Re: Par dotazu novacka
Posted: 22:38 03. May 2013
Další hlášení kdyžtak do jiného topicu, ať se to tu neprasí a dárčík nebrečí.
AAčko není vůbec ledajaký bard, je to bard s nějakým bojovým výcvikem (AB>=6) a to převážně se střelnými zbraněmi (zaměření na luk a střelba zblízka)...D_E_K_A wrote:Dle mého k první otázce s druidem. Určitě bych se řídil podle přesvědčení. i AAčko je stále bard, na tom se nic nemění, klidně může dál vyprávět, rozveselovat, atd.
Jak psal Deka, dle mě je to na přesvědčení toho druida. Pak asi záleží na herní situaci a dle toho jak si to okecá.zachy wrote:Taková otázka:
Druid má vztah k přírodě, neměl by pořádat zvířecí zápasy (ochočí medvěda a pustí ho do druhýho medvěda).
Pak tu máme prestižku měňavce, který se mění jako chameleon podle nálady a bojové situace. Měl by taky dodržovat zásady druidů?
Zrovna to AA mi přijde jako hodně nešťastný příklad. Nezapomeň, že jsi na Thalii, kde není možná trojkombinace. AA by "archetypálně" mělo být z hrandy. Aj z mnicha (zenový lučištník) mi přijde lepší....než čistě z Barda. Leč na Thalce to jinak nejde. Takže bych toho barda nutně v rámci "charakteru" neprotlačoval.zachy wrote:Taková otázka:
Druid má vztah k přírodě, neměl by pořádat zvířecí zápasy (ochočí medvěda a pustí ho do druhýho medvěda).
Pak tu máme prestižku měňavce, který se mění jako chameleon podle nálady a bojové situace. Měl by taky dodržovat zásady druidů?
Podle mě ano, ale na druhou stranu tu máme třeba barda, který by měl být vypravěč příběhů, bavič, hudebník apod. a z něj se stane pak arcane archer, který je střelec a asi už moc do hudby nedělá.
Názory