Page 47 of 329

Re: Vtípky

Posted: 01:14 16. Dec 2009
by LDamian
-RoF- wrote:A ještě jedne co mě dostal :twisted:

"To je mozek, Evo. To je mozek."
Já to znám s "to je vícenásobný orgasmus"

A byl jsem už párkrát v situacích, kdy jsem si říkal, že to za ten pofidérní vícenásobný orgasmus klidně směním. Je to jednoduché a jednoduché věci prostě fungují.

Čůrat ve stoje je paráda. :lol: :wink:

Re: Vtípky

Posted: 07:15 16. Dec 2009
by -RoF-
:P

No ještě jeden, ale písnu ho vlastníma slovama ;)

Je jednou tak přehlídka letecké akrobacie a jeden z pilotů se nabídne, že si vybere dobrovolníka, který se s ním proletí. Přejde tak očima po lidech kolem a vybere si zjevně arogatního a znuděného muže. Ten souhlasí a tak dostane oblečení a helmu a jde s pilotem do letadla.
Pilot si říká že tomuto človíčkovi dá pořádně zabrat a tak když chvíli letí, tak v plné rychlosti proletí pod mostem.
A pilot za sebe křiken "Tak co?"
A muž za ním odpoví "To sem čekal".
Pilota to samozřejmě naštve a tak udělá dalších pár piruet ve vzduchu a střemhlavý pád. Když letadlo srovná, tak opět za sebe křikne "Tak a co ted?"
A muž za ním klidným hlasem odpoví "To sem taky čekal"
Pilota to už pořádně naštvea tak ukáže dobrovolníkovi co vše umí a zakončí to tím že ledadlo letí vzhůru kolama. Pak to zase zkusí a zařve "Tak co?"
A muž za ním poví "Tak tohle sem nečekal"
Pilot s spokojeně usměje a když přistávají tak se zeptá muže za sebou, jestli se mu let líbil a co nečekal.
A dobrovolník na to "No při prvním kousku sem se pochcal, to sem ještě čekal. U toho druhého sem čekal že se poseru. Ale jako fakt sem nečekal, že jak uděláte tu otočku, že mi to všechno nateče do helmy"

:D

Re: Vtípky

Posted: 10:24 16. Dec 2009
by Modrovousice
Když jsme u těch letadel... toto mi jednou řekl kamarád, ale já to trošku upravím.

Na letišti se potkají Tom a Jack, čerství absolventi TopGunu, a ožralý Honza, co oprašuje česká plodná pole.
"Hele vy dva, vsadím se o stovku, že mi neuletíte, ikdyž poletim ve svym čmeláku."
Tom a Jack se mu vysmějí a přijmou. Druhý den už mají přichystanou svou F-16, a když to Honza uviděl, zhrozil se. NEchtěl ale prohrát tak nenápadně zahákl lano za jejich stroj a připnul se.
Vzletěli.
"Tome! Je Honza za nama?"
"Jo, drží se. Hod tam mach 1!"
o pět minut později
"Tome! Je tam furt?"
"Jo, mach 2"
"A ted?"
"Ten hajzl odhodil podvozek, pořád tam je. Mach 3!"
po dalších pěti minutách
"Tak už je pryč?!"
"Jacku... to nedáme, Honza mění geometry křídel..."



No snad jste to pochopili :). Pro nechápavé přikládám jak měnění geometrů křídel vypadá u f-14 tomcat.

Re: Vtípky

Posted: 10:55 16. Dec 2009
by Jkerry
Kdo máte rádi vtípky o trabantech tak jeden znám.

Chlápek jede v Luxusním BMW po dálnici.
Předjíždí trabanta v pravém pruhu rychlostí kolem 140km/hod. Zařadí se zpět do pravého pruhu
Po chvilce ho trabant s přehledem předjíždí.
Chlápkovi to nedá a dupne na to. Vytočí to na 190 a trabanta znova předjede.
Jede pár minut a v zrcátku vidí blížícího se trabanta. Trabant ho dojede na jeho úroveň,
jeho řidič stáhne okenko a volá na chlápka "teď jsi mě nasral řadim za 2."

