Page 49 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:39 30. Sep 2014
by sandoftime
Ale to je těžko vina hry a rozhodně ne nedostatku zbrojí. Naopak díky možnosti přešívat si oblečky ve stejném duchu jako má třeba nwn tam nastává fenomén fantasy ženských "zbrojí". Ale to je daň za to, že každý má svobodu. Za to si můžou hráči sami. Vydávat to za nevýhodu hry by bylo jako vyčítat legu, že z tooho jde stavět i něco jiného než co je v přidaném plánku.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 07:40 30. Sep 2014
by G-ladiator
Krata wrote:Son of rome dělali Naughtydog?
Ne, tedy nevím. To byl dotaz. Sone of Rome dostal nebo dostane PC port, protože to najspíš zacvakal publisher, který operuje i na PC, kdežto TLOU financovalo Sony.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:03 30. Sep 2014
by Krata
G-Ladiator: tak to jsem tě špatně pochopil

Sandoftime: Já to té hře ani nevyčítám, sice to jsou jen pixeli ale hezky se na ně kouká :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:16 30. Sep 2014
by Radim
Paulus wrote:
Radim wrote:LAST OF US
Provokatére! Tady je to o PC hrách! :mrgreen: Ale ani tahle hra mě nepřesvědčí o koupi konzole (byla by asi jediná) :(
Já jsem už spíš přešel do stádia, kdy za kompem nechci sedět, protože mě z toho bolí záda. Na PS4 to pomalu začíná vycházet, Last of us není jedinej kousek co mám a budu mít doma. Pohodlí u PS4 vs PC se nedá srovnávat.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:20 30. Sep 2014
by G-ladiator
Já si musím pořídit nějaký pěkný sedátko nebo sedací vak - gauč je moc daleko (navíc nemá z toho správného úhlu opěradlo) a ze stoličky časem bolí zadek.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:16 01. Oct 2014
by Raznuts

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:30 01. Oct 2014
by J.F.Payne
Raznuts wrote:Já hodlám ujíždět na https://www.youtube.com/watch?v=c0trGRJs_IU
Málem jsem si ustříkl do trenek. Až tohle vyjde, měsíc nevylezu z bytu :D Možná jen abych si koupil novej komp :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:25 01. Oct 2014
by skarbi
Já děkuju pařanskému bohu, že to vychází až po státnicích, jinak by šla pravděpodobnost jejich udolání rapidně dolů :D. Je tu nějaký stejný blázen jak já a šel do sběratelky?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:32 01. Oct 2014
by J.F.Payne
Co za to chtěj?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:33 01. Oct 2014
by Zeerit
Ne :D ..ale vzhledem ke kvalitě předchozích dvou dílů a tomu co slibuje 3 ti to rozhodně vymlouvat nebudu :wink:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:23 01. Oct 2014
by G-ladiator
Uvidím, jak mi vyjdou peníze, pokud budou, tak bude sběratelská. Pokud ne, tak klasická (sice první dva díly mám krabičku až té kompletní, rozšířené edice, ale že by se mi chtělo čekat, to moc ne)
EDIT: Já začal s předstiham znovu četbu ságy a povídek, už jsem u paní jezera, někdy po Vánocích začnu s hrami, abych měl save na import
EDIT2: Pokud udělají cross-platform save, tak si to možná pořídím spíš na PS4 - nevím, jestli by to zvládal počítač.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:05 01. Oct 2014
by Krata
jsem naposled hrál jedničku a ještě nedohrál.. ale tohle vypadá luxusně

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:25 01. Oct 2014
by skarbi
J.F.Payne wrote:Co za to chtěj?
Uff, nechci kecat, ale kolem 3K?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:59 02. Oct 2014
by J.F.Payne
To mě teda vyjde draho tahle hra...

Novej komp 30 K
Hra 3 K
Ztracenej čas x hodin
__________________
K nezaplacení

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:01 02. Oct 2014
by Mourisson1
Tak Middle-Earth : Shadow of mordor jsem už zkoušel. Zezačátku mně neskutečně řezalo do očí tolik věcí vykradenejch z AC :D Ale má to i pár věcí navíc, známej svět atd, dneska jdu pokračovat :D