Page 49 of 67

Re: League of Legends

Posted: 12:20 24. Oct 2013
by Nalkanar
Možná jsou to socky a kupují championy a kašlou na runy? :D

Re: League of Legends

Posted: 12:28 24. Oct 2013
by Puxina
To právě nevím, viděl jsem to už v několika návodech. Je to takové čudné.

Re: League of Legends

Posted: 17:53 24. Oct 2013
by Firefox_
:D To tam mám taky. To beru jak Sazku, ale občas se zadaří a critne to do nich :mrgreen:

Re: League of Legends

Posted: 03:02 25. Oct 2013
by Absinthorix
navíc v masteries máš za kritickej útok pak pár sekund 10% větší rychlost útoku

Re: League of Legends

Posted: 10:21 25. Oct 2013
by efu_redo
Kdyby se tu našel tým, který si chce dát customku for fun nebo tryhard, myslím tím 5v5, ozvěte se do PM. Občas po večerech hrajeme customky.

Re: League of Legends

Posted: 12:29 11. Nov 2013
by Puxina
Mám dotaz, když v masteries jsou domény Unyielding a Block.
Je tam "Reduces damage taken from champion by 1 (a pak 2 a 3)"

To jako pohltím 1-3 dmg z celkového například 50dmg od nějakého šampa jo? Nebo jak to je?

Re: League of Legends

Posted: 13:00 11. Nov 2013
by Nalkanar
Jo, redukuje to jen tak málo, co vím.

http://forums.eune.leagueoflegends.com/ ... unyielding

Jak se tu píše, je to prostě o tom, že se to nasčítá z autoattacků apod.

Re: League of Legends

Posted: 13:16 11. Nov 2013
by Puxina
Aha díky, tak to se spíš hodí pro tankovacího šampa.

Já to právě viděl v buildu support Zyry, což mi tam přijde zvláštní, takže tam radši použiju jiné masteries.

Re: League of Legends

Posted: 09:49 14. Nov 2013
by Puxina
Hej už se dávaly ty odměny za rankedy? Tu Victorious Ward skin najdu normálně v obchodě nebo kde?

Re: League of Legends

Posted: 10:27 14. Nov 2013
by efu_redo
Puxina wrote:Hej už se dávaly ty odměny za rankedy? Tu Victorious Ward skin najdu normálně v obchodě nebo kde?
Najdeš ji v obchodě, kde si můžeš koupit skin na ostatní wardy. Stačí si ji zaškrtnout, že ji chceš používat a máš ji.

Re: League of Legends

Posted: 11:07 14. Nov 2013
by Puxina
Aha díky, mrknu no. ;)

Jinak taky vám přijde, že jsou poslední dobou hráči agresivnější? Dost nadávek a tak. Už aj chodím je na tribunál trestat :twisted:

Re: League of Legends

Posted: 12:55 14. Nov 2013
by Nalkanar
No hraju jen o víkendech a příjde mi to pořád stejné. I když tule mě pobavil noob, co furt vytahoval, jak je z platiny a ví jak se to hraje a byl to největší feeder, co vůbec nevěděl. Takže akorát takovýhle se dle mě množí.

Re: League of Legends

Posted: 13:38 14. Nov 2013
by efu_redo
Čím výše člověk je, tím lepší a snažší komunikace nastává a lidé jsou rozumější a dá se dobře domluvit kdo na jaký post půjde a kdo jakého champa pickne.

Btw. zde jsou stránky, kde když napíšete svůj nick a načítá se vám právě hra, nebo hrajete, je možné vidět v jaké divizi jsou vaši protihráči i spoluhráči, jaký mají skill za champa atp.

http://www.lolskill.net/

Občas, když někdo tvrdí jakej challenger je, tohle ho dokáže snadno usadit.

Re: League of Legends

Posted: 13:41 14. Nov 2013
by Nalkanar
To ti noobové nesmí být skutečně z platiny ;)

Re: League of Legends

Posted: 13:59 14. Nov 2013
by efu_redo
Člověk bez skillu se do platiny může dostat jen jednou cestou a to tak, že si zaplatí boost účtu. Takového jsem ale ještě nepotkal. Občas se prostě na druhou stranu může stát že člověk nemá svůj den a hraje jako tele. Za to v goldu jich je prý spousty. Všichni jsou gold 5 a mají tak nízké MMR, že by mohli hrát dle ELO systému v bronzu. Ostatně ELO určuje pouze výšku skillu v průměru a globálu. Bohůmžel, jak se jednou člověk dostane do bronzu, silveru, goldu atp... už nemůže spadnout níže. Proto je zde MMR, což je aktuální skill. (zde si ho můžete ověřit http://op.gg/mmr/region=NA )

ELO neurčuje aktuální skill tak dobře jako MMR a proto, když někdo zapne ranked, protivníci se mu vybírají dle MMR a né dle ELA. A tak může nastat případ, kdy člověk je v goldu a hraje s diamondama proti samým diamondům. Pokud vyhraje, jeho MMR a ELO vysoce vzrostou a příště dostane ještě těžší soupeře. Pokud prohraje, přijde o menší hodnotu ELA i MMR než by dostal za výhru. Takže to, že někdo má vysoké ELO neznamená že má i vysoký skill, tudíž MMR. Takže pokud budu třeba diamond 5 a budu potom co se tam dostanu neustále prohrávat, z Diamondu nespadnu, ale MMR se mi tak sníží, že mi to může hledat soupeře v Silveru, protože "to je můj aktuální skill."