Page 47 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 03:06 08. Sep 2014
by sandoftime

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:34 09. Sep 2014
by Nalkanar
Zkoušel někdo Neverwinter Online?
Chápu, že je to značně odlišné, ale jedni to označují za příliš primitivní a nepropracované a jiné za velmi propracované a v mnoha ohledech originální oproti generickým MMO WoW klonů.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:12 09. Sep 2014
by KaTo
Nalkanar wrote:Zkoušel někdo Neverwinter Online?
Chápu, že je to značně odlišné, ale jedni to označují za příliš primitivní a nepropracované a jiné za velmi propracované a v mnoha ohledech originální oproti generickým MMO WoW klonů.
Já to zkoušel (samo "elfí" roguna) a dospěl jsem k názoru, že je to "jen" klon Guild Wars 2. Neurazilo mě to...ale GW2 mi byli(jsou) bližší.
Rozhodně tě od toho nebudu odrazovat, vyzkoušej a uvidíš, jak ti sedne lore a svět obecně.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:51 09. Sep 2014
by sandoftime
Já to taky zkoušel a klonem guildwars bych to nenazval. Je to obyčejná akce která má s dnd společný pouze setting. Je to hodně instancované, výběr ras je ok, výběr povolání ještě menší než v DND online.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:09 09. Sep 2014
by Zeerit
Ještě bych dodal, že to jede na tuším 4tý edici pravidel DnD. To znamená, že ty povolání jsou prakticky klasika MMO povolání s rollema pro holy trinity.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 04:59 16. Sep 2014
by sandoftime
Kdyby někdo neznal Královnu Jezer

Kdo se přenese přes fakt, že jde o plošinovku sl ogickými prvky a přes opravdu ale opravdu hromady příběhového textu, který prokládá každý level,najde v téhle české hře opravdu skvostnou atmosferickou hru s dobrým originálním hudebním doprovodem, která zabaví minimálně na jedno odpoledne.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:59 25. Sep 2014
by PetraMalikova
Sacred :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:59 25. Sep 2014
by Zeerit
Doufám, že ten třetí.. :shock:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:27 25. Sep 2014
by sandoftime
Jednička byla nejlepší.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:54 25. Sep 2014
by rosnicka
PetraMalikova wrote:Sacred :)
:D jo ten mám doma taky

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:34 29. Sep 2014
by G-ladiator
Ujížděl jsem na Wasteland 2, ale počkám si na patche.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:43 29. Sep 2014
by Paulus
Koukám na steamu je jako early acces "Life is feudal". Možná do toho půjdu ale zatím mě odrazuje cena. Někdo už měl možnost si zahrát? Předpokládám, že pro milovníky medieval to bude řádná hra a podle toho jak budou nastavené private servery (a možnosti jako whiteliste atd.) by se možná dalo hovořit o skvělou možnost pro RP.

Jinak samozřejmě se nezadržitelně blíží nový AC:Unity, Middle-earth: Shadow of Mordor, a začátkem roku hned Tom Clancy: The Division :viking:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:55 29. Sep 2014
by Krata
Mass Effect, to už jsem dohrál tolikrát že to ani nespočítám.. a občas si to znova zahraju :D

Ted se těšim až vyjde čeština na Divinity: Original Sin a jesli vyjde Destiny na PC

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:03 29. Sep 2014
by G-ladiator
Co jsem slyšel, tak Destiny není nic moc.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:08 29. Sep 2014
by Krata
jen neni to co všichni očekávali a co z toho sami vývojáři dělali, klasická střílečka s prvky MMO, ale docela se mi líbila.. uvidím ještě :)