Page 48 of 329
Re: Vtípky
Posted: 01:04 28. Dec 2009
by zachy
To takhle jsem si šel pro lvl do alwu a tak jsem chtěl něco zkusit....
Re: Vtípky
Posted: 14:08 29. Dec 2009
by Lord_Berserk
Muj oblibenej serial z mladi . . . je to desnej narez
Sem zla televize Edna Bedna a promenim te ve Vikingu ty tlusta vilo
http://www.youtube.com/watch?v=zJu1Sez3RBo
Re: Vtípky
Posted: 14:14 29. Dec 2009
by Kiri
Tak to je nejvic... ...tlusta vilo

Re: Vtípky
Posted: 16:21 01. Jan 2010
by marii
Si to spatne definoval to casove obdobi..mel jsi napsat z detstvi,protoze ja si to pamatuju z mladi:)))
Re: Vtípky
Posted: 16:40 02. Jan 2010
by Žorž
Není to vůbec k popukání, ale jenom vytříbené. Na následující karikaturu karikatury mapy vydržím zírat několik hodin.

Klubko hadů s botkama jako Itálie, odzadu tlející ruský medvěd...moc pěkný.
(Z:
http://www.keiththompsonart.com/)
Re: Vtípky
Posted: 10:21 04. Jan 2010
by -RoF-
To sou ale provokace .....tahle je o Israela de Aerse
Baví se dvě karathské Obyvatelky první : Už jste to slyšela ?! Je to šokující zpráva !
Druhá : A co a co ?!
První : Aria měla sex z lásky !
Css csss
Re: Vtípky
Posted: 10:23 04. Jan 2010
by de Aers
-RoF- wrote:To sou ale provokace .....tahle je o Israela de Aerse

Css csss
Úcta k bohu
Přijde Aria za svým dračím bohem : Volal jsi mě můj pane ?
Drak : Vykouříš mi Ario ?
Aria :A prachy máš ?
Re: Vtípky
Posted: 07:33 08. Jan 2010
by -RoF-
Sem si tak procházel lamer.cz, no a tohle mě dostalo
<tesiik> všiml jsis někdy že Honza málem králem je takové RPG?
<Keeps> ?
<tesiik> ta pohádka co je teď na Nově
<tesiik> chodí po světě a nabírá skill
<tesiik> občas někoho potká
<tesiik> teďka dostal quest
Re: Vtípky
Posted: 22:44 10. Jan 2010
by Garett
Re: Vtípky
Posted: 23:09 10. Jan 2010
by Modrovousice
Tak tohle mě hodně dostalo!

Moc moc pěkná reklama.
Re: Vtípky
Posted: 00:09 11. Jan 2010
by marii

))) tak ta je vazne dobra:))))
Re: Vtípky
Posted: 15:55 13. Jan 2010
by kucik
Adam odjel z ráje na služební cestu.
Po týdnu už chodí Eva po ráji celá nadržená a přemítá, kdo by ji
tak mohl uspokojit.
V tom uvidí mamuta a rozběhne se k němu.
Mamut se vyděsí, začne utíkat a zřítí se do propasti. Pak
běží kolem pavián. Eva po něm chňapne, ale pavián skočí na strom,
Evě zůstane v hrsti jen chumáč chlupů z paviání prdele.
Zase nic...
Jde dál kolem řeky a konečně dostane ten správný nápad:
Skočí do vody, čapne pstruha a udělá si to s ním.
A co z toho plyne?
Jak skončili mamuti? UŽ TEDA VÍME.
Proč mají paviáni holou prdel? TAKY VÍME.
Ale už nikdy se nedozvíme, jak původně voněly ryby...
Re: Vtípky
Posted: 02:09 17. Jan 2010
by Sorrow
Re: Vtípky
Posted: 15:04 17. Jan 2010
by ravangorn
Škoda tý špatný kvality, mohlo jít líp vidět ty odletující kousky klávesnice

Re: Vtípky
Posted: 15:04 17. Jan 2010
by Sorrow
Hlavne jak tam rve ,,kde je muj Esc,,
