Page 47 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 09:09 20. Jul 2011
by Jachym
Já jen doufám že DM nám to vrátí mám v tom hodně peněz.
Re: Pady serveru
Posted: 11:31 01. Aug 2011
by Jachym
Dnes 1.8.2011 v 11:22 spadl server - bohužel jsem měl v koze prastarý luk .
Říkám si je pondělí dopoledne - proč by to padalo jdu ho vyrobit a bum .
Prostě jsem přišel o prastarý dlouhý luk a všechny výrobní náklady s ním spojené.
Děkuji za pomoc.
Re: Pady serveru
Posted: 11:56 01. Aug 2011
by Jachym
Vyřízeno děkuji
Re: Pady serveru
Posted: 13:25 03. Aug 2011
by Ikstremist
Proč dnes pořád padá server?
Re: Pady serveru
Posted: 13:27 03. Aug 2011
by Pajule
protože thalijka chce pájky zabít!:D
Re: Pady serveru
Posted: 13:28 03. Aug 2011
by Sorrow
Asi neco s pils free,pada i web.
Re: Pady serveru
Posted: 13:34 03. Aug 2011
by tao kan
asi plnej disk, prijdete o vsechno! svět se hroutí !
Re: Pady serveru
Posted: 13:39 03. Aug 2011
by Sorrow
Fakt?
*rychle běží s ručníkem do nejbližší nalejvárny na pár piv a buráky*
Don't panic
Re: Pady serveru
Posted: 14:06 03. Aug 2011
by Alvarion
Dobrý den,
věnoval jsem se ocarovávání pri dopoledním padu servru, prisel jsem o predposlední kamen a zeleznej mec, mec cert vem ale kamínek z duší, kdyby slo nahradit, byl bych moc rád.
Re: Pady serveru
Posted: 16:14 03. Aug 2011
by Sorrow
No tak dělám vtípky a teď jsem lognul do hry a to na úplně jiném místě než jsem končil.
A chybí mi i xp za poslední bosse a okolí
Fakt super...
Re: Pady serveru
Posted: 20:24 26. Aug 2011
by -RoF-
Není opět plný disk nebo tak něco? Že to tolik padá

Re: Pady serveru
Posted: 08:58 27. Aug 2011
by de Aers
-RoF- wrote:Není opět plný disk nebo tak něco? Že to tolik padá

Jo jo provizorně se server na týden vypne .)
Re: Pady serveru
Posted: 22:18 10. Sep 2011
by -RoF-
Ano asi to padlo jak jsem si myslel, skrz posunutí času

možná

Re: Pady serveru
Posted: 14:14 23. Oct 2011
by -RoF-
Nějako nejde lognout na modul, kdo to pokazil? A kdo to opraví prosím?

Re: Pady serveru
Posted: 14:15 23. Oct 2011
by de Aers
To sou ty herní nadrženci, co logujou hned jakmile přestane server po restartu načítat.