Page 48 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:11 06. Oct 2012
by kokosak
Kašlem na zákony, hlavně, aby byla pravidla fora zachována :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:06 06. Oct 2012
by Bahnak
A já bych právě odkazy ke stahování raději vynechal...
Alespoň než si zvolíme ty piráty.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:33 06. Oct 2012
by Absinthorix
Vzhledem ke gůgle botu a "neuzavřenosti' se můžeme dost brzo objevit vysoko ve vyhledávání... a z toho by mohlo být dusno atd. atd. raději s tím pryč

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:30 06. Oct 2012
by zachy
Tak poprosím někoho kdo může mazat cizí příspěvky ať to smaže. Normální uživatel může mazat jen poslední příspěvek a to jen když je jeho autorem.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:52 06. Oct 2012
by Prasokralik
zachy wrote:Tak poprosím někoho kdo může mazat cizí příspěvky ať to smaže. Normální uživatel může mazat jen poslední příspěvek a to jen když je jeho autorem.
a nenapadlo tě to zeditovat?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:04 11. Oct 2012
by Nalkanar

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:15 11. Oct 2012
by -RoF-
Jednoduše stačilo tohle :D http://www.youtube.com/watch?v=JLbcZggwVCw&feature=plcp
Takhle jsem spíš čekal, že to dopadne hehe.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:18 23. Oct 2012
by -RoF-
Ted jsem se hoodně dobře pobavil u filmu Iron Sky, já vůbec netušil, že to je komedie, ale při prvních pár záběrech mi to došlo. :D Jako ty narážky a různé věci co tam byly.....perfektní.

Viz slova prezidentky USA, když je napadli z Měsíce ti nacisti....
Kdo jsou ti chlapi vůbec zač?
Nacisté, Nacisté z Měsíce.
Úžasné, tihle jsou jediní, které jsme kdy porazili ve férovém boji
To jsem musel na chvílu zastavit, páč to bylo vážně trefné a smál jsem se :D

Doporučuju se na to podívat. :wink:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:47 25. Oct 2012
by Fryn
Tak to nemá chybu :D .

Ad Iron Sky: Na to jsem chtěl skočit do kina, už ten trailer vypadal, že nepůjde zrovna o nějakou vážnou záležitost :) .

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:51 09. Nov 2012
by Molly23
Hehe povedený amatérský seriál o detektivech z malého města :D

http://multimedia.bt.no/btmultimedia/pr ... d/ep1.html

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:52 16. Nov 2012
by -RoF-
Tak jsem se ted díval na film Heavy Metal

Povedený film s dobrýma hláškama, plný boje, mrtvol, nahých holek a tak :twisted:

Například....
Borec jde do komnaty královny pro jeden kámen a šel tam po tmě a říká "šel jsem pro loknar a měl jsem zvláštní pocit". Rozsvítilo se světlo a on v rukách držel kozy královny. Už ho chtěli zabít poskoci té královny a ona křikla na stráže "Počkejte mám lepší nápad!" A pak na toho borca ...."když mi uděláš potěšení, tak ti daruji život".
:D

Nebo ....
Ženská se vyspala s robotem a on že jestli spolu budou chodit a ona že ne, že jsou jiní a že by se bála, že jednou příjde domů a bude to dělat s opékačem topinek.
:twisted:

Doporučuju se na to mrknout :wink: http://www.csfd.cz/film/11266-heavy-metal/

Jo je to kreslené :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:25 19. Nov 2012
by Prasokralik
Brave

Nemá chybu.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:32 19. Nov 2012
by Molly23
Mě ten Heavy Metal přišel jako docela píčovina zas :). Některé situace dobré, ale reakce nějakých postav, byly prostě divný. Ten humor mi přišel až strojený a špatně podaný... a taky to mohlo bejt hrozným dabingem.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:46 19. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Kdo jeste nevidel, tomu doporucuju skvelou komedii The School of Rock s Jackem Blackem v hlavni roli.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:34 20. Nov 2012
by Xullfryn
School of rock je fajn. S Blackem se mi taky dost líbil film Tenacious D The pick of destiny http://www.csfd.cz/film/224085-kralove-rocku/