Page 48 of 67

Re: League of Legends

Posted: 21:45 14. Oct 2013
by Absinthorix
Zac BYL dobrej (kupoval jsem ho hned jak vyšel a hrál ho pořád - jungle/solo), ale už to není co bývalo. jako jungler u mě vede s přehledem poník a to tak, že naprosto... Drow má ulti dobrou na čištění minionů :D ale taky se to dá dobře použít - k útěku třeba. Nicméně jsem ho nepořizoval, protože je to moc emo. Jinx je zlatíčko

Re: League of Legends

Posted: 17:38 15. Oct 2013
by Puxina
Absinthorix wrote: Jinx je zlatíčko
Souhlas, ted jsem s ní měl 19 / 0 / 12 a supporta mi dělala tankující Leona, která měla 2 / 2 / 26 :twisted:

Re: League of Legends

Posted: 15:35 16. Oct 2013
by Nalkanar
Ono třeba i Ashe a její šíp se musí trefit, ale když to umíte, tak přes celou mapu trefíte cokoliv. Jinx to má dobré v tom, že tím dává podstatně víc dmg, celkově mi přišlo, že to nechutně moc kropí dmgově. Nějaký ten nerf bude třeba, ale není to až tak zlé.

A obecně je těžké si zvyknout na nerfnutého champa mi příjde. Jak jednou navyknu na tu základní verzi a pak to někdo oseká, tak se mi blbě znova navyká na to, jaký tam je limit - co si ještě můžu dovolit a co ne.

Re: League of Legends

Posted: 10:42 17. Oct 2013
by Absinthorix
Včera mi Draven jednou ranou Q bral půlku HP a já ho jen tak lechtal... je pravda, že ho nějaká Kayle na midu trochu nafeedila, ale i tak. Já byl ze začátku s ním vyrovnanej a stejně mě vždycky vydrbal, že jsem musel před ním zdrhat. Jednou ranou víc jak čtvrtku HP, ke konci po nafeedění už půlku.
Nalkanar wrote:Ono třeba i Ashe a její šíp se musí trefit, ale když to umíte, tak přes celou mapu trefíte cokoliv. Jinx to má dobré v tom, že tím dává podstatně víc dmg, celkově mi přišlo, že to nechutně moc kropí dmgově. Nějaký ten nerf bude třeba, ale není to až tak zlé.

A obecně je těžké si zvyknout na nerfnutého champa mi příjde. Jak jednou navyknu na tu základní verzi a pak to někdo oseká, tak se mi blbě znova navyká na to, jaký tam je limit - co si ještě můžu dovolit a co ne.
No... narozdíl od Ashe když to prskneš přes mapu do temafightu, tak se valnou většinou nic moc nestane - bývá ještě mnoho lidí s plnejma HPkama, takže je jen polechtáš - Ashe to zastuní na 3,5s což je v tomto ohledu výhodnější. Ale zase když někdo utíká s málem, tak mu pošleš dárek na cestu :lol: nebo takové ty šťastné střely, kdy trefíš naráz nějaké dva portící se sraby v křoví.

Nicméně nerfovat výrazně champy je odporné - viz. Zac a Elise. Však si pamatuješ, jak jsem tyhle dva jel pořád, ale pak je pronerfovali natolik, že se pro mě stali na čas nehratelní. A zatím jsem si na to pořádně nezvykl, hlavně ta Elise.

I když u Zaca nechápu smysl nerfu ve smyslu, že mu ty bloby odskakují dále a musí chvilku čekat než je může sebrat. Už před touhle úpravou mu to low lvlech v jungli padalo celkem daleko, někdy i nesebratelně (ve smyslu, že víc dostal naloženo za pokud to sebrat, než kdyby to nechal být) za velké golemy a případně na solo topu to taky létalo poměrně daleko. Na vyšších lvlech mu to padalo rovnou pod nohy. No a teď mu to na začátku padá ještě dál a přitom pozděj to stejně zase jde většinou pod nohy
Aspoň takovou mám hráčskou zkušenost :)

Re: League of Legends

Posted: 12:17 17. Oct 2013
by Nalkanar
No já teď právě měl hru, která byla relativně vyrovnaná. Já vyownil top a trošinku junglera, mid enemy Veigar si to zase dával až moc a bot byl takový vyrovnaný, akorát si tam občas enemy jungler zašel dorovnat skóre. A většina team fightů končila tak, že enemy team byl skoro mrtvý, my na tom nebyli o moc líp, ale oni se stáhli pod věž. Jedna Jinx ulti by tam dala aspoň tak triple. Jako se vším prostě záleží na dobrém využití. A tím že se to rozsekne o jednoho a dá dmg všude okolo můžeš killnout i něco, co ti utíká a je to jakoby kryté full hp champem.

