Page 48 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 20:10 13. Sep 2012
by johnny98-G
-RoF- wrote:Sakra hraju se SU-85B, ti hráči na nižších tierech mají zajimavé představy, proč mi píšou "Puxina cheater!" :D
hehe tady nekdo trenuje asi si ji poridim taky :)
no tedy jestli se rozhoupu pripojit do hry abych si na ni vydelal

Re: World of Tanks

Posted: 23:54 13. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Braenn wrote:Co jinak Bahnák, Majky, Sapal, popřípadě Manas, má někdo z vás zájem o roty a nebo cvičné bitvy?
Tak ja se rad na cvicnou bitku pridam.........to uz je to utery 18.?

Re: World of Tanks

Posted: 00:13 14. Sep 2012
by Caehan
Jde to hrát i na Macu? Má někdo po ruce postup?

Re: World of Tanks

Posted: 03:20 14. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Asi si stahnout VMWARE.

Re: World of Tanks

Posted: 06:08 14. Sep 2012
by -RoF-
johnny98-G wrote:
-RoF- wrote:Sakra hraju se SU-85B, ti hráči na nižších tierech mají zajimavé představy, proč mi píšou "Puxina cheater!" :D
hehe tady nekdo trenuje asi si ji poridim taky :)
no tedy jestli se rozhoupu pripojit do hry abych si na ni vydelal
To samo :roll:, hehe ne tohle je spíš na relax, ono to tenhle stíhač dává do bitev 2-6 tier a tam to je vcelku v pohodě.
Jinak bych roty asi jezdil s T-34-85. ale uvidíme.

Jo Majkyho si přidám. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 06:09 14. Sep 2012
by -RoF-
Pokud nás bude aspon 10 a víc, tak by to mohlo jít v pohodě. :wink:
-RoF- wrote: Termíny:
Úterý 18. září od 20:00
Čtvrtek 20. září od 20:00


Zatím přihlášení:

mollymišák
kucik
Diemo
Fryn
Galli
Puxina
Theogil
Awadar
Johnny98G
Oliverjantar
Majky
Bahnak, Braenn


pak možná trigr

Další kdo mají zájem at se hlásí sem a nebo mě na PM

Komunikace
(Není podmínkou, ale když bude, tak tím líp ;)

program Teamspeak3

Přihlásit se na oficiální server teamspeaku

Místnost (naše klasika, vy ji asi vesměs neznáte) : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ... a tak dále
Heslo: thalie

Re: World of Tanks

Posted: 13:14 14. Sep 2012
by Braenn
Přidáme se.

Re: World of Tanks

Posted: 13:19 14. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Tak KV-1 je pro mne zatim silnej propadak........moje babicka beha rychleji nez ta konzerva......zatim jsem s tim sundal jednoho nepritele a jednoho spojence :lol: . Kdyz uz se s tim nekam doplazim, tak me proste ty rychlejsi (coz jsou asi vsechny ostatni) tanky ustrilej.

Re: World of Tanks

Posted: 14:44 14. Sep 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Přidáme se.
Dobrá, přidal jsem si vás ;)
xxxMajkyxxx wrote:Tak KV-1 je pro mne zatim silnej propadak........moje babicka beha rychleji nez ta konzerva......zatim jsem s tim sundal jednoho nepritele a jednoho spojence :lol: . Kdyz uz se s tim nekam doplazim, tak me proste ty rychlejsi (coz jsou asi vsechny ostatni) tanky ustrilej.
Tak začínáš, ale časem se naučíš, já taky od KV čekal něco víc, ale když jsem si na něj zvykl, tak se s ním dá hrát dobře. Je dobré prostě využít ten dobrý pancíř, ale i tak se zbytečně nevystavovat ranám soupeře. A to lepší dělo má fakt rychlou střelbu a solidní penetraci.

Dá se s tím bojovat, jen musíš trošku změnit styl ;)

Re: World of Tanks

Posted: 18:55 14. Sep 2012
by Caehan
Je při registraci k něčemu kód pozvánky?

Re: World of Tanks

Posted: 08:44 15. Sep 2012
by Caehan
Mám problém... jmenuje se BT-7, nebo tak nějak, a není to za boha schopné přežít déle jak tři minuty.

Re: World of Tanks

Posted: 09:24 15. Sep 2012
by -RoF-
Caehan wrote:Je při registraci k něčemu kód pozvánky?
Nejsem si jistý, ale kod by ti teoreticky dal někdo, kdo už WoT účet má založený a t když bys ho dal, tak by dotyčný asi dostal bonus. :)
Ale to je dle mě jedno.
Caehan wrote:Mám problém... jmenuje se BT-7, nebo tak nějak, a není to za boha schopné přežít déle jak tři minuty.
BT-7 je lehký, rychlý a obratný tank, jak jsem tu už psal ...
-RoF- wrote:Lehký tank je průzkumník, jezdí a snaží se přežít dost dlouho, aby spotoval nebo teda ukazoval pozici nepřátelských tanků a tví spojenci mohli střílet. Lehký tank se také používá k rychlému útoku a odvedení pozornosti. Popřípadě jsou to univerzální ničitelé arty. Využíváš svou rychlost a obratnost.
Těmto tankům se říká scouti, takže prakticky průzkumník, který spotuje (objevuje) nepřátele pro ostatní. Hlavně spolupracuje se stíhačema a artynama, které se drží vzadu a střílí na delší vzdálenosti.

Re: World of Tanks

Posted: 09:29 15. Sep 2012
by Braenn
Caehan wrote:Mám problém... jmenuje se BT-7, nebo tak nějak, a není to za boha schopné přežít déle jak tři minuty.
tak tak. Chvíli počkej, až začne hra, a pak s tím super rychlým strojem vyraž kupředu, vykličkuj, nebojuj, odhal artyny, a pak umři a zapni nějaký tank, který dělá i jiné věci.

Re: World of Tanks

Posted: 00:15 16. Sep 2012
by Bahnak
platil už někdo goldíky převodem z účtu na účet?
Potřeboval bych poradit co je co:
account owner: BillingPartner.com GmbH (Webbilling)
account number: 10407736
bank routing number: 6200
IBAN: CZ78 6200 0062 1800 1040 7736
BIC: COBACZPXXXX
bank name: Commerzbank
country of bank: Czech
reason for transfer: DPX52687503
amount: 170.88 CZK
account number - číslo účtu
bank routing number - kód banky
IBAN - wtf?
BIC - wtf?
reason for transfer - zpráva pro příjemce???

Re: World of Tanks

Posted: 09:48 16. Sep 2012
by -RoF-
Bahnak wrote:platil už někdo goldíky převodem z účtu na účet?
.......
S tímhle ti moc neporadím, ani jsem netušil, že tam taková možnost je :). Já vždy platil pomocí platební karty.