Page 48 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:18 30. Sep 2009
by Sveneld
mno ono kdyby se pak omezili svitky v obchodech - bylo by zajimavy ze treba azurovy magove by meli peknej kartel s cenzurou dokupy - mohli by si vybrat koho ucit, za kolik a co ho vubec ucit

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:20 30. Sep 2009
by kucik
Jenže taky by si dva mágové rozvrhli, kdo se co naučí zbytek by si pak snadno povyměňovali.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:14 30. Sep 2009
by venomeq
Mno stema svitkama bych to videl tak ze ne kazdej carousek to muze umet.....musel by mit uz nejakej slusnej lvl (nejspis epic preci jen opisovani kouzel je nebezpena hratka.) a musel by mi treba povoleni od magu azurove veze za ktere by zaplatil urcitej poplatek nebot by to magum lezlo do obchodu.)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:55 30. Sep 2009
by G14
venomeq wrote:Mno stema svitkama bych to videl tak ze ne kazdej carousek to muze umet.....musel by mit uz nejakej slusnej lvl (nejspis epic preci jen opisovani kouzel je nebezpena hratka.) a musel by mi treba povoleni od magu azurove veze za ktere by zaplatil urcitej poplatek nebot by to magum lezlo do obchodu.)
uz vidim jak by shanel mag evil povoleni od magu azurove veze

......zajimava myslenka

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:00 30. Sep 2009
by Sveneld
venomeq wrote:Mno stema svitkama bych to videl tak ze ne kazdej carousek to muze umet.....musel by mit uz nejakej slusnej lvl (nejspis epic preci jen opisovani kouzel je nebezpena hratka.) a musel by mi treba povoleni od magu azurove veze za ktere by zaplatil urcitej poplatek nebot by to magum lezlo do obchodu.)
na precmarani jednickovyho nebo dvojkovyho kruhu asi nemusis bejt zadnej mistr..stejne opisujes to co sam umis
jinak to o cem sem mluvil k tomu te opravnuje feat co dostanes na prvnim lvl wizarda a to scribe scroll
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:02 30. Sep 2009
by photter
bioware "craft" psaní svitků je nefunkční úmyslně a pokud by se to mělo měnit, bude tomu předcházet debata na WB fóru
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:03 30. Sep 2009
by DenGrasse
Pokud se něco takového bude dělat, musí se to důkladně promyslet se všemi dopady, které to má do systému. Rozhodně se to nebude konstruovat nějak ad hoc, to by nadělalo víc škody než užitku.
EDIT: photter mě předběhl...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:06 30. Sep 2009
by venomeq
No jeste mne napadlo udelat NPC ktere by svitky opisovalo za urcitej poplatek stim ze ty svitky nemuzete zpetne prodat obchodnikovi ale jen hraci......
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:06 30. Sep 2009
by Radim
jachyra wrote:
on ale asik myslel normálne výrobu zvitkov, aby sa ich zase iný mohol učiť, inak nie je to zlý nápad, ale skôr bych totok do craftu pridala, určite nie, že zrazu vie každý mág vyrábať zvitky.
Jo jasně tak to už tady pak mágové nejsou teda potřeba když vše co uměj si napíšeš na nějakej svitek.Myslím že ta cesta kterou mág získává kouzla a mnohdy čekáš pěknej pár dnů na to ne-li týdnů až se kouzlo objeví je dostačující cesta ke vzdělávání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:29 30. Sep 2009
by DenGrasse
Hlavní problém je ten, že jakmile jednou bude craft svitků, budou mít všichni mágové na serveru během krátký doby všechna kouzla. Vyzkoušeno praxí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:35 30. Sep 2009
by jogurt
Chci se jen zeptat, jestli se na thalii uvažuje o craftu pasti?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:41 30. Sep 2009
by kucik
Já bych o něm rozhodně uvažoval. O důvod víc, že je to spotřební zboží s relativně krátkou životností a je s tím tudíž míň ekonomických problémů.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:44 30. Sep 2009
by jogurt
A jako bioware craft nebo jako thalijskej?
Protoze je to skvelej napad ale nedokazu si predstavit realizaci
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:08 30. Sep 2009
by Pajule
a taky šly vyrábět hole...vid kráááto?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:12 30. Sep 2009
by Radim
DenGrasse wrote:Hlavní problém je ten, že jakmile jednou bude craft svitků, budou mít všichni mágové na serveru během krátký doby všechna kouzla. Vyzkoušeno praxí.
Souhlas