Page 50 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 23:12 16. Feb 2012
by Maya
Mohl by rof používat správný topic? Uložení bylo úmyslené...:-)

Re: Pady serveru

Posted: 00:02 17. Feb 2012
by Miell
Maya wrote:Mohl by rof používat správný topic? Uložení bylo úmyslené...:-)
No jo.. tak to on nemůže vědět, že.. příště by se hodilo třebas varování typu.. pozor dělníci města Karathského.. opusťte urychleně své kovadliny :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 18:43 17. Feb 2012
by Prasokralik
Každý dm, který použije rychlé uložení, by měl povinně a bez námitek vyslechnout přednášku od RoFa o tom, jak to škodí hráčům.

Re: Pady serveru

Posted: 19:08 17. Feb 2012
by Lord_Berserk
Prasokralik wrote:Každý dm, který použije rychlé uložení, by měl povinně a bez námitek vyslechnout přednášku od RoFa o tom, jak to škodí hráčům.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 22:59 19. Feb 2012
by Absinthorix
Image

Re: Pady serveru

Posted: 18:24 04. Mar 2012
by Nalkanar
Pec nám spadla...

Re: Pady serveru

Posted: 18:25 04. Mar 2012
by Koninho87
Hapalainen

Re: Pady serveru

Posted: 23:02 05. Mar 2012
by Koninho87
finský reprezentant Hapalainen

Re: Pady serveru

Posted: 22:05 11. Mar 2012
by Nalkanar
Black Hawk Down...

Re: Pady serveru

Posted: 22:09 11. Mar 2012
by Bruciacullo
Image

Yes! :twisted:

Re: Pady serveru

Posted: 21:31 08. May 2012
by Krysak
Ahoj,
krysím si dole alchymii a v tom bum. Přestože ukládám přes duši, neuložily se mi xp z alch za několik hodin.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 08 21:10:02] Celkem jsi ziskal 92916 XP
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 08 21:17:13] Celkem jsi ziskal 90191 XP

Celkem jsem přišel o 2750 alch xp. Chtěl jsem poprosit, daly by se vrátit? *moc hezky kouká*
Log na pozadání zaslu.

Re: Pady serveru

Posted: 10:57 11. Jul 2012
by zachy
Ták a server zakopl a spadl.

Re: Pady serveru

Posted: 07:22 20. Jul 2012
by Barbar321
Chci se zeptat na jednu záležitost. Napadlo mě to včera při pádu serveru. Server spadl zrovna ve chvíli, kdy jsem se nacházel v (pro mě) nebezpečné lokaci. Celou dobu jsem se obával toho, že po restartu se objevím uprostřed monster, které mě zabijou dříve, než stihnu cokoliv udělat.
Naštěstí jsem mě to hodilo o dvě lokace dřív, takže jsem měl času dost.

Můj dotaz je, jestli za okolností pádu serveru a smrti v nebezpečné lokaci hned po nalogování, je možné požadovat zkušenosti za smrt zpět?

Re: Pady serveru

Posted: 10:46 20. Jul 2012
by zachy
Barbar321 wrote:Chci se zeptat na jednu záležitost. Napadlo mě to včera při pádu serveru. Server spadl zrovna ve chvíli, kdy jsem se nacházel v (pro mě) nebezpečné lokaci. Celou dobu jsem se obával toho, že po restartu se objevím uprostřed monster, které mě zabijou dříve, než stihnu cokoliv udělat.
Naštěstí jsem mě to hodilo o dvě lokace dřív, takže jsem měl času dost.

Můj dotaz je, jestli za okolností pádu serveru a smrti v nebezpečné lokaci hned po nalogování, je možné požadovat zkušenosti za smrt zpět?
Určitě, ale pro jistotu si pořiď screen po nalogování do hry po pádu serveru.

Re: Pady serveru

Posted: 21:00 30. Jul 2012
by -RoF-
Co dokáže jedna kuše co? Ale ona říkala ruce vzhůru a server to asi bral i na sebe a radši utekl. :D :twisted: :roll: