Page 49 of 331

Re: Poděkování

Posted: 21:38 04. May 2009
by Hacanus
Dekuju DM Ravangornovi za Q v dolech..hlavne proradny demon byl paradni :DD thanx :D

Re: Poděkování

Posted: 13:59 06. May 2009
by Kiri
Diky Kratovi za jeho flexibilitu a ochotnost ... diky za tebe !!! :D 8)

Re: Poděkování

Posted: 14:33 07. May 2009
by Jeanes
........................... neexistence otrockých kast existuje jedna výjimka a to jsou hlubinní půlčíci, kteří se kdysi prohlásili dobrovolnými otroky duergarů, místo aby se vystavili smrtelným nebezpečím Podtemna. Za to se jim dostalo jistých privilegií (tato se nevztahují na všechny hlubinné půlčíky, jen na potomky dobrovolně přijmuvších otroctví a případně i nové dobrovolníky).

Duergaři nazývají tyto půlčíky pouze ‚malí‘ (kabonan) a chovají se k nim poněkud lépe než k ostatním......................

woooooow!!!! Nádhera!!!!! Miluju podtemno! HAGOL je nádherný místo!!!!! A durgeaři jsou strašně prima fousatý strejdové!

Re: Poděkování

Posted: 15:32 07. May 2009
by DenGrasse
špatně čteš... duergaři NEJSOU vousatí... :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 15:56 07. May 2009
by Jeanes
DenGrasse wrote:špatně čteš... duergaři NEJSOU vousatí... :mrgreen:
:shock: :shock: :shock:

Re: Poděkování

Posted: 16:38 07. May 2009
by DenGrasse
to sem nevymyslel já, to už bylo :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:08 08. May 2009
by Krata
jj, duergaři už si na vousy tolik nepotrpěj.. jako maj je ale neberou to tak vážně jako trpové :)

Re: Poděkování

Posted: 01:18 09. May 2009
by DenGrasse
původní setting wrote:Duergarovia majú nízku zavalitú postavu a tým sa podobajú trpaslíkom z povrchu, avšak sú strašne škaredý. Sú menej ochlpený, duergarské ženy nemajú brady a muži sú väčšinou úplne holohlavy, mnohý nemajú ani bradu.
k dohledání v archivu reálií na fóru Týmu.

Re: Poděkování

Posted: 01:20 09. May 2009
by innfra
co je řečeno tím že nemaj bradu ? To jako že vypadaj, jak motorkář po rande se svodidly ? :shock:

Re: Poděkování

Posted: 12:15 09. May 2009
by DenGrasse
brada po slovensku značí česky vous. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 13:50 09. May 2009
by Daanri
jj brada sou vousy, ako vyskytuju sa duergarovia s vousama, ale aj bez nich...ako vravi Kratha nie je to pre nich take zavazne mat vousy :wink:

Re: Poděkování

Posted: 14:08 09. May 2009
by ripatko
ale vubec nevadi, ze vsichni duergari co hrajeme jsme fousati :)

Re: Poděkování

Posted: 14:10 09. May 2009
by Daanri
Nevadi, pretoze mozu byt aj vousaty, len si nato tolko nepotrpia ako trpaslici. U trposa prist o bradu je najvacsia hanba, u duergara nie.

Re: Poděkování

Posted: 15:41 09. May 2009
by Neithan1
vidim ze sa o spame este mam co ucit :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:58 09. May 2009
by innfra
Rád bych poděkoval všem co si dali tu práci a poskládali nám hráčům thálii do hromady a že se jim to tak pěkně povedlo, vydařená práce a taky DM co se tu o nás starají... Děkuji :)