Page 48 of 331

Re: Poděkování

Posted: 15:31 28. Apr 2009
by Enceladus
Pidizvik wrote:
Sveneld wrote:vsechna cest vendelinovi :)
Tak to zas nééé *červená se* myslím , že těch co včera předvedli parádní hru na trhu byla celá lokace :D . Ale děkuji , pochvala motivuje k dalším nápadům...

Extra poděkování je odemne pro servírky , holky moje díky , až mi Vás bylo chvilku ( ale opravdu malinkatou ) líto jak jste museli neustále zásobovat trpaslíky pivem :lol:

Včerejší trh byl doopravdy moc povedenej *zatleská Vendelínovi*. Takovéhle akce vrací chuť do hry! Nemusíme přeci jenom pořád běhat na zabijácké výpravy... Trpaslíci byli úplně skvělí, jen do teď nechápu jak se do jejich břich vešlo tolik jídla a pití, málem jsme si s Miawill nohy uběhaly :-P. Děkuju všem dobrodruhům za pěknou hru!

Re: Poděkování

Posted: 16:11 28. Apr 2009
by Theogil I
Enceladus wrote:
Pidizvik wrote:
Sveneld wrote:vsechna cest vendelinovi :)
Tak to zas nééé *červená se* myslím , že těch co včera předvedli parádní hru na trhu byla celá lokace :D . Ale děkuji , pochvala motivuje k dalším nápadům...

Extra poděkování je odemne pro servírky , holky moje díky , až mi Vás bylo chvilku ( ale opravdu malinkatou ) líto jak jste museli neustále zásobovat trpaslíky pivem :lol:

Včerejší trh byl doopravdy moc povedenej *zatleská Vendelínovi*. Takovéhle akce vrací chuť do hry! Nemusíme přeci jenom pořád běhat na zabijácké výpravy... Trpaslíci byli úplně skvělí, jen do teď nechápu jak se do jejich břich vešlo tolik jídla a pití, málem jsme si s Miawill nohy uběhaly :-P. Děkuju všem dobrodruhům za pěknou hru!
Johohó a to tam Nordužel ještě nebyl trpasličí dorost ve vývinu ... to by pro vás musel nějaký gnómí vědátor vymyslet kolečkové brusle.

Re: Poděkování

Posted: 16:15 28. Apr 2009
by Enceladus
Johohó a to tam Nordužel ještě nebyl trpasličí dorost ve vývinu ... to by pro vás musel nějaký gnómí vědátor vymyslet kolečkové brusle.[/quote]


On by Vendelín určitě něco vymyslel :-D

Re: Poděkování

Posted: 18:41 29. Apr 2009
by Loki_cz
Děkuji DM Krata za jeho ochotný přístup ve hře :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 18:58 29. Apr 2009
by Kiri
Diky ;-) :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 21:00 29. Apr 2009
by Pajule
díky bratrovi za hezké chvilkové posezení u Krkovičky :twisted: :mrgreen: 8)

Re: Poděkování

Posted: 21:32 29. Apr 2009
by Dark_Sidius
Díky všem za dnešní hru.

Re: Poděkování

Posted: 21:42 29. Apr 2009
by Xaarth
Dark_Sidius wrote:Díky všem za dnešní hru.
O pár minut si mě přeběhl..taky se přidávám. Parádně jsem si zahrál a i zasmál. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:44 29. Apr 2009
by jachyra
Ďakujem Fallionovi za veľmi peknú RP hru ;)

Re: Poděkování

Posted: 01:10 30. Apr 2009
by G14
Xaarth wrote:
Dark_Sidius wrote:Díky všem za dnešní hru.
O pár minut si mě přeběhl..taky se přidávám. Parádně jsem si zahrál a i zasmál. :wink:

tak hlavne ze jste se zasmali.......

Re: Poděkování

Posted: 06:47 30. Apr 2009
by Tretas
tady je ale vidět že Rp u nás je stále na pěkné úrovni... minimálně každý druhý den tady někdo někomu děkuje za RP apodobně

jinak já dodatečně děkuji kratovi za jeho super Q-všechny

Re: Poděkování

Posted: 14:21 03. May 2009
by kaz
Ja dekuji tem (tomu) co zaridili ukladani expu- normalnich a craftovych. Vcera i dnes jsem si poctive ukladal expy pres denik a dusi a myslim ze jsem o nic neprisel. Diky

Re: Poděkování

Posted: 15:14 03. May 2009
by Czech_Luthor
Já chci poděkovat Koře za naprosto bezchybnou RP hru, tak krásně jako sní sem si hoooodně dlouho nezahrál :wink:

Re: Poděkování

Posted: 09:35 04. May 2009
by Jeanes
kaz wrote:Ja dekuji tem (tomu) co zaridili ukladani expu- normalnich a craftovych. Diky
Pod tohle se taky podepisuju! Ono je to o to vychytanější, že člověk už si ty craft exp nemusí ukládat vůbec :D stačí aby se po restartu připojil a když u stojí u těch mašin, tak aby do nich trochu pýchnul a *cvak* a exp jsou zpátky :D Nááádhera!!

Re: Poděkování

Posted: 13:25 04. May 2009
by ripatko
Jeanes wrote:
kaz wrote:Ja dekuji tem (tomu) co zaridili ukladani expu- normalnich a craftovych. Diky
Pod tohle se taky podepisuju! Ono je to o to vychytanější, že člověk už si ty craft exp nemusí ukládat vůbec :D stačí aby se po restartu připojil a když u stojí u těch mašin, tak aby do nich trochu pýchnul a *cvak* a exp jsou zpátky :D Nááádhera!!
jj, to je parada :D