Page 47 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:53 20. Apr 2009
by Krata
no já díky za zajímavou zkušenost, kterou sem opravud nečekal

Re: Poděkování
Posted: 02:07 21. Apr 2009
by loadr
ja bych chtel podekovat B+B a Korovi za krasnou prochazku, kterou jsme adsolvovali pred par dny a Korovi za to, ze jak se potkame, tak si to hezky uzijem, skoda ze se neslezem B+B a jeste Okor tak casto, ale to prijde....
Re: Poděkování
Posted: 16:09 21. Apr 2009
by Bahnak
Chtěl bych tímto poděkovat:
Rokovi: za to že hraje i s takovym křupanem jako ja a že šije takovy krasny hračky
Nomisovi: za to že se nervově nezhroutil z uprav craftu
B+B: za to že se zase logujou (občas)
Jorgovi: za to že se konečně naučil sekat tou sekerou (snad)
DMkům: za vracení expů, Questy a labilní dotazy hráčů co nečtou forum
Svazu Karathských crafterů(však vy víte kdo tam je furt...): za to že mi aspon časove expy stoupaj po 8 a za hrani slovního fotbalu (dokonce RP slovního fotbalu "trpasličí říkaná"

)
Bersovi: za to že nás loví
Záporákům: že nevymřeli
Klaďasům: že vymřeli
Creeperům: za to že po nás chtějí craftové itemy
Looterům: že taky chtějí craftové itemy
Looserům: že itemy sice chtějí, ale nemají na ně prachy
Neznámým nováčkům: za všetečné kydy po tellu typu "ahoj, nezajdem někam?", "neviš kde je železo?" apod...
RP hráčům: za neustálé omílání o běhání ve zbroji na fóru
všem ostatním: děkuji za výdrž, kterou jste vydali přečtením tohoto rádobypříspěvku
A HLAVNĚ: moji věrné
RÓZE (poník), která mě každej den vozí abych si neušlapal nožičky

Re: Poděkování
Posted: 16:11 21. Apr 2009
by Krata
Bahnak wrote:Looserům: že itemy sice chtějí, ale nemají na ně prachy
Neznámým nováčkům: za všetečné kydy po tellu typu "ahoj, nezajdem někam?", "neviš kde je železo?" apod...
RP hráčům: za neustálé omílání o běhání ve zbroji na fóru

Re: Poděkování
Posted: 16:22 21. Apr 2009
by Tretas
Bahnak wrote:)Jorgovi: za to že se konečně naučil sekat tou sekerou (snad)
no už jsem se po několika smrtích poučil, že mám v tom boji jen tak sekat ze zadu a necpat se furt někde do předu jak sebevrah

Re: Poděkování
Posted: 18:23 21. Apr 2009
by Dark_Sidius
Díky za dnešní hru v Podtemnu. Je vidět, že jsme ještě nevymřeli.

Re: Poděkování
Posted: 00:22 22. Apr 2009
by G14
Krata wrote:no já díky za zajímavou zkušenost, kterou sem opravud nečekal

tak baba pupkorezka obstala bravurne
mimca maj vsech dvacet prstu a hlavicka jim ve vnitr nezustala, tak to je hlavni
mno a mamina to prezila, tak co vic si prat
diky Krato
ps- neminul ses takhle nahodou povolani???

Re: Poděkování
Posted: 22:38 27. Apr 2009
by Loki_cz
Velký potlesk organizátorům dnešního trhu.
Re: Poděkování
Posted: 23:07 27. Apr 2009
by Sveneld
vsechna cest vendelinovi

Re: Poděkování
Posted: 01:24 28. Apr 2009
by G14
ja chci podekovat za napad s dnesni akci - craftovy trh
dobra akce
muze se klidne neco podobneho opakovat casteji......bavila jsem se
ps: jen tak mimochodem,nejlip na tom vydelala Isabell, ktera jako posledni odesla a brala s sebou vsechny zbyli pivka,a ze jich bylo.....az se chudera pretizila
to bude vopice

Re: Poděkování
Posted: 07:40 28. Apr 2009
by Jeanes
Díky, Bersovi a hlavně Chaldrilovi za včerejší adrenalinovou hru! Jsem bál za vás, takhle krutý bitky jsem ještě nikdy neviděl!

Re: Poděkování
Posted: 07:55 28. Apr 2009
by Pidizvik
Sveneld wrote:vsechna cest vendelinovi

Tak to zas nééé *červená se* myslím , že těch co včera předvedli parádní hru na trhu byla celá lokace

. Ale děkuji , pochvala motivuje k dalším nápadům...
Extra poděkování je odemne pro servírky , holky moje díky , až mi Vás bylo chvilku ( ale opravdu malinkatou ) líto jak jste museli neustále zásobovat trpaslíky pivem

Re: Poděkování
Posted: 12:43 28. Apr 2009
by G14
diky hracovi Vejk (postava Carcaroth Benseph) za skvely rp hrani
je radost potkat konecne postavu co je vic tvrdohlava nez je Isabell
to se jen tak nevidi.....
jen skoda ze neni taky tak zvrhly

,tim se to vyrovnava
ps: fakt netusim co se z toho vyvine

Re: Poděkování
Posted: 12:44 28. Apr 2009
by marii
No bylo to uzasne...mam uplne prosoupane boty a puchyre na palcich

...Diky Vendo..a diky hlavne trpaslikum,kteri to tam fakt skvele rozjeli a chlastali s plnou paradou..a dekuji Nimue...uzasny:)
Re: Poděkování
Posted: 13:52 28. Apr 2009
by Tretas
včera to bylo super i když já jsem to nestihl a došel sem až v 9
jinak jsem pro dalš takové akce
jo a příště už jako ochranka nejdu, páč sem si dal jen 2 piva medovinu a slivku a k tomu maso s polívkou...
