Page 48 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:41 25. Feb 2012
by zachy
-darkvision- wrote:
Tsss! Pche! Alw na tohle nemá!

To sis ubalil jednu cigaretku s atributy
příroda +10
inteligence -2
moudrost -2
při použití: nadpřirozený vzhled

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:31 25. Feb 2012
by Radim
zachy wrote:-darkvision- wrote:
Tsss! Pche! Alw na tohle nemá!

To sis ubalil jednu cigaretku s atributy
příroda +10
inteligence -2
moudrost -2
při použití: nadpřirozený vzhled

Tohle pasuje na mě Zachy

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:44 25. Feb 2012
by -darkvision-
Já už v tom dlouho nejedu

Až budou peníze, tak bych zašel do tý hospody nějak tedy

Snad do toho března nějaký seženu

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:56 02. Mar 2012
by Braenn
9.3. zmiňovaný sraz v 19:00 v hospodě U Kroužků. Dole, v salónku.
Adresa: Praha 3, Žižkov, Milíčova 412/3.
Tram 5, 9 a 26 na zastávku Lipanská.
(mají novou majitelku, tak jim dám ještě šanci, nic více vyhovujícího jsme nenašli...)
Ideálně prosím potvrdit účast, sem nebo na FB.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:57 02. Mar 2012
by Derken-
Já bych měl dorazit

Mám to kousek od baráku

Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:58 02. Mar 2012
by Braenn
Derken- wrote:Já bych měl dorazit

Mám to kousek od baráku

Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde

Jestli jo, přijdu si pro tebe já.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:12 02. Mar 2012
by Bahnak
Potvrzuji, nicméně netuším v kolk hodin tam dorazím...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:36 02. Mar 2012
by Molly23
Já se omlouvám, nedorazím, mám spoustu práce a potřebuji dílnu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:38 02. Mar 2012
by maliarda
Derken- wrote:Já bych měl dorazit

Mám to kousek od baráku

Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde

to se tedy snaž!!!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:45 02. Mar 2012
by Derken-
Jo.. a už na to koukám

Kámoška má oslavu sedmnáctek.. takže musim stihnout obě akce

Vidim to na 3 hodiny s NWN crew a pak přesun tam

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:47 02. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Derken- wrote:Jo.. a už na to koukám

Kámoška má oslavu sedmnáctek.. takže musim stihnout obě akce

Vidim to na 3 hodiny s NWN crew a pak přesun tam

To zas bude opilejch pubertaku podel cest

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:01 03. Mar 2012
by Derken-
xxxMajkyxxx wrote:Derken- wrote:Jo.. a už na to koukám

Kámoška má oslavu sedmnáctek.. takže musim stihnout obě akce

Vidim to na 3 hodiny s NWN crew a pak přesun tam

To zas bude opilejch pubertaku podel cest

Hej né, my jsme slušný

My chodíme potom domu

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:18 03. Mar 2012
by Molly23
Dobrá tak se asi nakonec ukáži...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 02:10 03. Mar 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:Derken- wrote:Já bych měl dorazit

Mám to kousek od baráku

Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde

Jestli jo, přijdu si pro tebe já.

Hle, už jsem si vzpomněl kde to je

Hned vedle spořky, jen z boku .. takže jáá bych měl snad taky přijít

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 03:26 03. Mar 2012
by J.F.Payne
Haha, jak se začalo mluvit o opilejch sedmnáctkách, tak Molly najednou může, i bez dílny...
Ale já přijdu taky.