Page 49 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:24 13. Apr 2012
by johnny98-G
ale tohle je preci jen jina liga na koukani

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:41 13. Apr 2012
by Molly23
Ta roste! To je šílený! Si ji pamatuju jak maličkou ještě, když jsem jí o skypu ukazoval plyšáky

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:02 13. Apr 2012
by Amber
Když už se propírá postava Johanky, tak podle mě... možná něco z těchhle dvou (samozřejmě čistě subjektivní pohled

):
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:04 13. Apr 2012
by Miell
Ten druhej se mi líbí.. tak si jí dovedu představit!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:13 13. Apr 2012
by Pajule
taky bych jí viděla spíš na tu druhou

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:30 14. Apr 2012
by KaTo
Možná to tu někde už je, možná není...
...ale já na ten obrázek narazil až teď - Sinae jak "vyšitá"

(načuřená, krvelačná, ozbrojená, v černé

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:43 14. Apr 2012
by Molly23
Ani nevíš Katáku jak jsi tedka blízko hehe
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:53 14. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
hehe......je zrovna v tuhle chvili to fakt sedi

. Ale jinak bych ji o hodne ubral tu nasupenost z vyrazu a vymenil za laxnejsi, mene zaujaty

.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:07 14. Apr 2012
by Nalkanar
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:16 14. Apr 2012
by Myrpa
Amber wrote:*2. obrázek Johanky v černém roláku*
Nene. Tohle je jedna skvělá postava z Equilibrie, která se jmenovala Amber.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:28 14. Apr 2012
by Amber
Myrpa wrote:Amber wrote:*2. obrázek Johanky v černém roláku*
Nene. Tohle je jedna skvělá postava z Equilibrie, která se jmenovala Amber.

Z toho mám schizofrenní pocity...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:39 16. Apr 2012
by Absinthorix
RIP Cortéz...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:01 16. Apr 2012
by J.F.Payne
Co to tam nevidí oko mé modravé?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:44 16. Apr 2012
by -RoF-
Absinthorix wrote:RIP Cortéz...
Jo to by sedělo

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:43 16. Apr 2012
by Bahnak
J.F.Payne wrote:Co to tam nevidí oko mé modravé?
Docela vyvinutý frajer... škoda těch buznáčů, ale zas je fakt že jeden hned ví "proč" je má...