Page 48 of 331
Re: Poděkování
Posted: 15:31 28. Apr 2009
by Enceladus
Pidizvik wrote:Sveneld wrote:vsechna cest vendelinovi

Tak to zas nééé *červená se* myslím , že těch co včera předvedli parádní hru na trhu byla celá lokace

. Ale děkuji , pochvala motivuje k dalším nápadům...
Extra poděkování je odemne pro servírky , holky moje díky , až mi Vás bylo chvilku ( ale opravdu malinkatou ) líto jak jste museli neustále zásobovat trpaslíky pivem

Včerejší trh byl doopravdy moc povedenej *zatleská Vendelínovi*. Takovéhle akce vrací chuť do hry! Nemusíme přeci jenom pořád běhat na zabijácké výpravy... Trpaslíci byli úplně skvělí, jen do teď nechápu jak se do jejich břich vešlo tolik jídla a pití, málem jsme si s Miawill nohy uběhaly

. Děkuju všem dobrodruhům za pěknou hru!
Re: Poděkování
Posted: 16:11 28. Apr 2009
by Theogil I
Enceladus wrote:Pidizvik wrote:Sveneld wrote:vsechna cest vendelinovi

Tak to zas nééé *červená se* myslím , že těch co včera předvedli parádní hru na trhu byla celá lokace

. Ale děkuji , pochvala motivuje k dalším nápadům...
Extra poděkování je odemne pro servírky , holky moje díky , až mi Vás bylo chvilku ( ale opravdu malinkatou ) líto jak jste museli neustále zásobovat trpaslíky pivem

Včerejší trh byl doopravdy moc povedenej *zatleská Vendelínovi*. Takovéhle akce vrací chuť do hry! Nemusíme přeci jenom pořád běhat na zabijácké výpravy... Trpaslíci byli úplně skvělí, jen do teď nechápu jak se do jejich břich vešlo tolik jídla a pití, málem jsme si s Miawill nohy uběhaly

. Děkuju všem dobrodruhům za pěknou hru!
Johohó a to tam Nordužel ještě nebyl trpasličí dorost ve vývinu ... to by pro vás musel nějaký gnómí vědátor vymyslet kolečkové brusle.
Re: Poděkování
Posted: 16:15 28. Apr 2009
by Enceladus
Johohó a to tam Nordužel ještě nebyl trpasličí dorost ve vývinu ... to by pro vás musel nějaký gnómí vědátor vymyslet kolečkové brusle.[/quote]
On by Vendelín určitě něco vymyslel

Re: Poděkování
Posted: 18:41 29. Apr 2009
by Loki_cz
Děkuji DM Krata za jeho ochotný přístup ve hře

Re: Poděkování
Posted: 18:58 29. Apr 2009
by Kiri
Diky

Re: Poděkování
Posted: 21:00 29. Apr 2009
by Pajule
Re: Poděkování
Posted: 21:32 29. Apr 2009
by Dark_Sidius
Díky všem za dnešní hru.
Re: Poděkování
Posted: 21:42 29. Apr 2009
by Xaarth
Dark_Sidius wrote:Díky všem za dnešní hru.
O pár minut si mě přeběhl..taky se přidávám. Parádně jsem si zahrál a i zasmál.

Re: Poděkování
Posted: 23:44 29. Apr 2009
by jachyra
Ďakujem Fallionovi za veľmi peknú RP hru

Re: Poděkování
Posted: 01:10 30. Apr 2009
by G14
Xaarth wrote:Dark_Sidius wrote:Díky všem za dnešní hru.
O pár minut si mě přeběhl..taky se přidávám. Parádně jsem si zahrál a i zasmál.

tak hlavne ze jste se zasmali.......
Re: Poděkování
Posted: 06:47 30. Apr 2009
by Tretas
tady je ale vidět že Rp u nás je stále na pěkné úrovni... minimálně každý druhý den tady někdo někomu děkuje za RP apodobně
jinak já dodatečně děkuji kratovi za jeho super Q-všechny
Re: Poděkování
Posted: 14:21 03. May 2009
by kaz
Ja dekuji tem (tomu) co zaridili ukladani expu- normalnich a craftovych. Vcera i dnes jsem si poctive ukladal expy pres denik a dusi a myslim ze jsem o nic neprisel. Diky
Re: Poděkování
Posted: 15:14 03. May 2009
by Czech_Luthor
Já chci poděkovat Koře za naprosto bezchybnou RP hru, tak krásně jako sní sem si hoooodně dlouho nezahrál

Re: Poděkování
Posted: 09:35 04. May 2009
by Jeanes
kaz wrote:Ja dekuji tem (tomu) co zaridili ukladani expu- normalnich a craftovych. Diky
Pod tohle se taky podepisuju! Ono je to o to vychytanější, že člověk už si ty craft exp nemusí ukládat vůbec

stačí aby se po restartu připojil a když u stojí u těch mašin, tak aby do nich trochu pýchnul a *cvak* a exp jsou zpátky

Nááádhera!!
Re: Poděkování
Posted: 13:25 04. May 2009
by ripatko
Jeanes wrote:kaz wrote:Ja dekuji tem (tomu) co zaridili ukladani expu- normalnich a craftovych. Diky
Pod tohle se taky podepisuju! Ono je to o to vychytanější, že člověk už si ty craft exp nemusí ukládat vůbec

stačí aby se po restartu připojil a když u stojí u těch mašin, tak aby do nich trochu pýchnul a *cvak* a exp jsou zpátky

Nááádhera!!
jj, to je parada
