Page 48 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:57 04. Apr 2012
by Pajule
zrovna dnes! sem na tuhle elfinu koukala a říkám jůů Niena kdyby.. a tys to kdyby udělala

) jo tohle je Niena..ona očbas je v tom copu má
máš obr bod k plusu

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:43 07. Apr 2012
by Kathermara
Sarah

Jen ty uši možná malinko méně špičaté, přecejen je elfka jen napůl

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:12 07. Apr 2012
by innfra
moje ženuška
Tak mi jí hned nevykoukejte

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:18 07. Apr 2012
by Pajule
přesně tenhle obrázek mam u popisu Nien

..
hehe sem našla fajn obrázek aneb jak nien táhne na trpaslíky
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:42 07. Apr 2012
by Kathermara
Pajule wrote:přesně tenhle obrázek mam u popisu Nien

..
Áha, nevšimla jsem si, je holt moc profláknutej... ale zas přesnej

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:08 08. Apr 2012
by Lolipop
Tak jsem si pouštěla Nelly Furtado a říkala jsem si, že v tomhle klipu vypadá úplně jako moje Nessa.
http://www.youtube.com/watch?v=roPQ_M3yJTA&ob=av3e
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:17 09. Apr 2012
by Pajule
Kdyby růžová nebyla růžová, ale zelená a kdyby očka byla hnědá, tak je to Niena s plyšovým výrazem!

pro upřesnění ;D a hm plyšovej výraz u ní moc nenajdete
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:52 12. Apr 2012
by Molly23
Hmm hmmm že bych nechal Božkovi dorůst vlasy?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:09 13. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Dospela Johanka?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:19 13. Apr 2012
by Braenn
No to ať si někdy zkusí vzít na sebe!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:20 13. Apr 2012
by -RoF-
Taky si myslím, že takové oblečení u ní asi nehrozí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:22 13. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Spise jsem mel na mysli oblicej nez obleceni, ale budiz....je videt na co se lidi zamerujou

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:47 13. Apr 2012
by johnny98-G
Majky tuze pekny obrazek

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:12 13. Apr 2012
by Nalkanar
S tím jak jí hraje rodič často to třeba nosit bude jednou

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:21 13. Apr 2012
by johnny98-G
Me desis hehe, ale pravda je ze se na to pekne kouka
