Page 48 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 14:19 23. Oct 2011
by KaTo
de Aers wrote:To sou ty herní nadrženci, co logujou hned jakmile přestane server po restartu načítat.

Code: Select all

Právě hrají (3):
Vorn'erin Zau'ndar Lina Arna Gufi Hrouda Brusinka
Já tam vidím "naloglé" tyhle tři, ale vypadá to, že jinak je server "tuhej".

Re: Pady serveru

Posted: 14:21 23. Oct 2011
by rosnicka
ja jsem nehlidala u pc kdy se to restartuje,jen jsem prisla, videla ze uz to je a prihlasila se a buch a mohlo se chodit ale to bylo vse

Re: Pady serveru

Posted: 15:08 23. Oct 2011
by de Aers
Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.

Re: Pady serveru

Posted: 15:10 23. Oct 2011
by rosnicka
de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
myslis v tom prihlasovani? ja tam teda obcas nestihnu ani precist kolik tam je jak se to nacte.

Re: Pady serveru

Posted: 15:12 23. Oct 2011
by de Aers
ping.png

Re: Pady serveru

Posted: 15:16 23. Oct 2011
by Derken-
90% se připojuje direct a to ti to vyjede ping až když se připojuješ

Re: Pady serveru

Posted: 15:57 23. Oct 2011
by Elverin
de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
Mam pockat az klesne na 100 a min, nebo az dosahne 100 a vic? :D

Re: Pady serveru

Posted: 16:28 23. Oct 2011
by de Aers
Elverin wrote:
de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
Mam pockat az klesne na 100 a min, nebo az dosahne 100 a vic? :D
Míň :)

Re: Pady serveru

Posted: 16:29 23. Oct 2011
by de Aers
Derken- wrote:90% se připojuje direct a to ti to vyjede ping až když se připojuješ
Mno tak snad jedině ať lidi obětujou 15 vteřin navíc a před lognutím, se podívaj, jestli náhodou zrovna nebyl restart a když jo, tak ať tomu ty dvě minuty nebo víc daj.

Re: Pady serveru

Posted: 17:55 23. Oct 2011
by rosnicka
de Aers wrote:
ping.png
to je sice hezky ale ja kdyz se prihlasuji tak mam vsechno prazdne, kliknu na prime pripojeni a ono se to tam sice objevi na 1-2 vteriny? a jak to mas stihnout precist? nebo si to tam nejak zadam aby to tam bylo porad v te radce?

Re: Pady serveru

Posted: 18:27 23. Oct 2011
by DenGrasse
Každej si to může přečíst na webu. PING je stejně rozdílnej podle připojení.

Re: Pady serveru

Posted: 18:32 23. Oct 2011
by GeForce
Elverin wrote:
de Aers wrote:Možná není na škodu zmínit, kdysi to snad psal i Kucik,když byl chat... že po načtení serveru po restartu... je dobré počkat až bude ping serveru okolo 100 a pak teprve logovat.
Mam pockat az klesne na 100 a min, nebo az dosahne 100 a vic? :D
Ping znamená odezva serveru v milisekundách, to znamená jak rychle tvoje PC komunikuje se serverem, proto čím menší, tím lepší a rychlejší komunikace (+ mín lagů atd...)

Re: Pady serveru

Posted: 15:28 17. Nov 2011
by -RoF-
Sekloo, ono se to seklo, joo seklo se to. Server myslím :roll:

Re: Pady serveru

Posted: 00:36 11. Jan 2012
by zachy
Jak má člověk lovit lidi když padá server? :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 00:40 11. Jan 2012
by jachyra
Ako má človek loviť Azhaela, keď furt padá server? :twisted: