Page 49 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 10:56 16. Sep 2012
by Molly23
Bahnak wrote:platil už někdo goldíky převodem z účtu na účet?
Potřeboval bych poradit co je co:
account owner: BillingPartner.com GmbH (Webbilling)
account number: 10407736
bank routing number: 6200
IBAN: CZ78 6200 0062 1800 1040 7736
BIC: COBACZPXXXX
bank name: Commerzbank
country of bank: Czech
reason for transfer: DPX52687503
amount: 170.88 CZK
account number - číslo účtu
bank routing number - kód banky
IBAN - wtf?
BIC - wtf?
reason for transfer - zpráva pro příjemce???
Doporučuju napsat na podporu WoT, jinak zkoušel jsem si jednou takhle koupit zlatáky, ale prej je ktomu potřeba internetové bankovnictví nebo co.

Re: World of Tanks

Posted: 11:14 16. Sep 2012
by drake127
Tohle je jasný:

Code: Select all

account number: 10407736
bank routing number: 6200
amount: 170.88 CZK
Na tohle kašli - jestli najdeš políčko, kam to vyplnit, tak tě bude převod stát tak dvě kila:

Code: Select all

IBAN: CZ78 6200 0062 1800 1040 7736
BIC: COBACZPXXXX
Tohle bude fakt zpráva pro příjemce, ale pro jistotu bych to číslo dal i jako variabilní symbol (přinejhorším se to pak líp dohledá):

Code: Select all

reason for transfer: DPX52687503
Zbytek jsou kecy. :) Přidal bych se se svým T-150, ale zatím nemám výbavu, takže je to jen taková přejmenovaná KV-1 s těžšími bitvami.

Re: World of Tanks

Posted: 12:36 16. Sep 2012
by -RoF-
drake127 wrote: Přidal bych se se svým T-150, ale zatím nemám výbavu, takže je to jen taková přejmenovaná KV-1 s těžšími bitvami.
Na tom zase tolik nesejde, že nemáš T-150 v plné výbavě ;).

Jen prosím písni mi tvůj ACC at si tě přidám ;)

Re: World of Tanks

Posted: 17:37 16. Sep 2012
by drake127
drake127 (_a_t_ planescape.cz)

Re: World of Tanks

Posted: 17:50 16. Sep 2012
by -RoF-
Ok, takže aktualizace seznamu ;)
-RoF- wrote: Termíny:
Úterý 18. září od 20:00
Čtvrtek 20. září od 20:00


Zatím přihlášení:
Jméno - ACC ve WoT ;) - tank třída typ (tier)

mollymišák - Missak2312 - střední T-34 (5), stíhač SU-100 (6), težký KV-1S (6)
kucik - Mkucik - arty Grille (4)
Diemo - vracas
Fryn - Hudsben - střední T-34 (5)
Galli - Gallinacio - stíhač Marder II (3),stíhač StuG III (5)
RoF - Puxina - střední T-34-85 (6), stíhač SU-85b (4), težký KV-1 (5)
Theogil - Noirdin - střední VK3601 H (6)
Awadar - Awadar
Johnny98G - Johnny98G
Oliverjantar - Oliverjantar
Majky - Chocoflake - lehký T-46 (3), težký KV-1 (5)
Bahnak + Braenn - Branninka - střední VK3601 H (6)
trigr - trigr
drake127 - drake127 težký T-150 (6)
Caehan - Igor_Dolvich - lehký A-20 (4), lehký T-50 (4), střední T-34 (5)


Další kdo mají zájem at se hlásí sem a nebo mě na PM

Komunikace
(Není podmínkou, ale když bude, tak tím líp ;)

program Teamspeak3

Přihlásit se na oficiální server teamspeaku

Místnost (naše klasika, vy ji asi vesměs neznáte) : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ... a tak dále
Heslo: thalie

Re: World of Tanks

Posted: 07:10 17. Sep 2012
by Bahnak
Molly23 wrote: jinak zkoušel jsem si jednou takhle koupit zlatáky, ale prej je ktomu potřeba internetové bankovnictví nebo co.
No, ehm, právě obvykle všechno řeším internetovým bankovnictvím...
drake127 wrote:Na tohle kašli - jestli najdeš políčko, kam to vyplnit, tak tě bude převod stát tak dvě kila:

Code: Select all

IBAN: CZ78 6200 0062 1800 1040 7736
BIC: COBACZPXXXX
Hm, jakože když by se mi to jakkoliv kdekoliv podařilo vyplnit tak to bude stát více peněz? :-D Jen mě zajímalo Wo Co Gou...
Jako, mám jisté podezření že to budou čisílka označující převod EUR-CZK, nějakým způsobem sosající aktuální kurz měny atd..
Říkáš když to nikam nevyplním ho*no se stane? A nebo to právě musím vyplnit a počítat s +200Kč poplatkem který se prostě někde "objeví" ve vyůčtování za bůhvíjakou transakci?

