Page 50 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:59 18. Jan 2010
by marii
Modrovousice wrote:Já bych volila George Cloneyho... hmmm
Pridavam se k Modrovousici:))))

Re: Vtípky

Posted: 15:21 18. Jan 2010
by Sobik
kucik wrote:
Modrovousice wrote:Já bych volila George Cloneyho... hmmm
Vzhledem k orientaci většiny z teamu jeho vyhlídky nevidím nadějně.
Většiny? :D

Re: Vtípky

Posted: 15:32 18. Jan 2010
by Cairon
No jestli víš o Pajky jisté pikantnosti ohledně děvčat , tak sem s nimi. Mi jsme si do tohoto okamžiku mysleli že je na kluky. :mrgreen:

Sorry Pajky , ale tomu nešlo odolat :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:43 18. Jan 2010
by Sobik
Ajo, na Páju sem zapomněl. :D

Re: Vtípky

Posted: 15:58 18. Jan 2010
by Esuliams
Sobik wrote:Ajo, na Páju sem zapomněl. :D

a že zrovna ty...

Re: Vtípky

Posted: 16:13 18. Jan 2010
by Sobik
Esuliams wrote:
Sobik wrote:Ajo, na Páju sem zapomněl. :D
a že zrovna ty...
Nezačínej zase! :D

Re: Vtípky

Posted: 16:28 18. Jan 2010
by Tretas
Pajky? :?: :mrgreen:

Leží moucha na zemi a třepotá nožičkama. Přiletí k ní druhá a říká "Aerobik?"
a ta druhá na to "ne Biolit"

Re: Vtípky

Posted: 16:34 18. Jan 2010
by Sapal
Sobik wrote:
Esuliams wrote:
Sobik wrote:Ajo, na Páju sem zapomněl. :D
a že zrovna ty...
Nezačínej zase! :D
A dost, přestaňte se do něj navážet. A pošli mi PM.

Re: Vtípky

Posted: 16:52 18. Jan 2010
by Pajule
pche já ybch volila jedině Deppa...!nebo orlanda?ne Depp je větší frájer , ale vanesa by mi ho asi nepůjčila :? holt si budu muset vystačit s jednou budoucí filmovou hvězdou co znam HAHAHA

edit: jen tak mimoděk,ed ste proti sobě poštvali všichini nejsilnější sílu co je an THALIJI :twisted: *mne si ruce*a žádné fnukání na foru! :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 16:59 18. Jan 2010
by Tretas
Pajule wrote:nejsilnější sílu
*klidným pohledem koukne po kratovi jak zareaguje* :mrgreen:

Promiň ale tenhle výraz zrovna u tebe? :lol: :lol: Smál jsem se dlouho.

Re: Vtípky

Posted: 17:04 18. Jan 2010
by Pajule
smích...tě přejde ..přemýšlej! :idea: :!:

Re: Vtípky

Posted: 17:17 18. Jan 2010
by Tretas
Pajule wrote:smích...tě přejde ..přemýšlej! :idea: :!:
Nevěřím a směju se dál. :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 17:20 18. Jan 2010
by Sobik
Pajule wrote:holt si budu muset vystačit s jednou budoucí filmovou hvězdou co znam HAHAHA
A budoucí rocková hvězda by ti nestačila? ]:P

Re: Vtípky

Posted: 17:30 18. Jan 2010
by Pajule
néééé rockovejch hvězd znam tolik :roll: to neni nic nového a nesmějte se sakra tto je hnus tady žádnej respekt

Re: Vtípky

Posted: 17:35 18. Jan 2010
by Sobik
Pajule wrote:néééé rockovejch hvězd znam tolik :roll: to neni nic nového a nesmějte se sakra tto je hnus tady žádnej respekt
A budoucí Grunge/punková hvězda? :D