu - na jistych lvl by to byl asi vyhodny byznys
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:49 30. Sep 2009
by kucik
Aha. Mno svitkovej craft se možná někdy udělá, ale v dohledu pár měsíců to nebude.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:13 30. Sep 2009
by Necrooo
To Sveneld: Nebo bys musel objetovat tolik gp, za kolik bys to prodal pak, ci neco o mene, abys na tom vydelal jen malou sumu.
To Kucik: A na inteligenci predpokladam.