hehe tady nekdo trenuje asi si ji poridim taky-RoF- wrote:Sakra hraju se SU-85B, ti hráči na nižších tierech mají zajimavé představy, proč mi píšou "Puxina cheater!"
no tedy jestli se rozhoupu pripojit do hry abych si na ni vydelal
hehe tady nekdo trenuje asi si ji poridim taky-RoF- wrote:Sakra hraju se SU-85B, ti hráči na nižších tierech mají zajimavé představy, proč mi píšou "Puxina cheater!"
Tak ja se rad na cvicnou bitku pridam.........to uz je to utery 18.?Braenn wrote:Co jinak Bahnák, Majky, Sapal, popřípadě Manas, má někdo z vás zájem o roty a nebo cvičné bitvy?
To samojohnny98-G wrote:hehe tady nekdo trenuje asi si ji poridim taky-RoF- wrote:Sakra hraju se SU-85B, ti hráči na nižších tierech mají zajimavé představy, proč mi píšou "Puxina cheater!"
no tedy jestli se rozhoupu pripojit do hry abych si na ni vydelal
-RoF- wrote: Termíny:
Úterý 18. září od 20:00
Čtvrtek 20. září od 20:00
Zatím přihlášení:
mollymišák
kucik
Diemo
Fryn
Galli
Puxina
Theogil
Awadar
Johnny98G
Oliverjantar
Majky
Bahnak, Braenn
pak možná trigr
Další kdo mají zájem at se hlásí sem a nebo mě na PM
Komunikace
(Není podmínkou, ale když bude, tak tím líp![]()
program Teamspeak3
Přihlásit se na oficiální server teamspeaku
Místnost (naše klasika, vy ji asi vesměs neznáte) : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ... a tak dále
Heslo: thalie
Dobrá, přidal jsem si vásBraenn wrote:Přidáme se.
Tak začínáš, ale časem se naučíš, já taky od KV čekal něco víc, ale když jsem si na něj zvykl, tak se s ním dá hrát dobře. Je dobré prostě využít ten dobrý pancíř, ale i tak se zbytečně nevystavovat ranám soupeře. A to lepší dělo má fakt rychlou střelbu a solidní penetraci.xxxMajkyxxx wrote:Tak KV-1 je pro mne zatim silnej propadak........moje babicka beha rychleji nez ta konzerva......zatim jsem s tim sundal jednoho nepritele a jednoho spojence. Kdyz uz se s tim nekam doplazim, tak me proste ty rychlejsi (coz jsou asi vsechny ostatni) tanky ustrilej.
Nejsem si jistý, ale kod by ti teoreticky dal někdo, kdo už WoT účet má založený a t když bys ho dal, tak by dotyčný asi dostal bonus.Caehan wrote:Je při registraci k něčemu kód pozvánky?
BT-7 je lehký, rychlý a obratný tank, jak jsem tu už psal ...Caehan wrote:Mám problém... jmenuje se BT-7, nebo tak nějak, a není to za boha schopné přežít déle jak tři minuty.
Těmto tankům se říká scouti, takže prakticky průzkumník, který spotuje (objevuje) nepřátele pro ostatní. Hlavně spolupracuje se stíhačema a artynama, které se drží vzadu a střílí na delší vzdálenosti.-RoF- wrote:Lehký tank je průzkumník, jezdí a snaží se přežít dost dlouho, aby spotoval nebo teda ukazoval pozici nepřátelských tanků a tví spojenci mohli střílet. Lehký tank se také používá k rychlému útoku a odvedení pozornosti. Popřípadě jsou to univerzální ničitelé arty. Využíváš svou rychlost a obratnost.
tak tak. Chvíli počkej, až začne hra, a pak s tím super rychlým strojem vyraž kupředu, vykličkuj, nebojuj, odhal artyny, a pak umři a zapni nějaký tank, který dělá i jiné věci.Caehan wrote:Mám problém... jmenuje se BT-7, nebo tak nějak, a není to za boha schopné přežít déle jak tři minuty.
account number - číslo účtuaccount owner: BillingPartner.com GmbH (Webbilling)
account number: 10407736
bank routing number: 6200
IBAN: CZ78 6200 0062 1800 1040 7736
BIC: COBACZPXXXX
bank name: Commerzbank
country of bank: Czech
reason for transfer: DPX52687503
amount: 170.88 CZK
S tímhle ti moc neporadím, ani jsem netušil, že tam taková možnost jeBahnak wrote:platil už někdo goldíky převodem z účtu na účet?
.......