Page 49 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 00:41 11. Jan 2012
by Narsith
Sakra jak ma byt člověk loven když pada pořad server :wall:

Re: Pady serveru

Posted: 00:48 11. Jan 2012
by Práček
yéééés, potupná porážka se neuskutečnila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zázrak z nebes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 19:29 27. Jan 2012
by harlequin_ichtyosis
v 17:52 padl server, zrovna jsem pracoval na stinoocelovem prstenu s ohnivym opalem a rubinem, pokud by mi nekdo pomohl s náhradou, tak bych mu byl vdecny

postava Wsoren

Re: Pady serveru

Posted: 19:36 27. Jan 2012
by Krysak
Ahoj,
trénoval jsem v dílně stříbrnou Katanu po pádu serveru jsem o ni přišel. Byla s pradubovou násadou.
Pokud by bylo mořné, prosím o náhradu surovin.
Diky moc.

ACC: Krysak
Postava: Raghur

Re: Pady serveru

Posted: 19:44 27. Jan 2012
by Zindo
Hola,
čekam přešlapuju a nikdo nikde. Druhý den mícham druhý den pád a ztráta exp v alchymii. Abych přestal míchat :)

acc: Misgule
postava: Dughar

Re: Pady serveru

Posted: 08:48 28. Jan 2012
by Radim
Máš koukat do logu jak to padne kolik si měl aktuálně pro náhradu,craft xp mrzej nejvíc.Včera tu večer Des přeci :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 21:03 05. Feb 2012
by Derken-
žuch

Re: Pady serveru

Posted: 00:03 07. Feb 2012
by Derken-
žuch :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 18:52 10. Feb 2012
by wooh
žuch

Re: Pady serveru

Posted: 19:29 14. Feb 2012
by Nalkanar
A je dole...

Re: Pady serveru

Posted: 19:30 14. Feb 2012
by Derken-
žuch !

Re: Pady serveru

Posted: 23:08 16. Feb 2012
by Nalkanar
A někdo to žuchnul..

Re: Pady serveru

Posted: 23:10 16. Feb 2012
by Zindo
Tak hlavně, že to nějake DM před pádem uložilo. Kež by to aspoň fungovalo.

Re: Pady serveru

Posted: 23:11 16. Feb 2012
by -RoF-
Mohli by si prosím DM najet do nastavení - ovládání - zmenit nastavení kláves - různé a zrušit rychlo uložení a tak dále? ;)

Díkas

Re: Pady serveru

Posted: 23:11 16. Feb 2012
by Zindo
-RoF- wrote:Mohli by si prosím DM najet do nastavení - ovládání - zmenit nastavení kláves - různé a zrušit rychlo uložení a tak dále? ;)

Díkas
Nebo vytrhat ty tlačitka z klavesnice ;)