Page 47 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 12:21 12. Sep 2012
by Molly23
Do roty by k nám mohl jít i kámoš, bubeník z kapely, zájem i TS má. účet má Oliverjantar (ten zdědil po kámošovi) a nebo Cviky1 (na tom ale už moc nehraje, respektive né on

, ale další z mích kámošů ze střední hehe.)
Re: World of Tanks
Posted: 12:27 12. Sep 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Do roty by k nám mohl jít i kámoš, bubeník z kapely, zájem i TS má. účet má Oliverjantar (ten zdědil po kámošovi) a nebo Cviky1 (na tom ale už moc nehraje, respektive né on

, ale další z mích kámošů ze střední hehe.)
Zapisujou se lidi, co mají zájem a ne jen aby byl seznam z lidí, kteří by mohli, ale třeba vůbec zájem nejeví, jasná věc?

.
Takže si píšu toho Oliverjantara, ty mu oznam termíny a další informace

.
Re: World of Tanks
Posted: 12:28 12. Sep 2012
by Molly23
Však jasně, on ten hráč má ale dva účty, proto ty dvě jména...
Re: World of Tanks
Posted: 12:33 12. Sep 2012
by kucik
-RoF- wrote:
Jinak dávám to tu už po třetí, hodně pomáhá tohle
http://www.wotdb.info/
Klikni třeba na tank KV-3 a tam dole je tlačítko "Vulnerability" na něj klikni a už se dívej na ty slabé místa

.
Je to tam u většiny tanků 5. tieru a víc.
No jo, ale má to označený jen pár tanků. Nemáš link na ten mod?
Re: World of Tanks
Posted: 12:47 12. Sep 2012
by -RoF-
kucik wrote:-RoF- wrote:
Jinak dávám to tu už po třetí, hodně pomáhá tohle
http://www.wotdb.info/
Klikni třeba na tank KV-3 a tam dole je tlačítko "Vulnerability" na něj klikni a už se dívej na ty slabé místa

.
Je to tam u většiny tanků 5. tieru a víc.
No jo, ale má to označený jen pár tanků. Nemáš link na ten mod?
Stránka předtím
http://wowp.cz/index.php?/topic/1788-mu ... pack-0752/
Teoreticky nemusíš nahrávat vše, ale vybereš si jen tam kde jsou ty hitzony. No šak uvidíš až to stáhneš a rozbalíš

.
Jinak se ty soubory vkládají do složky WoT/Res_mods/0.7.5 a tak dále, ale je tam myslím i návod.
Ale ty hitzony taky nejsou pro všechny tanky, ale pro většinu. od 5 třídy výš.
Ty nižší tanky prostřelíš téměř vždy.
Zásady kam střílet:
- poklopy nahoře a nebo vzadu na tancích
- průzory pro řidiče, velitele a tak
- zepředu co nejníž na podvozek
- z boku a nebo zezadu do motoru
- z boku a nebo zezadu do věže
Dobré je i sledovat zešikmení pancíře a snažit se postavit tak a mířit na ty místa, kde střela dopadne pod úhlem 90°, ale to jistě znáte, že na šikmých plochách má střela snahu sklouznout.
Re: World of Tanks
Posted: 13:12 12. Sep 2012
by kucik
Tak jsem se z tutorialu dozvěděl, že SPII, se kterou střílim celou dobu, je vlastně nejvíc na prd

Re: World of Tanks
Posted: 13:45 12. Sep 2012
by Molly23
divné že vynechali wespe, nebo jsem špatně koukal? To je totiž super artina
Re: World of Tanks
Posted: 13:53 12. Sep 2012
by kucik
Vynechali. Sám jsem jí teda taky minul, tim že stojí ve větvi tak trochu mimo.
Re: World of Tanks
Posted: 17:03 12. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
T-28 uz neni prezivac

Re: World of Tanks
Posted: 17:23 12. Sep 2012
by -RoF-
Díval jsem se na ty roty, takže máme dvě možnosti

.
Rota - Bažanti
Lehké tanky - 1 až 3 tier
Střední tanky - 2 až 4 tier
Těžké tanky - 4 tier
Stíhače - 2 až 3 tier
Arty - 2 až 3 tier
Musíme se dostat na součet tierů všech účastníků roty aspon 20
Rota - Základáci
Lehké tanky - 1 až 4 tier
Střední tanky - 2 až 6 tier
Těžké tanky - 4 až 6 tier
Stíhače - 2 až 6 tier
Arty - 2 až 4 tier
Musíme se dostat na součet tierů všech účastníků roty aspon 40
Re: World of Tanks
Posted: 08:56 13. Sep 2012
by -RoF-
Co jinak Bahnák, Majky, Sapal, popřípadě Manas, má někdo z vás zájem o roty a nebo cvičné bitvy?
Popřípadě doplním i někoho dalšího.

Re: World of Tanks
Posted: 16:27 13. Sep 2012
by -RoF-
Sakra hraju se SU-85B, ti hráči na nižších tierech mají zajimavé představy, proč mi píšou "Puxina cheater!"

Re: World of Tanks
Posted: 16:57 13. Sep 2012
by Braenn
-RoF- wrote:Co jinak Bahnák, Majky, Sapal, popřípadě Manas, má někdo z vás zájem o roty a nebo cvičné bitvy?
Popřípadě doplním i někoho dalšího.

jo, ale problémy s teamspeakem jsi hádám s mužem řešil...
Re: World of Tanks
Posted: 17:23 13. Sep 2012
by -RoF-
Braenn wrote:-RoF- wrote:Co jinak Bahnák, Majky, Sapal, popřípadě Manas, má někdo z vás zájem o roty a nebo cvičné bitvy?
Popřípadě doplním i někoho dalšího.

jo, ale problémy s teamspeakem jsi hádám s mužem řešil...
Jasná věc, ale taky jsem psal, že to nebude vyžadováno

, zvlášt když vám to blbne, ale možná by to šlo nějak technicky vyřešit.
Jen to se chce zeptat zdatnějších lidí zde, kucik a tak dále třeba
Re: World of Tanks
Posted: 17:31 13. Sep 2012
by kucik
No...zrovna mě asi ne. Teamspeak jsem nainstaloval před pár dny a ještě počítám, že s někym budu muset před bitvou doladit nastavení.