Page 48 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 22:38 03. May 2013
by Nalkanar
Další hlášení kdyžtak do jiného topicu, ať se to tu neprasí a dárčík nebrečí.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 23:53 05. May 2013
by zachy
Taková otázka:
Druid má vztah k přírodě, neměl by pořádat zvířecí zápasy (ochočí medvěda a pustí ho do druhýho medvěda).
Pak tu máme prestižku měňavce, který se mění jako chameleon podle nálady a bojové situace. Měl by taky dodržovat zásady druidů?

Podle mě ano, ale na druhou stranu tu máme třeba barda, který by měl být vypravěč příběhů, bavič, hudebník apod. a z něj se stane pak arcane archer, který je střelec a asi už moc do hudby nedělá.
Názory :?:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:10 06. May 2013
by D_E_K_A
Dle mého k první otázce s druidem. Určitě bych se řídil podle přesvědčení. i AAčko je stále bard, na tom se nic nemění, klidně může dál vyprávět, rozveselovat, atd. ;)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 02:38 06. May 2013
by Caehan
D_E_K_A wrote:Dle mého k první otázce s druidem. Určitě bych se řídil podle přesvědčení. i AAčko je stále bard, na tom se nic nemění, klidně může dál vyprávět, rozveselovat, atd. ;)
AAčko není vůbec ledajaký bard, je to bard s nějakým bojovým výcvikem (AB>=6) a to převážně se střelnými zbraněmi (zaměření na luk a střelba zblízka)...

Re: Par dotazu novacka

Posted: 08:11 06. May 2013
by -RoF-
zachy wrote:Taková otázka:
Druid má vztah k přírodě, neměl by pořádat zvířecí zápasy (ochočí medvěda a pustí ho do druhýho medvěda).
Pak tu máme prestižku měňavce, který se mění jako chameleon podle nálady a bojové situace. Měl by taky dodržovat zásady druidů?
Jak psal Deka, dle mě je to na přesvědčení toho druida. Pak asi záleží na herní situaci a dle toho jak si to okecá.

Ale neviděl bych nic špatné, kdyby zrobna neutrálně zlý druid tohle dělal. Zrovna takového druida s tímto přesvědčením hraju na jiném modulu. Je to zmetek. :twisted:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 10:31 06. May 2013
by KaTo
zachy wrote:Taková otázka:
Druid má vztah k přírodě, neměl by pořádat zvířecí zápasy (ochočí medvěda a pustí ho do druhýho medvěda).
Pak tu máme prestižku měňavce, který se mění jako chameleon podle nálady a bojové situace. Měl by taky dodržovat zásady druidů?

Podle mě ano, ale na druhou stranu tu máme třeba barda, který by měl být vypravěč příběhů, bavič, hudebník apod. a z něj se stane pak arcane archer, který je střelec a asi už moc do hudby nedělá.
Názory :?:
Zrovna to AA mi přijde jako hodně nešťastný příklad. Nezapomeň, že jsi na Thalii, kde není možná trojkombinace. AA by "archetypálně" mělo být z hrandy. Aj z mnicha (zenový lučištník) mi přijde lepší....než čistě z Barda. Leč na Thalce to jinak nejde. Takže bych toho barda nutně v rámci "charakteru" neprotlačoval.

Co se týká druida - přijde na to, zda je to Druid z druidího Kruhu (a´la lesní "paladin") nebo "jen" lesní šaman nebo je to "jen" podklad pro měňavce. Každý z těhle charakterů má v buildu druida. Ale skutečný "Druid" je jen ten první. Tož tak nějak.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 11:12 06. May 2013
by Prasokralik
A co druid z černého lesa?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:03 06. May 2013
by innfra
Ten je zle pohnutej a zvrácenej :twisted: