Page 47 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:32 23. Mar 2012
by Koninho87
-RoF- wrote:Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda?

Ale chybí ji vousy
Chudáci trpaslíci.

*oklepe se* brrr ale je tomu tak je fakt ošklivá zrůda jedna

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:55 23. Mar 2012
by -RoF-
Koninho87 wrote:-RoF- wrote:Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda?

Ale chybí ji vousy
Chudáci trpaslíci.

*oklepe se* brrr ale je tomu tak je fakt ošklivá zrůda jedna

Jo vzpomínám na jednu situaci ze hry....
Naděžda volá na Vellaie "Otevřu si hospodu a tebe tam chcu jako číšníka"
Jack mluví k Naděždě "Dej tam obrázek svého ksichtu a věř, že tam nikdo nepříjde"

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:42 23. Mar 2012
by FroziKk
-RoF- wrote:Koninho87 wrote:-RoF- wrote:Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda?

Ale chybí ji vousy
Chudáci trpaslíci.

*oklepe se* brrr ale je tomu tak je fakt ošklivá zrůda jedna

Jo vzpomínám na jednu situaci ze hry....
Naděžda volá na Vellaie "Otevřu si hospodu a tebe tam chcu jako číšníka"
Jack mluví k Naděždě "Dej tam obrázek svého ksichtu a věř, že tam nikdo nepříjde"


- Naďa
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:19 23. Mar 2012
by Absinthorix
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:21 23. Mar 2012
by -Tyr-
a co tahle?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:28 23. Mar 2012
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:34 23. Mar 2012
by de Aers
Vybavila se mi vousatá dáma ze Space Balls.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:40 23. Mar 2012
by XŠevyX
Tyr to tak zvaně "zabil" !!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:27 24. Mar 2012
by Pajule
sem dneska narazila na takovou "realnou" Nejninu ..
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 05:52 24. Mar 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:
krásná
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:58 01. Apr 2012
by Molly23
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:37 04. Apr 2012
by Molly23
Jedna nevrlá šermířka...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:23 04. Apr 2012
by Molly23
A přesně takhle si představuji Kiriem!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:29 04. Apr 2012
by Pajule
nahou jo?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:50 04. Apr 2012
by Amber
Takhle nějak by podle mě vypadala Nien, když si zaplete vlasy do copu. Původní obrázek jsem akorát trochu upravila (tmavě hnědá očka a světlejší kůže)
Ten luk je takový velmi přírodní, ale když už to je elfka...
Co myslíš, Pajky?