Page 50 of 329
Re: Vtípky
Posted: 14:59 18. Jan 2010
by marii
Modrovousice wrote:Já bych volila George Cloneyho... hmmm
Pridavam se k Modrovousici:))))
Re: Vtípky
Posted: 15:21 18. Jan 2010
by Sobik
kucik wrote:Modrovousice wrote:Já bych volila George Cloneyho... hmmm
Vzhledem k orientaci většiny z teamu jeho vyhlídky nevidím nadějně.
Většiny?

Re: Vtípky
Posted: 15:32 18. Jan 2010
by Cairon
No jestli víš o Pajky jisté pikantnosti ohledně děvčat , tak sem s nimi. Mi jsme si do tohoto okamžiku mysleli že je na kluky.
Sorry Pajky , ale tomu nešlo odolat

Re: Vtípky
Posted: 15:43 18. Jan 2010
by Sobik
Ajo, na Páju sem zapomněl.

Re: Vtípky
Posted: 15:58 18. Jan 2010
by Esuliams
Sobik wrote:Ajo, na Páju sem zapomněl.

a že zrovna ty...
Re: Vtípky
Posted: 16:13 18. Jan 2010
by Sobik
Esuliams wrote:Sobik wrote:Ajo, na Páju sem zapomněl.

a že zrovna ty...
Nezačínej zase!

Re: Vtípky
Posted: 16:28 18. Jan 2010
by Tretas
Pajky?
Leží moucha na zemi a třepotá nožičkama. Přiletí k ní druhá a říká "Aerobik?"
a ta druhá na to "ne Biolit"
Re: Vtípky
Posted: 16:34 18. Jan 2010
by Sapal
Sobik wrote:Esuliams wrote:Sobik wrote:Ajo, na Páju sem zapomněl.

a že zrovna ty...
Nezačínej zase!

A dost, přestaňte se do něj navážet. A pošli mi PM.
Re: Vtípky
Posted: 16:52 18. Jan 2010
by Pajule
pche já ybch volila jedině Deppa...!nebo orlanda?ne Depp je větší frájer , ale vanesa by mi ho asi nepůjčila

holt si budu muset vystačit s jednou budoucí filmovou hvězdou co znam HAHAHA
edit: jen tak mimoděk,ed ste proti sobě poštvali všichini nejsilnější sílu co je an THALIJI

*mne si ruce*a žádné fnukání na foru!

Re: Vtípky
Posted: 16:59 18. Jan 2010
by Tretas
Pajule wrote:nejsilnější sílu
*klidným pohledem koukne po kratovi jak zareaguje*
Promiň ale tenhle výraz zrovna u tebe?

Smál jsem se dlouho.
Re: Vtípky
Posted: 17:04 18. Jan 2010
by Pajule
smích...tě přejde ..přemýšlej!

Re: Vtípky
Posted: 17:17 18. Jan 2010
by Tretas
Re: Vtípky
Posted: 17:20 18. Jan 2010
by Sobik
Pajule wrote:holt si budu muset vystačit s jednou budoucí filmovou hvězdou co znam HAHAHA
A budoucí rocková hvězda by ti nestačila? ]

Re: Vtípky
Posted: 17:30 18. Jan 2010
by Pajule
néééé rockovejch hvězd znam tolik

to neni nic nového a nesmějte se sakra tto je hnus tady žádnej respekt
Re: Vtípky
Posted: 17:35 18. Jan 2010
by Sobik
Pajule wrote:néééé rockovejch hvězd znam tolik

to neni nic nového a nesmějte se sakra tto je hnus tady žádnej respekt
A budoucí Grunge/punková hvězda?