Re: League of Legends

Posted: 17:38 17. Oct 2013
by Nalkanar
Image

Re: League of Legends

Posted: 23:53 17. Oct 2013
by Absinthorix
Nalkanar wrote:No já teď právě měl hru, která byla relativně vyrovnaná. Já vyownil top a trošinku junglera, mid enemy Veigar si to zase dával až moc a bot byl takový vyrovnaný, akorát si tam občas enemy jungler zašel dorovnat skóre. A většina team fightů končila tak, že enemy team byl skoro mrtvý, my na tom nebyli o moc líp, ale oni se stáhli pod věž. Jedna Jinx ulti by tam dala aspoň tak triple. Jako se vším prostě záleží na dobrém využití. A tím že se to rozsekne o jednoho a dá dmg všude okolo můžeš killnout i něco, co ti utíká a je to jakoby kryté full hp champem.
No právě když to narve full hp někoho, tak to neudělá žádnou dmg ani okolo pořádně - musíš mít štěstí a trefit někoho s jedním čtverečkem :) a stejně mi přijde Dreeeejvn silnější

Re: League of Legends

Posted: 08:32 18. Oct 2013
by Puxina
Ten předmět orb of winter (+70 magic rezist, +20 hp regen a pak štít, který má vcelku solidní refresh), to je nějaká novinka ne? Vypadá vcelku zajímavě.

Re: League of Legends

Posted: 14:12 18. Oct 2013
by mandos
Už je to tak měsíc myslim? Ale funguje jen to v ARAMu je to aby měli šanci teamy který nemaj all5 pokery.

Re: League of Legends

Posted: 14:49 18. Oct 2013
by Nalkanar
Absinthorix wrote:
Nalkanar wrote:....
No právě když to narve full hp někoho, tak to neudělá žádnou dmg ani okolo pořádně - musíš mít štěstí a trefit někoho s jedním čtverečkem :) a stejně mi přijde Dreeeejvn silnější
To rovnou můžeme říct, že Ezreal je nejlepší, protože tomu se to nestopne o nikoho :D

Re: League of Legends

Posted: 14:58 18. Oct 2013
by Puxina
mandos wrote:Už je to tak měsíc myslim? Ale funguje jen to v ARAMu je to aby měli šanci teamy který nemaj all5 pokery.
Aha no já chvílu aram nehrál. Ale škoda tenhle předmět by se hodil i v normální hře :)

Re: League of Legends

Posted: 17:36 18. Oct 2013
by Absinthorix
Nalkanar wrote:
Absinthorix wrote:
Nalkanar wrote:....
No právě když to narve full hp někoho, tak to neudělá žádnou dmg ani okolo pořádně - musíš mít štěstí a trefit někoho s jedním čtverečkem :) a stejně mi přijde Dreeeejvn silnější
To rovnou můžeme říct, že Ezreal je nejlepší, protože tomu se to nestopne o nikoho :D
Noooo :) já jen říkal, že není tak ubermegadobrá jak někteří lidi furt brečí :) je dobrá, ale ne všemocná

Re: League of Legends

Posted: 19:59 18. Oct 2013
by mandos
Mě akorát štve že na Jinx nemam IPčka, ale už se nemůžu dočkat příštího tejdne až bude free :D Ten její song je geniální viděl jsem ho už asi stokrát :ugeek:

Re: League of Legends

Posted: 16:13 23. Oct 2013
by Puxina
Hned se našlo využití kouzla od Lulu pro plochou Jinx :twisted: :D

+18!

Image

Re: League of Legends

Posted: 09:14 24. Oct 2013
by Puxina
Proč když se dívám na nějaké buildy, tak tam lidi dávají jednu runu na 0,93% critical chance?

Jinak shyvana jako tank je fajnová, škoda jen že ten dračí skok na R nedává nějaký stun nebo tak :)