Page 47 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:14 21. Sep 2012
by Krysak
3. serie Spartaka je bohužel i pro mne příliš sexuální. Děje a nápadů je pomálu, nejhorší je, že se opakují osvedčené vzorce bez další invence.
Z neočekávaných věcí se stávají věci, kde jen zafuníte a řeknete jo jo, takhle jsem to čekal.....
XENA se chovala pro mne zcela nepochopitelne, silná žena jako ona, by dle mého svůj konec nikdy takhle nezařídila. To mne mrzelo.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:37 21. Sep 2012
by Prasokralik
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:19 22. Sep 2012
by Molly23
POSTAL!

Tomu říkám píčovina na entou... ale koukl jsem se na to a je ti šílená prdel

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:00 23. Sep 2012
by Amber
Narušení - Aneb jak vyplnit depresivní podzimní večer, co...
Zprvu jsem měla pocit, že už jsem ten film viděla, a vlastně i ano, ať už jako Přelet nad kukaččím hnízdem nebo Vykoupení z věznice Shawshank, v obojím bych našla dost podobností. Ale přestože Winonu Ryder nemám zrovna v oblibě, film se mi líbil. Jen ho v nejbližší době nebudu chtít vidět znovu.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:12 23. Sep 2012
by Aulus
Molly23 wrote:POSTAL!

Tomu říkám píčovina na entou... ale koukl jsem se na to a je ti šílená prdel

To film
Going Postal (Zaslaná pošta) jako adaptace stejnojmenné knihy T. Pracheta už taková volovina není. Už tady o něm psal Žorž a já se přidávám k jeho doporučení. Sice se jedná o film televizní, ale díky výborné předloze, slušné režii a hercům by rozhodně měl jít do kin. Hlavně výkon Claire Foy v roli slečny Srdénkové stál opravdu za to. Kromě toho můžete ve filmu vidět Charlese Dance (Tywin Lannister z GoT) v roli lorda Vetinariho a slavného (sira) Davida Sucheta (Hercule Poirot) v roli hlavního zlouna s vtipným překladovým jménem Nadosah Pozlátko. Film je celkově velmi poutavý, vtipný a napínavý.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:34 23. Sep 2012
by KaTo
Aulus wrote:....
Film je rozhodně super a ...*zamáčkne slzu dojetí* ...taky ten film o vánocích se Smrťem, Zuzanou (její mlácení bubáků pod postelí pohrabáčem

) stojí "taky" za to (knížka se jmenovala...ee...něco s Prasečí hlídkou), film si bohužel nevybavím. Veselé povídání o tom kterak Smrť z nutnosti organizuje vánoce...

...a taky o spoustě jiných důležitých věcech.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:46 23. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Hogfather - Otec prasatek a
The Color of Magic - Barva kouzel 
. Oba filmy vrele doporucuju. Mr. Tea Time a KaToem zminena Zuzana stoji za to.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:27 25. Sep 2012
by Molly23
Já jsem ted dokoukal Grand Torino. Filmík od Clinta Eastwooda. Moc hezký film, hlavní postava mi chvílema připomínala muže beze jména z dolarové trilogie

. Clint Eastwood a bez cigára? hehe... ale vážně, stojí to za shlédnutí.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:04 26. Sep 2012
by Prasokralik
Molly23 wrote:Já jsem ted dokoukal Grand Torino. Filmík od Clinta Eastwooda. Moc hezký film, hlavní postava mi chvílema připomínala muže beze jména z dolarové trilogie

. Clint Eastwood a bez cigára? hehe... ale vážně, stojí to za shlédnutí.
grand torino se mi také hodně líbilo, ač už děda stárne, zahrál to skvěle
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:26 29. Sep 2012
by Krysak
Po letech jsem si pustil zase:
http://www.csfd.cz/film/131149-putovani ... ymi-lidmi/
Osobně to hodnotím na daleko více, než 80% na ČSFD. Dal bych 95%. Jsou tam některé nejspíše dílčí mylné předpoklady dle novějších odborných článků, ale celkově velmi názorně a poutavě popisují cestu od opice po moderního člověka.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:52 29. Sep 2012
by Braenn
V rámci Bollywood týdne jsem zkoukla několik filmů a zatím spokojenost.
Nejhezčí asi
3 Idioti - velmi příjemná komedie o studentech na inženýry a o tom, proč vlastně studovat. Konec trochu rozbředlý, ale jinak dávám čtyři hvězdičky, hlavně za dva skvělé songy.
http://www.csfd.cz/film/248782-3-idiots/
Potom hodně romantické (spíše pro dámy)
Rab Ne Bana Di Jodi http://www.csfd.cz/film/248573-laska-z-nebes/ o klasickém, na Indii naroubovaném schématu "zajíknutý manžel ve sňatku z rozumu si vytvoří své druhé macho ego, a balí svou vlastní ženu", a to na taneční soutěži. Velkým plusem proti podobným americkým filmům je to, že když se to celé provalí, žena neudělá nafrněný výraz "urazils mne, když jsi mi lhal, teď s tebou nemluvím", ale řekne prostě "to se mi ulevilo". A hlavního herce bych v té dvouroli nepoznala ani kdyby stál vedle sebe.
A třetí film je historický
Lagaan: Once Upon a Time in India, ale spíš než o historii jde o Britsko-Indické vztahy na konci devatenáctého století, a o.... ehm, kriket. Hlavně o kriket. Film trvá dvě a půl hodiny (!!) a mohu hrdě říct, že ani po této době, zaměřené především na hru a její vyučování, nechápu pravidla tohoto úžasného anglického sportu. Ani zpoloviny.
http://www.csfd.cz/film/82632-lagaan-tenkrat-v-indii/
Tak či tak, pro dlouhá víkendová odpoledne bez touhy po nějakých dramatech mohu vřele doporučit.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:12 03. Oct 2012
by Nalkanar
Tak dabovaný Mirror Mirror je svinstvo... Galli se na to kouká a děs. Chuděra Sněhurka mluví jak plyšová bloncka.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:17 03. Oct 2012
by Bruciacullo
Nalkanar wrote:Tak dabovaný Mirror Mirror je svinstvo... Galli se na to kouká a děs. Chuděra Sněhurka mluví jak plyšová bloncka.
nemel. k jejímu xichtu se ten hlas hodí
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:24 05. Oct 2012
by zachy
Co říkáte na nový díl červeného trpaslíka co vyšel včera?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:04 05. Oct 2012
by Krysak
zachy wrote:Co říkáte na nový díl červeného trpaslíka co vyšel včera?

On nejakej vyšel?!