Page 50 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 23:12 16. Feb 2012
by Maya
Mohl by rof používat správný topic? Uložení bylo úmyslené...

Re: Pady serveru
Posted: 00:02 17. Feb 2012
by Miell
Maya wrote:Mohl by rof používat správný topic? Uložení bylo úmyslené...

No jo.. tak to on nemůže vědět, že.. příště by se hodilo třebas varování typu.. pozor dělníci města Karathského.. opusťte urychleně své kovadliny

Re: Pady serveru
Posted: 18:43 17. Feb 2012
by Prasokralik
Každý dm, který použije rychlé uložení, by měl povinně a bez námitek vyslechnout přednášku od RoFa o tom, jak to škodí hráčům.
Re: Pady serveru
Posted: 19:08 17. Feb 2012
by Lord_Berserk
Re: Pady serveru
Posted: 22:59 19. Feb 2012
by Absinthorix
Re: Pady serveru
Posted: 18:24 04. Mar 2012
by Nalkanar
Pec nám spadla...
Re: Pady serveru
Posted: 18:25 04. Mar 2012
by Koninho87
Hapalainen
Re: Pady serveru
Posted: 23:02 05. Mar 2012
by Koninho87
finský reprezentant Hapalainen
Re: Pady serveru
Posted: 22:05 11. Mar 2012
by Nalkanar
Black Hawk Down...
Re: Pady serveru
Posted: 22:09 11. Mar 2012
by Bruciacullo
Yes! 
Re: Pady serveru
Posted: 21:31 08. May 2012
by Krysak
Ahoj,
krysím si dole alchymii a v tom bum. Přestože ukládám přes duši, neuložily se mi xp z alch za několik hodin.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 08 21:10:02] Celkem jsi ziskal 92916 XP
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 08 21:17:13] Celkem jsi ziskal 90191 XP
Celkem jsem přišel o 2750 alch xp. Chtěl jsem poprosit, daly by se vrátit? *moc hezky kouká*
Log na pozadání zaslu.
Re: Pady serveru
Posted: 10:57 11. Jul 2012
by zachy
Ták a server zakopl a spadl.
Re: Pady serveru
Posted: 07:22 20. Jul 2012
by Barbar321
Chci se zeptat na jednu záležitost. Napadlo mě to včera při pádu serveru. Server spadl zrovna ve chvíli, kdy jsem se nacházel v (pro mě) nebezpečné lokaci. Celou dobu jsem se obával toho, že po restartu se objevím uprostřed monster, které mě zabijou dříve, než stihnu cokoliv udělat.
Naštěstí jsem mě to hodilo o dvě lokace dřív, takže jsem měl času dost.
Můj dotaz je, jestli za okolností pádu serveru a smrti v nebezpečné lokaci hned po nalogování, je možné požadovat zkušenosti za smrt zpět?
Re: Pady serveru
Posted: 10:46 20. Jul 2012
by zachy
Barbar321 wrote:Chci se zeptat na jednu záležitost. Napadlo mě to včera při pádu serveru. Server spadl zrovna ve chvíli, kdy jsem se nacházel v (pro mě) nebezpečné lokaci. Celou dobu jsem se obával toho, že po restartu se objevím uprostřed monster, které mě zabijou dříve, než stihnu cokoliv udělat.
Naštěstí jsem mě to hodilo o dvě lokace dřív, takže jsem měl času dost.
Můj dotaz je, jestli za okolností pádu serveru a smrti v nebezpečné lokaci hned po nalogování, je možné požadovat zkušenosti za smrt zpět?
Určitě, ale pro jistotu si pořiď screen po nalogování do hry po pádu serveru.
Re: Pady serveru
Posted: 21:00 30. Jul 2012
by -RoF-