Re: World of Tanks

Posted: 09:43 17. Sep 2012
by Molly23
tady jde asi o to zda to posíláš do zahraničí, když jsem s tím byl v bance tak na to taky pán koukal. Banka je ale czech tak bys navíc platit neměl (aspon myslím že to tak je). Opravdu ti Banhnáku doporučuji písnout svůj případ na WoT podporu, tam ti pomůžou.

https://support.worldoftanks.eu/index.php?/Default

Re: World of Tanks

Posted: 11:08 17. Sep 2012
by Fryn
Koukám, že se nám to slušně rozrostlo :) . Jestli se objeví skutečně všichni přihlášení, tak to bude na rotu parádní počet.

Ještě bych možná do úterka lehce probral taktiku. Rozdělil hráče na útočné, obranné, podpůrné/prudící skupinky atd..., podle typu stroje, kterým disponují.

Jinak, do šestkových rot toho nemám moc co poskytnout (KV-2 i Easy8 Shermana jsem prodal), jedině tak pětkovou T-34 s nevycvičenou posádkou a nic moc vybavením.

Re: World of Tanks

Posted: 11:16 17. Sep 2012
by Diemo
a me musite rict co si mam koupit na ctyrky, nejlip od amiku....ale nebude to mit 100 posadku, vse vejs bude pripraveno

Re: World of Tanks

Posted: 11:20 17. Sep 2012
by Molly23
Já ti nevím, můžeš zkusit kočárek, nebo nějakého scouta.

Re: World of Tanks

Posted: 11:32 17. Sep 2012
by -RoF-
No spíš počítám s tím, že bychom jezdili základáky, což jest....

Lehké tanky - 1 až 4 tier
Střední tanky - 2 až 6 tier
Těžké tanky - 4 až 6 tier
Stíhače - 2 až 6 tier
Arty - 2 až 4 tier

Já bych určitě jezdil T-34-85, popřípadě KV-1 nebo SU-85b.

Roty jsem nikdy nejezdil, takže mi pak budete radit co a jak :).

Jinak uvidíme dle počtu, kdyžtak zkusíme i cvičné bitvy tak pro srandu. ;) a taky na tu taktiku jak píše Fryn. Aby se vědělo kdo s čím by jezdil a tak dále.

Stejně by to asi mělo být tak, že by byl jeden velitel a ten vždy před začátkem bitvy rozdal úkoly a ostatní plnili :twisted:

To že nemáte tanky v maxu a tak dále asbolutně neřešte ;).

Re: World of Tanks

Posted: 11:40 17. Sep 2012
by -RoF-
Ale klidně tanky na těch úrovních pište i sem..

Lehké tanky - 1 až 4 tier
Střední tanky - 2 až 6 tier
Těžké tanky - 4 až 6 tier
Stíhače - 2 až 6 tier
Arty - 2 až 4 tier

Doplním to do seznamu třeba pro přehlednost.

Re: World of Tanks

Posted: 11:45 17. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Tak ja muzu nabidnout: T-46 (III. tier), T-28 (IV. tier) a KV-1 (V. tier).
Radeji bych jezdil s KV nebo T-46

EDIT.: ale hadam ze moc scoutu tu nebude, takze asi na mne padne "Prezivac"

Re: World of Tanks

Posted: 11:50 17. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
A jeste prasknu Caehana........jezdi s T-50 a jako kamikadze je dobrej a hraje pod Igor_Dolvich.

Re: World of Tanks

Posted: 11:54 17. Sep 2012
by -RoF-
xxxMajkyxxx wrote:A jeste prasknu Caehana........jezdi s T-50 a jako kamikadze je dobrej a hraje pod Igor_Dolvich.
Ano toho jsem si už doplnil :)

Viz níže seznam i s tankama, pokud bych se v něčem mýlil tak mě prosím opravte a pokud chcete něco doplnit, tak mi písněte ;).
-RoF- wrote: Termíny:
Úterý 18. září od 20:00
Čtvrtek 20. září od 20:00


Zatím přihlášení:
Jméno - ACC ve WoT ;) - třída a typ tanku(tier)

mollymišák - Missak2312 - střední T-34-85 (6), stíhač SU-100 (6), težký KV-1S (6)
kucik - Mkucik - arty Grille (4), lehký Pz III (4)
Diemo - vracas - těžký T1 HT (5)
Fryn - Hudsben - střední T-34 (5)
Galli - Gallinacio - stíhač Marder II (3),stíhač StuG III (5)
RoF - Puxina - lehký BT-2 (2), střední T-34-85 (6), stíhač SU-85b (4), stíhač StuG III (5), težký KV-1 (5)
Theogil - Noirdin - střední VK3601 H (6)
Awadar - Awadar
Johnny98G - Johnny98G težký KV-2 (6)
Oliverjantar - Oliverjantar težký T-150 (6), těžký KV-1S (6), střední VK3601 H (6)
Majky - Chocoflake - lehký T-46 (3), težký KV-1 (5)
Bahnak + Braenn - Branninka - lehký Pz35 (2)
trigr - trigr
drake127 - drake127 težký T-150 (6)
Caehan - Igor_Dolvich - lehký A-20 (4), lehký T-50 (4), střední T-34 (5)


Další kdo mají zájem at se hlásí sem a nebo mě na PM

Komunikace
(Není podmínkou, ale když bude, tak tím líp ;)

program Teamspeak3

Přihlásit se na oficiální server teamspeaku

Místnost (naše klasika, vy ji asi vesměs neznáte) : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ... a tak dále
Heslo: thalie