Page 48 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:24 29. Sep 2014
by G-ladiator
Já slyšel, že příběh nijak extra prezentovaný není, cutscény jsou tam asi jen dvě (z toho jedna připravuje půdu pro DLC), reálie jsou zjistitelné pouze na webu mimo hru a je to šílený grind, který si z MMo vzal to nejhorší a ty zajímavé prvky nechal stranou :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:47 29. Sep 2014
by Radim
LAST OF US

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:55 29. Sep 2014
by Paulus
Radim wrote:LAST OF US
Provokatére! Tady je to o PC hrách! :mrgreen: Ale ani tahle hra mě nepřesvědčí o koupi konzole (byla by asi jediná) :(

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:56 29. Sep 2014
by Krata
Tohle mě taky mooc mrzí :D , ale konzoli kvůli pár hrám kupovat taky nehodlám :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:58 29. Sep 2014
by Paulus
Ale tak snad se dočkáme i nějaké decentní konverze. Přeci jen "Ryse: Son of Rome" se dočkalo tak sem na to zvědav. Také nedaleko od vydání.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:11 29. Sep 2014
by sandoftime
Last of Us je PS exclusive, bohužel, na konverzi to nevypadá.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:17 29. Sep 2014
by Krata
Son of Rome byla taky PS exkluzivita a jak to dopadlo.. prachy jsou důležitější, namlsaj PSka a jesli z toho budou chtít ještě něco vymačkat, udělaj PC konverzi... otázkou jesli se do toho pustěj

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:57 29. Sep 2014
by sandoftime
U mě osobně má comeback GW2. Té hře není z pohledu obyčejného hrče jako jsem já co vytknout.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:57 29. Sep 2014
by Mourisson1
Snad jen nedostatek zahaleného oblečení pro ženy? :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:58 29. Sep 2014
by sandoftime
Nedostatek? Tam to máš jak na Thálii. Oblečení je. Jen hráči furt nosí plavky.

Hraničářky maj třeba asi 10 verzí stylových kabátů, které moc kůže neodkrývají, většinou žádnou. Bojovnice naopak pěkné fullplaty, magičky stylové šaty s dlouhými sukněmi a naprosto neškodnými vršky atd.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:13 29. Sep 2014
by Caehan
V oblasti trupů je to ale dost bídné, to je fakt. Vždycky se musí shánět nějaká róba.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:21 29. Sep 2014
by sandoftime
ImageImageImageImage

Asi dělám něco špatně, když jen namátkou vyberu armory a všechny zahalený... a to jsou jen ty základní.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:05 29. Sep 2014
by Caehan
Ne, ne, já myslel, že mluvíš o Thálii... :confused:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:18 29. Sep 2014
by G-ladiator
Krata wrote:Son of Rome byla taky PS exkluzivita a jak to dopadlo.. prachy jsou důležitější, namlsaj PSka a jesli z toho budou chtít ještě něco vymačkat, udělaj PC konverzi... otázkou jesli se do toho pustěj
Kdo ale vyvíjel Son of Rome? NaughtyDog (vývojáři The Last of Us) jsou vlastnění Sony, nebo minimálně Sony zacvakalo The Last of Us. A Sony do PC zas tak moc nedělají :) Navíc radi dají peníze do TLOU2 než do portu (a za sebe říkám - taky budu radši za druhý díl)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:20 30. Sep 2014
by Krata
Son of rome dělali Naughtydog? Tyjo tak to jsem ani nevěděl, tolik jsem se o tu hru ani nezajímal :) .. nedávno jsem četl hezkej článek o čechovi z naughtydog a o tom, jak se třeba podílel na The Last of Us... veděli jste že celé anymace umírání jsou ukované českýma ručičkama? :D

Jo a GW2 jsem po dlouhé době nedávno pustil a taky mě to zase nějak chytlo, ale pravda že ty ženy taky potkávám spíš obnažené :D