Re: Vtípky

Posted: 11:11 16. Dec 2009
by Jkerry
Ještě prikladám pěknou karikaturu americké Obavy :D
Mě osobně to pobavilo.
Bez názvu.jpg

Re: Vtípky

Posted: 12:04 18. Dec 2009
by -RoF-
Uff noo četl sem si an lamer.cz a myslel sem že pojdu smíchy :D
<slecna_s_B> no a mas nejaky zvířatko doma?
<Mr.H> jo hada
<slecna_s_B> a co za druh?
<Mr.H> anakonda :D
<slecna_s_B> jé... a jak je velka už?
<Mr.H> no asi tak 0,5 metru :)
<slecna_s_B> a poroste jeste?
<Mr.H> no doufam ze uz ne :)
<slecna_s_B> vem ji příště s sebou :)
<Mr.H> no problemo
<slecna_s_B> a jak se jmenuje?
<Mr.H> penetrator
<slecna_s_B> co to je?
<Mr.H> no jeji jmeno :D
<slecna_s_B> a jak ji říkas zkracene?
<Mr.H> hade :)
<slecna_s_B> no ale takhle ji neříkas... jak dlouho ji mas?
<Mr.H> od narozeni
<slecna_s_B> kolik ji je?
<Mr.H> no to newim kolik je to na hadi :)
<slecna_s_B> aha :D... to se o ni nemusíš tak starat ne? hadi nejsou naročny...
<Mr.H> no kazdej den ji koupu, aby nebyla jak prase :)
<slecna_s_B> cože? :D
<Mr.H> no to si myslis ze ji nebudu koupat?
<slecna_s_B> no ne tak často... a kouše?
<Mr.H> ne
<slecna_s_B> hej určite ji příště vem... si s ní budu hrat... :D
<Mr.H> jo neboj sme nerozlucna dvojka
<slecna_s_B> miule si ji tam nemel...
<Mr.H> ale jo akorad sem ji neukazoval
<slecna_s_B> no jen jestli...
<Mr.H> no fakt
<slecna_s_B> no tak tenhle rok ji vezmes hezky mezi nas...
<Mr.H> to nevim ona se stydi :)
<slecna_s_B> jo nepovídej... :D
<Mr.H> jj
<slecna_s_B> přede mnou se stydet nebude...
<Mr.H> no ve dvou se nestydi ale ve vice lidech jeste jo :)
<slecna_s_B> aha.. tak ja s ní budu sama
<Mr.H> no to mozna bude blahem bez sebe kdyz ji budes hladit :)
<slecna_s_B> jo? :D
<Mr.H> no ja myslim ze urcite :D
<slecna_s_B> ale na ní nepoznas když se jí neco líbí ne?
<Mr.H> ale jo poznas je takova jakoby strnula a nafoukne se
<slecna_s_B> nafoukne se?
<Mr.H> no trosinku
<slecna_s_B> boože... to si nedokažu představit
<Mr.H> ja myslim ze jo :)
<slecna_s_B> sem nevedela že si takhle ulítlej na hady :)

Re: Vtípky

Posted: 16:48 19. Dec 2009
by Sobik
Z tohohle jsem nemoh. :D Grindcore baby

Re: Vtípky

Posted: 17:11 20. Dec 2009
by -RoF-
Chuděrka, ta msuela mít hodně práce ty hady uhlídat :roll:

Re: Vtípky

Posted: 16:58 21. Dec 2009
by Minde
tak si trosku zahrajte..a nepodvadejte :p

http://www.youtube.com/watch?v=WvpBGnMeRmE

Re: Vtípky

Posted: 16:54 22. Dec 2009
by kucik
Zásoby na zimu.
vevericka_2Borech.jpg

Re: Vtípky

Posted: 13:10 24. Dec 2009
by Žorž
Teď jsem si všiml, že nějaký veliký dobrodinec na Youtube rozkouskoval celého Hrdého Budžese. Nacpat se na něj o divadla je kousek obdobně obdivuhodný jak u Cimrmanů, takže kdo neviděl, vřele doporučuji zaplácat si Štědrý den sledováním. Nádhera:

http://www.youtube.com/watch?v=BNBJRNWRqbA

Re: Vtípky

Posted: 12:23 25. Dec 2009
by Freddy

Re: Vtípky

Posted: 13:10 25. Dec 2009
by -RoF-
není to vtip, ale je to dobrá sranda a já se vcelku dobře zabavil, když mi postava cestovala na lodi mezi Karathou, Kelem a Alwem ;)

http://www.gamepark.cz/flashgameflash.asp?id=5288

Re: Vtípky

Posted: 14:34 25. Dec 2009
by pepa48

Re: Vtípky

Posted: 15:25 25. Dec 2009
by Pajule
kucik wrote:Zásoby na zimu.
vevericka_2Borech.jpg

Melvíček v akci :D