Page 49 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 06:07 01. Dec 2012
by Prasokralik

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:21 08. Dec 2012
by XŠevyX

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:12 09. Dec 2012
by Braenn
Atlas mraků. Vůbec to není zlý.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:31 09. Dec 2012
by Caehan
Braenn wrote:Atlas mraků. Vůbec to není zlý.
Ty příběhy jsou pěkné, film je hezky udělaný obzvlášť se mi líbí ta dějová linie, která vypadá skoro jako ze světa Falloutu (v něčem) - Halle Berry by byla jako člen bratrstva oceli super, ale ty příběhy a spojení mezi nimi je takové slabé a netroufám si říct, jestli má film hlubší myšlenku, nebo se tak jen tváří.

Byl jsem v kině asi jediný, kdo se zasmál hlášce "It's people! Soylent green is people!", ale popravdě jsem to sci-fi (ze kterého ta hláška je) předtím, než jsem se seznámil s nějakými američany, také neznal.

Knížka je prý dobrá - lepší, než film.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:43 09. Dec 2012
by Braenn
Jako jo, mezi provázaností některých linek těžko hledat podstatnější souvislost. Ale coby ucelené příběhy točící se kolem jednoho motivu - lidské svobody - je to super. A některé linky by si zasloužily vlastní film, ačkoli kdo ví, zda by je to nerozplizlo.

Třeba jinak poměrně nenavazující Timothy coby oddechová komedie... Scéna s "číčou" mě dostala.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 03:13 09. Dec 2012
by Caehan
Braenn wrote:Jako jo, mezi provázaností některých linek těžko hledat podstatnější souvislost. Ale coby ucelené příběhy točící se kolem jednoho motivu - lidské svobody - je to super. A některé linky by si zasloužily vlastní film, ačkoli kdo ví, zda by je to nerozplizlo.

Třeba jinak poměrně nenavazující Timothy coby oddechová komedie... Scéna s "číčou" mě dostala.
To je další legrační dvojsmysl, který jsem postřehnul... totiž málokterý puberťák ví, že "pussy" znamená anglicky "kočka", no...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:54 10. Dec 2012
by Absinthorix
My co jsme koukali na Toma a Jerryho to moc dobře víme, náhodou...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:31 10. Dec 2012
by Molly23
Hello mr. pussycat... :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:58 11. Dec 2012
by Prasokralik

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:29 11. Dec 2012
by KaTo
Viděl jsem - Dichen Lachman byla...luxusní :twisted: ! Btw - pro milovníky É-ček povinnost! :lol: :lol: :lol:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:42 11. Dec 2012
by Prasokralik
trolení stranou, tohle se mi líbilo http://www.csfd.cz/film/257240-spravci-osudu/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:24 12. Dec 2012
by pavad
Vyborny film Klass http://www.imdb.com/title/tt0988108/
Dle meho nazoru nutny pro zhlednuti pro kazdeho, kdo nebyl uplne "stadovy" typ na zakladni a stredni skole a obcas mu to davalo jeho okolni prostredi najevo.

Hollywoodsky happy end necekejte.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:43 16. Dec 2012
by Sielencer
Tak jsem včera shlédl Hobita. Na další díly už zcela jistě do kina nepůjdu. Kostýmy, grafika, animace, a krajiny hezké.
Ale vůbec se mi nelíbil styl. Některé rádoby vtipné hlášky z toho dělají naprostou frašku.
Když v LOTRu třeba legolas porušoval fyzikální zákony, tak to ještě šlo. Je prostě dobrej.
Tady ale nelogičnost některých scén vygradavala natolik, že jsem se těšil až skončí a bude zase hrát klidná vítězoslavná hudba s panoramatickým pozadím...
5.5/10 :roll:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:45 16. Dec 2012
by Braenn
Podobný pocit. Podívaná hezká, ale zaprvé to nemělo nic společného s knihou, za druhé tam snaha po nejzvláštnějších akčních scénách překonávala sama sebe - hlavně dřevěné můstky vedou. A nacpání Sarumana, chudáka Radagasta a Galadriel... :( A to nemluvě o trpaslících, kteří někteří vypadali spíše jako lidé - plus jeden z nich byl celý gnom. Nevím, zda musel Hollywood tak šetřit, aby jim nemohl dopřát vousy pěkně k opasku a postavu s patřičnými proporcemi.

Jediné za co musím film pochválit byla hudba a scéna s Bilbem a glumem. Držela se předlohy do puntíku, a Glum exceloval mimikou.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:52 16. Dec 2012
by Prasokralik
pavad wrote:Vyborny film Klass http://www.imdb.com/title/tt0988108/
Dle meho nazoru nutny pro zhlednuti pro kazdeho, kdo nebyl uplne "stadovy" typ na zakladni a stredni skole a obcas mu to davalo jeho okolni prostredi najevo.

Hollywoodsky happy end necekejte.
Drsné, viděl jsem na tvé doporučení a no... drsné.