Page 47 of 67

Re: League of Legends

Posted: 10:25 10. Oct 2013
by mandos
Já teda nevim na westu už mam 30 nějakou dobu, ale jestli jsem narazil na někoho kdo by mluvil španělsky při hře si nepametám, ikdyž netvrdím že se to nestalo mám mizernou paměť :D

A co se týče Leony jasně souhlasím, plno charakterů jsou geniální na postech kde je všichni odsuzujou, já třeba hraju na topu akali a je to dost masakr :D stejně tak lux nebo nidalee bot sup :D

Re: League of Legends

Posted: 11:07 10. Oct 2013
by Puxina
mandos wrote:Já teda nevim na westu už mam 30 nějakou dobu, ale jestli jsem narazil na někoho kdo by mluvil španělsky při hře si nepametám, ikdyž netvrdím že se to nestalo mám mizernou paměť :D

A co se týče Leony jasně souhlasím, plno charakterů jsou geniální na postech kde je všichni odsuzujou, já třeba hraju na topu akali a je to dost masakr :D stejně tak lux nebo nidalee bot sup :D
Tak lux a nidalle jsou fajn supporti.

Já hrával občas i Lulu jako ADC :twisted:

Re: League of Legends

Posted: 11:54 10. Oct 2013
by Absinthorix
Lulu je hnus velebnosti... tolik CC a ještě ta Pixina jako bonus k celkovému dmg, fuj fuj

Re: League of Legends

Posted: 13:03 10. Oct 2013
by Puxina
Nejlepší je stejně Nami, ale tu jedu jen čistě na supporta :)

Re: League of Legends

Posted: 14:28 10. Oct 2013
by mandos
Jo Lulu adc je hnusnej meta :D Ale viděl jsem nedávno hrát i tu Lux adc a docela zajímavá hra.

Re: League of Legends

Posted: 15:17 10. Oct 2013
by Absinthorix
Já měl jednou solo top proti AD/hybrid Lux a Lee Sinovi... jungler ani nechodil raději, věž jsme odepsali. Jakmile měli 6 oba, tak se proti nim nedalo absolutně hrát

Re: League of Legends

Posted: 10:07 12. Oct 2013
by Puxina
Ale má dobré video a hudbu ta Jinx :)
http://eune.leagueoflegends.com/en/news ... _eune_jinx

Jinak hra z ní není špatná :)
To "W" a "R" má u ní neomezený dosah? Páč mi ten Zap! letěl daleko.

Re: League of Legends

Posted: 12:05 12. Oct 2013
by Firefox_
Ulti je přes celou mapu, ale zap! je jenom dlouhý skillshot

Re: League of Legends

Posted: 12:07 12. Oct 2013
by Puxina
Firefox_ wrote:Ulti je přes celou mapu, ale zap! je jenom dlouhý skillshot
Aha to je fajn, začíná se mi ta hrdinka líbit :D stavím ji spíš na kritáky. Dala si sama i mastra Yi :D
Ty její bomby jsou taky fajn a to přehazování rotačáku a bazuky. :twisted:

Jen se ji musím naučit víc ovládat.

Re: League of Legends

Posted: 14:28 13. Oct 2013
by Puxina
:wink:

Re: League of Legends

Posted: 10:43 14. Oct 2013
by Darius
Ta jinx je hodně op myslím že ju asi začas nerfnou. Co se týče leony tak na topu je ze začátku slabá ale když se člověk udrží a postaví forcku a sunrise tak pak už jen burtst do jjednoho nepřítele a ten nemá šanci,hlavně důležitý je mít armor,penetraci na armor a nějaké ty cooldowny v runach. Jinak viděl jsem i sonu na adc. V podstatě adc muže bejt cokoliv ale nejvíc se vyplácejí champove co maj přepočet dmg na ad

Re: League of Legends

Posted: 11:49 14. Oct 2013
by Puxina
Darius wrote:Ta jinx je hodně op myslím že ju asi začas nerfnou. Co se týče leony tak na topu je ze začátku slabá ale když se člověk udrží a postaví forcku a sunrise tak pak už jen burtst do jjednoho nepřítele a ten nemá šanci,hlavně důležitý je mít armor,penetraci na armor a nějaké ty cooldowny v runach. Jinak viděl jsem i sonu na adc. V podstatě adc muže bejt cokoliv ale nejvíc se vyplácejí champove co maj přepočet dmg na ad
Jo jinx je síla, taky se mi s ní daří pokud mi zrovna nekolísá ping. To že ji nerfnout je dle mě fuk.

Jinak ADC se dá hrát skoro vše no, ale to tak máš i s jinýma šampionama a pozicema na mapě. Já viděl včera junglera Lulu :twisted:

Jsem viděl aj jiné obrázky Jinx a nevím proč, ale už jí tam zvětšují zadek a prsa. Ten obrázek, co jsem dal já je asi nej. :)

Re: League of Legends

Posted: 14:32 14. Oct 2013
by Absinthorix
Co je na Jinx tak OP? Skillshot ma sice dmg, ale je opožděný a je to skillshot. R musís snipnout někoho z kilometru aby mělo DMG a tak...

Všichni ostatní šampioni mají podobné věci, jen u Jinx se to tolik řeší. Ale co no, až ji pronerfujou jako Zaca na hranici nepoužitelnosti, tak zas vydají něco nového podobně srandovního :)

Re: League of Legends

Posted: 15:44 14. Oct 2013
by Darius
Zac a nepoužitelnej?:D Jako jungler je neocenitelnej....

Re: League of Legends

Posted: 16:22 14. Oct 2013
by Firefox_
Mno od 9. levelu (5. rank Q) má skoro stejnej range jak Trist na 18 (btw. o 50 větší než "dalekonosná" Cait). navíc ty její AoE autoattacky dávaj crit všemu co trefí, což je celkem drsný, když má IE, atp... Ta ulti má max. dmg po 1 vteřině takže daleko to taky moc letět nemusí. Její pasivka je úplně mimo v 5v5 a tak nějak každá její abilita je fakt hustá narozdíl od černocha, kterej má tu ulti prostě na ...
Je fakt trochu jetá