Page 49 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:33 03. Mar 2012
by Agnes
Také bych se stavila, jestli to vyjde.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:38 03. Mar 2012
by Bziik
Pokusim se dorazit,měl bych pobyvat v tomto čase v Praze

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:11 04. Mar 2012
by mandos
Taky se snad ukážu

Potřebuju orazit od učení někde

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:39 05. Mar 2012
by Molly23
Tak se omlouvám, nakonec to teda dopadá tak, že tento sraz musím vynechat. Může za to nepřívětivý sled událostí, zjistil jsem totiž, že mám víkend po tom makačku v Music City, tedy nemůžu jet na chalupu, kde mám taky práci, kterou musím dodělat do určitého termínu. Navíc do toho ještě hraje finanční situace a tak se omlouvám, ke kroužkům nedorazím

.
V tom Music City se bude konat konzert "naší" kapely a byt už tam nezpívám, tak jsem technická podpora a starám se o hladký průběh konzertu (bubeníkovi dotahuji čineli, dávám pozor aby nic neupadlo atd., pomáhám skládat zesilovače a vůbec... )
Ted z hlavy nevím datum, tuším 17.3. ???
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:03 05. Mar 2012
by Nalkanar
Kroužci - budete tam zase i dřív o něco, jak při posledním EQ srazu?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:15 05. Mar 2012
by Braenn
Jako asi budeme, ale ne o moc. A ne ve velkém počtu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:22 05. Mar 2012
by Nalkanar
Braenn wrote:Jako asi budeme, ale ne o moc. A ne ve velkém počtu.
Tak lepší něco, nežli nic. Není to úplně jisté, ale vypadá to, že do Práglu dorazíme "my znojmáci" s určitým předstihem, který je tak na to si jít někam sednout. Tak třeba můžeme zahřívat židličky

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:05 05. Mar 2012
by Absinthorix
Ó vy mrchy... ale fakultnímu plesu se nelze vyhnout
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:07 05. Mar 2012
by Miell
Absinthorix wrote:Ó vy mrchy... ale fakultnímu plesu se nelze vyhnout
Tak za námi přijeď v sobotu.. máš to kousek.. mohl bys dorazit i z plesu.. ale obávám se, že budíček v šest by Tě mohl zabít

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:35 05. Mar 2012
by Derken-
Chřipka je chřipka.. Nevidím to zatím moc slibně.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:22 06. Mar 2012
by Absinthorix
Miell wrote:Absinthorix wrote:Ó vy mrchy... ale fakultnímu plesu se nelze vyhnout
Tak za námi přijeď v sobotu.. máš to kousek.. mohl bys dorazit i z plesu.. ale obávám se, že budíček v šest by Tě mohl zabít

Spíš se obávám, že by byl zabit budíček

a proto v jeho i svém zájmu dorazím později a vyspanej
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:44 07. Mar 2012
by PiAn0
Dorazim taky
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:34 08. Mar 2012
by FroziKk
Taky se ukážu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:41 08. Mar 2012
by DarK_cz
FroziKk wrote:Taky se ukážu.
njn ty abys taky někde nechyběl

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:04 08. Mar 2012
by FroziKk
DarK_cz wrote:FroziKk wrote:Taky se ukážu.
njn ty abys taky někde nechyběl

