Page 49 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:57 30. Sep 2009
by monstera
před wipem tady výroba a psaní svitků byla, a byl to nejotravnější kraft, který když někdo vyzkoušel, hned ho opustil....( snad s jednou výjimkou)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:12 30. Sep 2009
by Pajule
theolásek ocásek :) je dělal ;) a nějakej budižkničema :D oc vyznával juanu místo Lilith se jménem Nek Ander prej vyráběl hole?teda jeslti to nakonec šlo tak jo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:54 01. Oct 2009
by Krata
Pajule wrote:...vid kráááto? :twisted:
Co co, proč já?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:58 01. Oct 2009
by Pajule
Krata wrote:
Pajule wrote:...vid kráááto? :twisted:
Co co, proč já?

máš blbou pamět...pamatuju si ..přál sis vyrábět magický hole :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:26 04. Oct 2009
by Kiri
monstera wrote:před wipem tady výroba a psaní svitků byla, a byl to nejotravnější kraft, který když někdo vyzkoušel, hned ho opustil....( snad s jednou výjimkou)
bylo to drsny a vyzadovalo to spolupraci nejen dvou az tri odborniku, ale vyvazeno to bylo cenou -> stejne na to nikdo nemel, pac svitky se dycky vylooti, tka proc je kupovat?! :roll: zaver: vybornej pocit kdyz se dilo podari, bohuzel nekolik hodin spoluprace bez efektu (zisku)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:45 30. Oct 2009
by -RoF-
Chtěl sem se zeptat.
Bude na thalii možnost i úpravy vzhledu helem, štítů, zbraní a plášťů?

Dík moc za odpověď :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:21 30. Oct 2009
by kucik
Pláště, helmy a myslim že i štíty jsou jen jeden modul, takže je imho zbytečný řešit předělávání vzhledů. Je jednodušší jich dát do obchodu větší výběr.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:26 30. Oct 2009
by Sobik
Já bych měl taky jeden - šla by přidat do očarování i zhouba hráčských ras? (trpaslík, půlork, elf ...)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:46 30. Oct 2009
by Sveneld
hodil by se mistr assasin

jo a orientacne - naleza se na thalii mistr harper scouta :) ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:32 30. Oct 2009
by Xantipa
hodil by se zlatnicky stolek v dilnach v Kel-A-Hazru

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:52 30. Oct 2009
by jachyra
Taktiež by nebolo odveci dať očarovaciu trubicu do Dúbkova ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:37 30. Oct 2009
by Sobik
A mám ještě jeden k očarování: Nešlo by udělat, aby se z 40% duše dala zbraň očarovat na 20%+20% (Např 1 dmg ohněm a 1 dmg zvukem)? :oops:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:44 30. Oct 2009
by kucik
Ja jsem teprv ted pochopil, ze mluvis o craftu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:17 31. Oct 2009
by Burka
trochu blbost, ale nešlo by do hospod přidat i rum? :) Jsou tam pálenyk všeho druhu, štávy a likéry ale na normální rum se zapomělo :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:29 31. Oct 2009
by Esuliams
Tak mě napadlo.... Nešlo by přidat jednu nástěnku do Svazu obchodníků v Karathe?
Jen pro účely prodeje: Nabídka vs poptávka.
Myslím, že by to využívali jak řemeslníci, tak i nakupující.
Také tam chodí dost nováčků a mohli by si přečíst kdo co nabízí.
Esu