Page 47 of 66

Re: Volby

Posted: 20:58 24. Jan 2013
by kucik
Ba ne, to bylo na Prasokralika. Vsechno to dlouhy mezitim se mi nechtelo cist.

Re: Volby

Posted: 21:12 24. Jan 2013
by Prasokralik
:biggrin:

Re: Volby

Posted: 21:59 24. Jan 2013
by Absinthorix
kucik wrote:Ba ne, to bylo na Prasokralika. Vsechno to dlouhy mezitim se mi nechtelo cist.
Ba jo... a jeste se tomu kralik smeje

(myslel jsem to tak, ze ses tentokrat nenachytal na KaTa)

Re: Volby

Posted: 22:34 24. Jan 2013
by Absinthorix

Re: Volby

Posted: 11:35 25. Jan 2013
by kokosak
Ad EU - po celou dobu od vstupu do Unie bere ČR z unijních rozpočtů víc, než do nich dává. To jen k tomu jak moc se nám to "vyplatí" ;)

Ale s tim Klausem je to super! Představte si, že sám pán prezident emigruje! Říkal, že by v čele státu neměl stát někdo, kdo zrádně (v jedenácti letech) opustil republiku (protože komunisti) a sám by klidně utek za kopečky, protože by nebylo po jeho. A vůbec mu to nepřijde divný, nebo snad nedejbože nepatřičný, že sám by dělal to, co jiným vyčítá. Neměl to být airsoft, měl to být paintball :D

Re: Volby

Posted: 11:50 25. Jan 2013
by Krysak
Tak Kníže vyhraje 58 : 42. To je prostě fakt. Media si na Zemanovi smlsla, obraz kníži v zájmu objektivity vylepšila.
Chápu to, být v jiné zemi, Zemanovi spolupracovnici dostávali amnestii a ne si užívali s vnoucaty. Na druhou stranu knížovo EU milství nas dále poškodí, protože nebude hájit zájmy své země, ale zájmy "vyšších principů" mei které patří i to, že PIGS (prasata) si maj užívat na cizí účet, prostě jsou to proste ti naši jižani.

Jen na závěr: Zeman mne svou negativní kampaní přesvědčil, abych nešel vůbec volit. Nechápu, který idiot mu dělal kampan, hledat korelaci mezi pádem vlády a prezidentskou kampaní, to snad může jen totalní ignorant. Ještě před nějakým časem měl můj hlas. I když možná byla jeho taktika kampaně odradit co nejvíce lidí, aby kníža vyhrál.

Re: Volby

Posted: 11:59 25. Jan 2013
by Žorž
Krysak wrote:Zeman mne svou negativní kampaní přesvědčil, abych nešel vůbec volit. Nechápu, který idiot mu dělal kampan, hledat korelaci mezi pádem vlády a prezidentskou kampaní, to snad může jen totalní ignorant. Ještě před nějakým časem měl můj hlas. I když možná byla jeho taktika kampaně odradit co nejvíce lidí, aby kníža vyhrál.
Já se právě bojím, že tohle zprimitizování jako vláda = Hrad anebo Schwarzenberg = Rakousko na hromadu lidí zabere. Sice tebe to odradilo, páč obě věci umíš rozlišit, ovšem nejsem si zdaleka jistej u dalších davů, co se jejich přehledu a vzdělání týče.

Tedy, každopádně doufám, že máš pravdu a nenávistnou kampaní přestřelil, ovšem pokud přejdeme na Höschlovu presumpci, že třetina každého národa jsou pitomci, tak si zacílením na tuto cílovou skupinu i tak mohl výrazně pomoct. Nu, uvidíme.

Re: Volby

Posted: 12:11 25. Jan 2013
by Braenn
No pozor, já jsem v jedné diskuzi zahlédla názor, který předčil veškeré očekávání, vkládané do lidu prostého.

A sice, že všechna ta lživá špína, kterou kydá Zeman na knížete, hajlující předci, vyhozené učiliště a kamarádka z restituovaných zámků, to je prosím všechno knížova vina. Ba co víc, je to konspirační knížův plán, kdy podobně jako StB podstrkává Zemanovi lživé informace, aby se jich ten chudák chytil - je to totiž muž lidu a tudíž tým kolem něj je mnohem hůře placený, nemaje všeobecně dost peněz na rozhazování, aby prošetřil zdroje a pravdivost takto nastrčených informací. A tím kníža počítá!

Tímto podlým činem tak cíleně očerňuje Zemana v očích lidu, když mu ten chudák skočí na lep a takto podstrčené lživé informace používá v kampani proti němu.

Re: Volby

Posted: 12:25 25. Jan 2013
by Krysak
Ajta, a to jsem si myslel, že jsem povahou intrikán.......
Je vidět že na bývalé agenty STB nemám.

U Zemana mne nejvíce překvapilo v diskuzích:
1. Proč řeší II. světovou válku - jen magor se pustí na tenký led. Odpověd nevolíme předky, ale Karla, by byla noblesní a správná.

