Page 47 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 21:27 07. Apr 2013
by Amber
Caehan wrote:Čistě pro zajímavost - co se zamykání zámků týče, je to, kdy je taková akce povolená, ovlivněné počtem bodů v této dovednosti?
Myslím, že jde o nastavení každých jedněch konkrétních dveří při tvorbě lokace - je tam cosi jako možnost "zamykatelné". Jakmile dveře jsou zamykatelné a postava má nějaké body ve skillu Odemykání, může je zamknout. Podle výše skillu se pak určí TO toho zamknutí. Ale možná se pletu...

Re: Par dotazu novacka
Posted: 21:58 07. Apr 2013
by karolina
hmm hmm, jednou někdo zamknul závěs v dílnách

když si Rori stěžovala, že je závěs zamčenej, tak se jí správce vysmál, že závěs přece nemůže bejt zamčenej.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 21:59 07. Apr 2013
by Amber
karolina wrote:hmm hmm, jednou někdo zamknul závěs v dílnách

když si Rori stěžovala, že je závěs zamčenej, tak se jí správce vysmál, že závěs přece nemůže bejt zamčenej.
"Někdo
tak šikovně zauzloval závěs v dílnách..."

Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:02 07. Apr 2013
by Caehan
Amber wrote:karolina wrote:hmm hmm, jednou někdo zamknul závěs v dílnách

když si Rori stěžovala, že je závěs zamčenej, tak se jí správce vysmál, že závěs přece nemůže bejt zamčenej.
"Někdo
tak šikovně zauzloval závěs v dílnách..."

Tak proč ne, závěs je jedna z mála věcí, která jde zničit pěstí (strhnout rukou), což realitě tolik neodporuje...
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:22 03. May 2013
by Aillen
Nevím, jestli se jedná o chybu ve hře, chybu mého nastavení hry a nebo zlodějskou akci nějaké postavy ve hře, která byla neviditelná
Ale postava Fiony během několika vteřin přišla cca o 400 000 grešlí - zlatky mizely před očima, když jsem se dívala do batohu ...vedle Fiony nikdo viditelně nestál, stalo se to v dílnách.
Pokud se to stalo ještě někomu dalšímu, napište to prosím, ať vím, že nejde o chybu hry.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:24 03. May 2013
by Amber
Aillen wrote:Nevím, jestli se jedná o chybu ve hře, chybu mého nastavení hry a nebo zlodějskou akci nějaké postavy ve hře, která byla neviditelná
Ale postava Fiony během několika vteřin přišla cca o 400 000 grešlí - zlatky mizely před očima, když jsem se dívala do batohu ...vedle Fiony nikdo viditelně nestál, stalo se to v dílnách.
Pokud se to stalo ještě někomu dalšímu, napište to prosím, ať vím, že nejde o chybu hry.
Že by se vrátil záškodnický bugger? Vypsala se ti ztráta peněz do sloupce logu? (Tj. hláška "ztratil XY grešlí")
Mohla by sis ji vyfotit a DM by ti to nahradili...

Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:32 03. May 2013
by Aillen
Amber wrote:Aillen wrote:Nevím, jestli se jedná o chybu ve hře, chybu mého nastavení hry a nebo zlodějskou akci nějaké postavy ve hře, která byla neviditelná
Ale postava Fiony během několika vteřin přišla cca o 400 000 grešlí - zlatky mizely před očima, když jsem se dívala do batohu ...vedle Fiony nikdo viditelně nestál, stalo se to v dílnách.
Pokud se to stalo ještě někomu dalšímu, napište to prosím, ať vím, že nejde o chybu hry.
Že by se vrátil záškodnický bugger? Vypsala se ti ztráta peněz do sloupce logu? (Tj. hláška "ztratil XY grešlí")
Mohla by sis ji vyfotit a DM by ti to nahradili...

Bohužel, nevypsalo se mi ve výpisu nic, nejde mi o ty zlatky, ale o to jestli je vůči tomu nějaká obrana
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:37 03. May 2013
by Barbar321
Aillen wrote:Nevím, jestli se jedná o chybu ve hře, chybu mého nastavení hry a nebo zlodějskou akci nějaké postavy ve hře, která byla neviditelná
Ale postava Fiony během několika vteřin přišla cca o 400 000 grešlí - zlatky mizely před očima, když jsem se dívala do batohu ...vedle Fiony nikdo viditelně nestál, stalo se to v dílnách.
Pokud se to stalo ještě někomu dalšímu, napište to prosím, ať vím, že nejde o chybu hry.
...ano. Mě taky komplet na nulu. Nevím kolik, asi 100k. Nejvíc měl ale naštvalo, že jsem neměl ani na obyčejnej lístek na loď

Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:39 03. May 2013
by Amber
Byli jste oba ve stejné lokaci? Nebo v nějakých poblíž?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:42 03. May 2013
by Barbar321
Amber wrote:Byli jste oba ve stejné lokaci? Nebo v nějakých poblíž?
Já to zjistil teď večer v dílnách v Karatě
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:47 03. May 2013
by karolina
Byla online nějaká nová postav?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:48 03. May 2013
by Amber
karolina wrote:Byla online nějaká nová postav?
Viděla jsem před půlhodinou online nějakou neznámou postavu, jméno si nepamatuju... ale třeba jen neznám.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:48 03. May 2013
by Nalkanar
Cítím v tom bugera. Vypusťte psy.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:50 03. May 2013
by Aillen
Amber wrote:karolina wrote:Byla online nějaká nová postav?
Viděla jsem před půlhodinou online nějakou neznámou postavu, jméno si nepamatuju... ale třeba jen neznám.
Byl to Frane ...a ještě jedno jméno si nepamatuji ....ACC:Aeldorn ...nevím to jistě samozřejmě, ale jeho postavu viděla proběhnout dílnami
Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:08 03. May 2013
by Thurms
Bohužel to musím potvrdit. Bugger je zdá se zpět. Dnes se mi to stalo v dílnách kolem tak asi 20:30. Pravda, došly mi dva telly, ať si dávám pozor, že už dvou lidem zlatky zmizely. Tak jsem prachy sledoval a začly opravdu postupně mizet - přišel jsem cca o 60k (ve výpisu nic nebylo, ale koukal jsem přímo na inv postavičky), tak jsem zdrhnul do banky a zbytek zlatek uložil. Ve hře v té době byla nová postava Frana Selles, účet: Aeldorn, tím nikterak netvrdím, že to byl on, ale podobná situace se už v minulosti stala...