Page 47 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:53 20. Apr 2009
by Krata
no já díky za zajímavou zkušenost, kterou sem opravud nečekal :D

Re: Poděkování

Posted: 02:07 21. Apr 2009
by loadr
ja bych chtel podekovat B+B a Korovi za krasnou prochazku, kterou jsme adsolvovali pred par dny a Korovi za to, ze jak se potkame, tak si to hezky uzijem, skoda ze se neslezem B+B a jeste Okor tak casto, ale to prijde....

Re: Poděkování

Posted: 16:09 21. Apr 2009
by Bahnak
Chtěl bych tímto poděkovat:
Rokovi: za to že hraje i s takovym křupanem jako ja a že šije takovy krasny hračky
Nomisovi: za to že se nervově nezhroutil z uprav craftu
B+B: za to že se zase logujou (občas)
Jorgovi: za to že se konečně naučil sekat tou sekerou (snad)
DMkům: za vracení expů, Questy a labilní dotazy hráčů co nečtou forum
Svazu Karathských crafterů(však vy víte kdo tam je furt...): za to že mi aspon časove expy stoupaj po 8 a za hrani slovního fotbalu (dokonce RP slovního fotbalu "trpasličí říkaná" :-))
Bersovi: za to že nás loví
Záporákům: že nevymřeli
Klaďasům: že vymřeli
Creeperům: za to že po nás chtějí craftové itemy
Looterům: že taky chtějí craftové itemy
Looserům: že itemy sice chtějí, ale nemají na ně prachy
Neznámým nováčkům: za všetečné kydy po tellu typu "ahoj, nezajdem někam?", "neviš kde je železo?" apod...
RP hráčům: za neustálé omílání o běhání ve zbroji na fóru
všem ostatním: děkuji za výdrž, kterou jste vydali přečtením tohoto rádobypříspěvku

A HLAVNĚ: moji věrné RÓZE (poník), která mě každej den vozí abych si neušlapal nožičky :-)

Re: Poděkování

Posted: 16:11 21. Apr 2009
by Krata
Bahnak wrote:Looserům: že itemy sice chtějí, ale nemají na ně prachy
Neznámým nováčkům: za všetečné kydy po tellu typu "ahoj, nezajdem někam?", "neviš kde je železo?" apod...
RP hráčům: za neustálé omílání o běhání ve zbroji na fóru
:lol: :lol:

Re: Poděkování

Posted: 16:22 21. Apr 2009
by Tretas
Bahnak wrote:)Jorgovi: za to že se konečně naučil sekat tou sekerou (snad)
no už jsem se po několika smrtích poučil, že mám v tom boji jen tak sekat ze zadu a necpat se furt někde do předu jak sebevrah :-D

Re: Poděkování

Posted: 18:23 21. Apr 2009
by Dark_Sidius
Díky za dnešní hru v Podtemnu. Je vidět, že jsme ještě nevymřeli. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:22 22. Apr 2009
by G14
Krata wrote:no já díky za zajímavou zkušenost, kterou sem opravud nečekal :D

tak baba pupkorezka obstala bravurne :mrgreen:
mimca maj vsech dvacet prstu a hlavicka jim ve vnitr nezustala, tak to je hlavni :mrgreen:
mno a mamina to prezila, tak co vic si prat 8)

diky Krato :wink:


ps- neminul ses takhle nahodou povolani??? :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:38 27. Apr 2009
by Loki_cz
Velký potlesk organizátorům dnešního trhu.

Re: Poděkování

Posted: 23:07 27. Apr 2009
by Sveneld
vsechna cest vendelinovi :)

Re: Poděkování

Posted: 01:24 28. Apr 2009
by G14
ja chci podekovat za napad s dnesni akci - craftovy trh
dobra akce :P
muze se klidne neco podobneho opakovat casteji......bavila jsem se :wink:

ps: jen tak mimochodem,nejlip na tom vydelala Isabell, ktera jako posledni odesla a brala s sebou vsechny zbyli pivka,a ze jich bylo.....az se chudera pretizila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to bude vopice :shock:

Re: Poděkování

Posted: 07:40 28. Apr 2009
by Jeanes
Díky, Bersovi a hlavně Chaldrilovi za včerejší adrenalinovou hru! Jsem bál za vás, takhle krutý bitky jsem ještě nikdy neviděl! :D

Re: Poděkování

Posted: 07:55 28. Apr 2009
by Pidizvik
Sveneld wrote:vsechna cest vendelinovi :)
Tak to zas nééé *červená se* myslím , že těch co včera předvedli parádní hru na trhu byla celá lokace :D . Ale děkuji , pochvala motivuje k dalším nápadům...

Extra poděkování je odemne pro servírky , holky moje díky , až mi Vás bylo chvilku ( ale opravdu malinkatou ) líto jak jste museli neustále zásobovat trpaslíky pivem :lol:

Re: Poděkování

Posted: 12:43 28. Apr 2009
by G14
diky hracovi Vejk (postava Carcaroth Benseph) za skvely rp hrani :P
je radost potkat konecne postavu co je vic tvrdohlava nez je Isabell :twisted:
to se jen tak nevidi.....
jen skoda ze neni taky tak zvrhly :twisted: ,tim se to vyrovnava :mrgreen:
ps: fakt netusim co se z toho vyvine 8)

Re: Poděkování

Posted: 12:44 28. Apr 2009
by marii
No bylo to uzasne...mam uplne prosoupane boty a puchyre na palcich :D...Diky Vendo..a diky hlavne trpaslikum,kteri to tam fakt skvele rozjeli a chlastali s plnou paradou..a dekuji Nimue...uzasny:)

Re: Poděkování

Posted: 13:52 28. Apr 2009
by Tretas
včera to bylo super i když já jsem to nestihl a došel sem až v 9 :-(

jinak jsem pro dalš takové akce

jo a příště už jako ochranka nejdu, páč sem si dal jen 2 piva medovinu a slivku a k tomu maso s polívkou... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: