Page 47 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:50 23. Feb 2012
by Bahnak
Pfff, ve hře...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:24 23. Feb 2012
by Braenn
Molly23 wrote:Zahrajeme si to ve hře s pivem?

S pivními panáky bych si to zahrála i IR.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:39 23. Feb 2012
by Molly23
Braenn wrote:Molly23 wrote:Zahrajeme si to ve hře s pivem?

S pivními panáky bych si to zahrála i IR.
SOuhlas! Ale mám ještě jednu, kterou nemohu najít a tam když jsi došla do cíle tak tě to poslalo na start.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:30 24. Feb 2012
by Absinthorix
Braenn wrote:Molly23 wrote:Zahrajeme si to ve hře s pivem?

S pivními panáky bych si to zahrála i IR.
S pejvem IR jsem to tak myslel, panáky tvrdýho jsou smrt.
Ve hře klidně s trolovou smrtí...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:29 24. Feb 2012
by Braenn
Zítra, výlet?
(nesmát se tomu kočárku v názvu, prosím, je to první dobře popsaná stránka co mi padla s touhle trasou do oka)
http://www.rodina.cz/clanek7309.htm
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:36 24. Feb 2012
by Miell
Jestli si tohle někdy zopakujete až bude teplo.. tak do toho jdu!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:41 24. Feb 2012
by kokosak
Zítra sem bizi jinde
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 02:34 25. Feb 2012
by Molly23
já jsem na loveckém sídle, vrtám špunty započínám práce na tisáku

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:04 25. Feb 2012
by Bahnak
Konečně venku krásně a vy hnijete doma...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:09 25. Feb 2012
by J.F.Payne
Já budu spát, jsem po noční. Ale kdybyste chtěli po výletě zajít večer na pivo, napište kam.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:58 25. Feb 2012
by Braenn
A to možná i jo.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:55 25. Feb 2012
by -darkvision-
Bahnak wrote:Konečně venku krásně a vy hnijete doma...
Já jsem odjel do přírody, víš jak se tu krásně spí?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:16 25. Feb 2012
by Radim
Váš výletní plán můžu vřele doporučit,bydlel jsem v Radotíně cca. 14 let.Je tam i fajn místo na ohníček na případné buřtíky.Jen si nemohu vzpomenout jak daleko je od toho nějaká zastávká busu,snad tam ještě 256 jezdí

nebo 246
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:25 25. Feb 2012
by Braenn
-darkvision- wrote:Bahnak wrote:Konečně venku krásně a vy hnijete doma...
Já jsem odjel do přírody, víš jak se tu krásně spí?

Odjel do přírody, to nejspíš myslíš Alwariel, ne?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:27 25. Feb 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:-darkvision- wrote:Bahnak wrote:Konečně venku krásně a vy hnijete doma...
Já jsem odjel do přírody, víš jak se tu krásně spí?

Odjel do přírody, to nejspíš myslíš Alwariel, ne?

Tsss! Pche! Alw na tohle nemá!
