Page 48 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:41 25. Feb 2012
by zachy
-darkvision- wrote: Tsss! Pche! Alw na tohle nemá! :P
To sis ubalil jednu cigaretku s atributy
příroda +10
inteligence -2
moudrost -2
při použití: nadpřirozený vzhled
:mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:31 25. Feb 2012
by Radim
zachy wrote:
-darkvision- wrote: Tsss! Pche! Alw na tohle nemá! :P
To sis ubalil jednu cigaretku s atributy
příroda +10
inteligence -2
moudrost -2
při použití: nadpřirozený vzhled
:mrgreen:
Tohle pasuje na mě Zachy :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:44 25. Feb 2012
by -darkvision-
Já už v tom dlouho nejedu :P Až budou peníze, tak bych zašel do tý hospody nějak tedy :) Snad do toho března nějaký seženu :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:56 02. Mar 2012
by Braenn
:arrow: :arrow:

9.3. zmiňovaný sraz v 19:00 v hospodě U Kroužků. Dole, v salónku.


:arrow: :arrow:
Adresa: Praha 3, Žižkov, Milíčova 412/3.
Tram 5, 9 a 26 na zastávku Lipanská.

(mají novou majitelku, tak jim dám ještě šanci, nic více vyhovujícího jsme nenašli...)

Ideálně prosím potvrdit účast, sem nebo na FB.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:57 02. Mar 2012
by Derken-
Já bych měl dorazit :) Mám to kousek od baráku :) Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:58 02. Mar 2012
by Braenn
Derken- wrote:Já bych měl dorazit :) Mám to kousek od baráku :) Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde :wall:
Jestli jo, přijdu si pro tebe já. :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:12 02. Mar 2012
by Bahnak
Potvrzuji, nicméně netuším v kolk hodin tam dorazím...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:36 02. Mar 2012
by Molly23
Já se omlouvám, nedorazím, mám spoustu práce a potřebuji dílnu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:38 02. Mar 2012
by maliarda
Derken- wrote:Já bych měl dorazit :) Mám to kousek od baráku :) Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde :wall:
to se tedy snaž!!! 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:45 02. Mar 2012
by Derken-
Jo.. a už na to koukám :D Kámoška má oslavu sedmnáctek.. takže musim stihnout obě akce :shock: Vidim to na 3 hodiny s NWN crew a pak přesun tam :cry: 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:47 02. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Derken- wrote:Jo.. a už na to koukám :D Kámoška má oslavu sedmnáctek.. takže musim stihnout obě akce :shock: Vidim to na 3 hodiny s NWN crew a pak přesun tam :cry: 8)
To zas bude opilejch pubertaku podel cest :roll: :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:01 03. Mar 2012
by Derken-
xxxMajkyxxx wrote:
Derken- wrote:Jo.. a už na to koukám :D Kámoška má oslavu sedmnáctek.. takže musim stihnout obě akce :shock: Vidim to na 3 hodiny s NWN crew a pak přesun tam :cry: 8)
To zas bude opilejch pubertaku podel cest :roll: :biggrin:
Hej né, my jsme slušný :) My chodíme potom domu :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:18 03. Mar 2012
by Molly23
Dobrá tak se asi nakonec ukáži...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 02:10 03. Mar 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:
Derken- wrote:Já bych měl dorazit :) Mám to kousek od baráku :) Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde :wall:
Jestli jo, přijdu si pro tebe já. :P
Hle, už jsem si vzpomněl kde to je :D Hned vedle spořky, jen z boku .. takže jáá bych měl snad taky přijít :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 03:26 03. Mar 2012
by J.F.Payne
Haha, jak se začalo mluvit o opilejch sedmnáctkách, tak Molly najednou může, i bez dílny...

Ale já přijdu taky.