Re: Pady serveru
Posted: 14:19 23. Oct 2011
de Aers wrote:To sou ty herní nadrženci, co logujou hned jakmile přestane server po restartu načítat.
Code: Select all
Právě hrají (3):
Vorn'erin Zau'ndar Lina Arna Gufi Hrouda Brusinkade Aers wrote:To sou ty herní nadrženci, co logujou hned jakmile přestane server po restartu načítat.
Code: Select all
Právě hrají (3):
Vorn'erin Zau'ndar Lina Arna Gufi Hrouda Brusinkamyslis v tom prihlasovani? ja tam teda obcas nestihnu ani precist kolik tam je jak se to nacte.de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
Mam pockat az klesne na 100 a min, nebo az dosahne 100 a vic?de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
MíňElverin wrote:Mam pockat az klesne na 100 a min, nebo az dosahne 100 a vic?de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
Mno tak snad jedině ať lidi obětujou 15 vteřin navíc a před lognutím, se podívaj, jestli náhodou zrovna nebyl restart a když jo, tak ať tomu ty dvě minuty nebo víc daj.Derken- wrote:90% se připojuje direct a to ti to vyjede ping až když se připojuješ
to je sice hezky ale ja kdyz se prihlasuji tak mam vsechno prazdne, kliknu na prime pripojeni a ono se to tam sice objevi na 1-2 vteriny? a jak to mas stihnout precist? nebo si to tam nejak zadam aby to tam bylo porad v te radce?de Aers wrote:
Ping znamená odezva serveru v milisekundách, to znamená jak rychle tvoje PC komunikuje se serverem, proto čím menší, tím lepší a rychlejší komunikace (+ mín lagů atd...)Elverin wrote:Mam pockat az klesne na 100 a min, nebo az dosahne 100 a vic?de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.