2. Proč používá citáty svých oblibených politiků a řečníků nesprávně, lépe se jim zcela vyhnout. kníža v té době žil, není blbec, zeman pak působí jako nedůveryhodný tupoun. To je rozdíl mezi ním a jeho vzorem Churchillem, který mimochodem je v mnoha aspektech zemanovi podobný, tedy zeman jemu. I trabant ma 4 kola jako ferrari.

3. Proč se nezaměří obecne na prezentaci vlasních názorů a plánů? Špinění soupeře je dle všch příruček vždy konečná. Podobná kampan stála Špidlu i Paroubka šíleně hlasů. To nestačí dvě totální slehání kampaní na poučení? To je odpověd i pro Žorže, přestřelil, přestřelil moc, prohraje. Už máme precedenty.

Re: Volby

Posted: 12:31 25. Jan 2013
by kucik
Churchill byl náhodou velice zajímavá a rozporuplná osobnost. Tvrdí se, že to svým způsobem byl docela karierista, který na své místo šplhal krok za krokem a chytil se právě ve chvíli, kdy to křeslo nikdo lepší nechtěl.
Zajímavé jsou také jeho...řekl bych silně monarchistické až totalitou zavánějící názory.

Ad agresivní kampaň: Možná je to lidma, kteří tu kampaň takhle vybudovali. Možná vážně uvázli trochu v minulosti. Ale možná vůbec ne a mají přesně zacíleno na určitou skupinu obyvatel a já bych se vůbec nedivil, kdyby jim to vyšlo.

Re: Volby

Posted: 12:35 25. Jan 2013
by Braenn
Jistě že vyjde!

Stačí si porovnat viditelnost zprávy falešné a viditelnost omluvy.

Hlavně mi nebere hlava, že lidé mohou s klidem psát zprávy, které jsou nejenže zavádějící, ale vysloveně a cíleně lživé, uvádět je jako pravé a ani po odhalení nenést žádné důsledky. Natož nějakou nutnost omluvy...

Parlamentní a britské listy jsou to, co mám na mysli. Proč vlastně ten název britské u druhého? Krom toho, že to vzbuzuje jakýsi mylný dojem důvěryhodnosti a úrovně.

Ale toto, toto mi udělalo radost. http://demagog.cz/

Re: Volby

Posted: 12:42 25. Jan 2013
by Krysak
Cílová skupina, která je nakloněná silné negativní kampani, řekneme 35% populace, nechodí moc k volbám. Takže sice budou souhlasit s tim, že zeman je eso, ale to je vše. To je jako prodej snežnic v tropech. Občas něko si je koupí jako dekoraci.

Re: Volby

Posted: 12:46 25. Jan 2013
by Absinthorix
Krysak wrote:Cílová skupina, která je nakloněná silné negativní kampani, řekneme 35% populace, nechodí moc k volbám. Takže sice budou souhlasit s tim, že zeman je eso, ale to je vše. To je jako prodej snežnic v tropech. Občas něko si je koupí jako dekoraci.
Obávám se, že pokud někoho dost vyprudíš - aneb ignorantům nadhodíš Němce (sudeťáky) tak k těm volbám z pocitu národního hrožení i dojdou

Re: Volby

Posted: 12:48 25. Jan 2013
by Theogil I
V době během / optimisticky těsně po hopodářské a finanční krizi, si myslím, že cílení typu "stop této vláde, volte Zemana" je účelové a může být velmi účelné. Ono totiž to, že je to nesmysl, důchodcům, dělníkům a ostatním zbídačeným lidem těžko vysvětlíte. Oni to totiž za prvé nepochopí nebo za druhé nebudou chtít pochopit. A ruku na srdce, taky nám přišlo vyúčtování elektřiny s 625,-Kč navíc za podporu ekologických zdrojů enrgie, řádně jsem si zanadával.
Takže jo, doba je nedobrá a Zemanova štvavá kampaň může nést ovoce, protože lidé už jsou vytočení dost a tohle je ten pověstný dotoč.

Re: Volby

Posted: 12:56 25. Jan 2013
by Absinthorix
Nu, důslednou podporou eko zdrojů nejen elektřiny se nám může stát, že se staneme oblíbenou turistickou destinací - zvláště pro Čínu&spol. kteří se k nám budou jezdit nadýchat pravého čistého vzduchu, napít nefalšované vody z potoka a podívat na zvířátka jinde než v zoo.

A my hezky budeme žít v drnových chajdách, svítit lojovejma svíčkama protože než k nám začnou jezdit, tak stihneme zchudnout až na kost a tak...

--
všeho s mírou... eko ano nicméně ne za cenu ztráty konkurenceschopnosti -> což stejně není dáno tím, jestli za elektřinu platíme eko přirážku 625 nebo 10 000 korun, ale přesunem výrobních zdrojů právě na východ - sice si tím pár firmiček namastí solidně kapsy, ale utrpěli jsme tím (a stále trpíme) celý náš kontinent. Za dnešek nám mistři outsorceři prodali zítřek

Edit: Eko bolí víc, protože to jde vidět přímo. Ztráta výroby je dlouhodobá plíživá bolest, pro kterou evidentně jako západ máme vysokou míru tolerance... ale pak se z toho zjevíme