Page 49 of 329
Re: Vtípky
Posted: 15:07 17. Jan 2010
by ravangorn
Re: Vtípky
Posted: 15:08 17. Jan 2010
by kucik
Taky jedna z uprav tohodle videa v trosku lepsi kvalite
http://www.youtube.com/watch?v=E5bKhzeHIfg
Re: Vtípky
Posted: 15:56 17. Jan 2010
by Krata
ty lidi by se měli léčit

Re: Vtípky
Posted: 18:10 17. Jan 2010
by Lord_Berserk
nevim jak moc sou nahrany ty zachvaty, ale me proste dostava tendle blazen (natocenej asi nakou podnikovou kamerou)
http://www.youtube.com/watch?v=8Yr-Pp4PFVA
a tohle sem nasel u toho . . . takhle vypada prava zurivost
http://www.youtube.com/watch?v=LRSCxUQSZLg
Re: Vtípky
Posted: 18:32 17. Jan 2010
by Sorrow
No to uz neni moc vtipny, aspon pro me ne.
Proste pustil ventil.Kdo nekdy delal v takovem kanclu urcite chape.
Kort takovej kurnik co tam maj
Svet jde do pr.. ve stale zbesilejsim tempu, tot fakt.

Re: Vtípky
Posted: 18:56 17. Jan 2010
by Rejty
Sorrow wrote:Svet jde do pr.. ve stale zbesilejsim tempu, tot fakt.

To je taky jako vtípek?

Re: Vtípky
Posted: 19:05 17. Jan 2010
by Sorrow
At koukam kolem sebe, at ctu co se kde deje, at slysim to co slysim, tak mi to jako vtipek neprijde.
Bohuzel.
Re: Vtípky
Posted: 19:17 17. Jan 2010
by ravangorn
Nedalo mi to a musel jsem postnout návod jak tisknout když to prostě nefunguje!
http://www.youtube.com/watch?v=yzBQ8x914j8
Re: Vtípky
Posted: 19:43 17. Jan 2010
by Krata
nejlepší jsou ty okolo co si to točej na foun

.. nj, když rupnou nervy nic neuděláš, aspon je vidět k čemu moderní práce přivádí lidi

Re: Vtípky
Posted: 07:48 18. Jan 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 11:12 18. Jan 2010
by Minde
SKANDÁL ODHALEN!!!!
Prosíme DMka o vysvětlení...
Re: Vtípky
Posted: 11:17 18. Jan 2010
by Cairon
Podle předběžných výsledků nedostane - většina teamu je pro Megan Fox - mi ji dáme cenu Thalie a ona dá nám ... autíčka Tranasformáky

Re: Vtípky
Posted: 12:28 18. Jan 2010
by Bahnak
nejsem člen teamu ale pokud bude megan fox dávat tak se dobrovolne hlasim
Re: Vtípky
Posted: 13:27 18. Jan 2010
by Modrovousice
Já bych volila George Cloneyho... hmmm
Re: Vtípky
Posted: 13:30 18. Jan 2010
by kucik
Modrovousice wrote:Já bych volila George Cloneyho... hmmm
Vzhledem k orientaci většiny z teamu jeho vyhlídky nevidím nadějně.