Page 47 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:32 23. Mar 2012
by Koninho87
-RoF- wrote:Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda? :twisted: Ale chybí ji vousy :D
Chudáci trpaslíci. :P

*oklepe se* brrr ale je tomu tak je fakt ošklivá zrůda jedna :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:55 23. Mar 2012
by -RoF-
Koninho87 wrote:
-RoF- wrote:Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda? :twisted: Ale chybí ji vousy :D
Chudáci trpaslíci. :P

*oklepe se* brrr ale je tomu tak je fakt ošklivá zrůda jedna :D
Jo vzpomínám na jednu situaci ze hry....
Naděžda volá na Vellaie "Otevřu si hospodu a tebe tam chcu jako číšníka"
Jack mluví k Naděždě "Dej tam obrázek svého ksichtu a věř, že tam nikdo nepříjde"

:D :D :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:42 23. Mar 2012
by FroziKk
-RoF- wrote:
Koninho87 wrote:
-RoF- wrote:Jsem našel na foru EQ, že by Naděžda? :twisted: Ale chybí ji vousy :D
Chudáci trpaslíci. :P

*oklepe se* brrr ale je tomu tak je fakt ošklivá zrůda jedna :D
Jo vzpomínám na jednu situaci ze hry....
Naděžda volá na Vellaie "Otevřu si hospodu a tebe tam chcu jako číšníka"
Jack mluví k Naděždě "Dej tam obrázek svého ksichtu a věř, že tam nikdo nepříjde"

:D :D :D
Image - Naďa

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:19 23. Mar 2012
by Absinthorix
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:21 23. Mar 2012
by -Tyr-
a co tahle? :biggrin:



Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:28 23. Mar 2012
by -RoF-
-Tyr- wrote:a co tahle? :biggrin:
To ej myslím přesné :D :D :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:34 23. Mar 2012
by de Aers
Vybavila se mi vousatá dáma ze Space Balls.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:40 23. Mar 2012
by XŠevyX
Tyr to tak zvaně "zabil" !! :lol: :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:27 24. Mar 2012
by Pajule
sem dneska narazila na takovou "realnou" Nejninu ..

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 05:52 24. Mar 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Image
krásná

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:58 01. Apr 2012
by Molly23

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:37 04. Apr 2012
by Molly23
Jedna nevrlá šermířka...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:23 04. Apr 2012
by Molly23
A přesně takhle si představuji Kiriem!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:29 04. Apr 2012
by Pajule
nahou jo? :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:50 04. Apr 2012
by Amber
Takhle nějak by podle mě vypadala Nien, když si zaplete vlasy do copu. Původní obrázek jsem akorát trochu upravila (tmavě hnědá očka a světlejší kůže) :wink:
Ten luk je takový velmi přírodní, ale když už to je elfka...
Co myslíš, Pajky?